708 Shares 909 views

„Nokia Lyumiya 520”: Funkcje telefonu, opinie i zdjęcia

Obecnie, w sieci wiele razy wybuchł między zwolennikami i przeciwnikami Windows Phone, które są produkowane zgodnie z Microsoft licencyjnej Nokia. Przyczyną walk jest fakt, że telefon jest liderem na rynku w przeszłości – firma Nokia – szybko traci swoje pozycje.


Jednak zarządzanie nie poddawaj się, a teraz firmy działające regularnie prezentują swoje nowe produkty, pomimo faktu, że wszyscy przewidują rychły zgon linii produktów Lumia. Microsoft może zająć dużo czasu na stronach pomocy technicznej w tym zakresie. Jednak nawet jego zasoby nie są nieskończone.

Głównym powodem, dzięki którym Microsoft jeszcze nie zrezygnował produkcję Windows Phone, – jest stworzenie pewnego rodzaju ekosystemu, który obejmuje elementy, takie jak komputery osobiste, tablety i laptopy oraz smartfonów. Ten ekosystem jest w rzeczywistości, i oferuje użytkownikom korzyści. Jednocześnie zapewnia ona korzyści i spółek użytkowników kupować aplikacje.

"Nokia Lyumiya 520": charakterystyka, zdjęcia, opis

Firma „Nokia”, na pierwszy rzut oka, nie otrzyma żadnych widocznych korzyści wynikające z zastosowania systemu operacyjnego Windows Phone w swoich pojazdach. Kiedy obie firmy podpisały umowę, niektórzy ludzie wysyłali swoich listów w spółce, która zawierała różne prośby, a nawet żądania. Tak, niektóre z nich zapytał, czy to był przemyślany decyzja w sprawie partnerstwa i poprosił firmę do opracowania smartfon Nokia z systemem Android system operacyjny.

Obecnie powody, dla których „Nokia” odmówił uwolnienia Android-smartphone, nie są znane. Na nich można się tylko domyślać. Ktoś coś mówi o bliskie związki, które istnieją pomiędzy Microsoft i Nokia. Ktoś mówi, że Android wymaga pewnych elementów umowy licencyjnej, która „Nokia” jest nie do przyjęcia. Ktoś po prostu powiedział, że Nokia nie chce być jak każdy inny, a więc wybrałem ścieżkę producenta urządzenia z systemem Windows Phone. Jest możliwe, że rola zaledwie trzech wymienionych czynników.

W każdym razie, pozycja firmy na rynku smartfonów nie jest całkowicie stabilna. Ujemna dynamika zaczęła się pojawiać po włączeniu go firma z Symbianem do WP. Nawet w 2012 roku, producent liczby sprzedanych urządzeń przeznaczonych na drugim rynku.

"Lyumiya 520": przegląd. Opcje

Okno, które przychodzi „Lyumiya 520”, zaprojektowany w najlepszych tradycji firmy: jest to małe pudełko wykonane z wytrzymałego i grubego kartonu. Okno pokazuje samego urządzenia, jak również określone informacje dotyczące zakresu informacji i dostarczania licencji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat telefonu farszu, jak również jego właściwości, a następnie zrobić to za pomocą okna nie będzie działać: producenci doszli do wniosku, że użytkownicy już wiedzą, co kupują, zwracając uwagę na model.

Warto powiedzieć kilka słów o dostawie „Lyumiya Nokia 520”. Charakterystyka urządzeń jest, w zasadzie, jest standardem dla modelu budżetowego smartfona. Obejmuje kabel typu microUSB, ładowarka, zestaw słuchawkowy przewodowy, dokumentację oraz baterię telefonu.

projekt

Jeśli jesteś fanem jasnej konstrukcji, opłaciła z wyboru „Nokia Lyumiya 520”. Charakterystyczny wygląd podane przez różnych użytkowników na różne sposoby. Jednak wszyscy są zgodni, że jest to całkiem ładny smartfon. Że ma kształt prostokątny, a optymalne proporcje. Okładki na smartfon produkowany w różnych kolorach z tworzywa sztucznego.

520, że model nie jest bardzo lekka i cienka. Tak od niego i tego nie ma, co do zasady. Stawka została wykonana na innym. Jednak pomimo tego, że telefon jest dość dobrze w dłoni i są bardzo łatwe w obsłudze. Jeśli to konieczne, kciuk może obejmować większość ekranu. Jednocześnie tylne są zaokrąglone gruba krawędź, która pomaga zachować swój smartfon bezpieczne. Niedogodności spowodowane nieprawidłową obsługą. Jeśli telefon poszedł w złym strony, ostre krawędzie będą kopać w głąb skóry. Ale to naprawić, i do niego przyzwyczaić.

Zalety i wady projektowe

Konstrukcja 520-tego modelu jest pozbawiony poważnych niedokładności. Pokrywa jest mocno przytwierdzone do ciała, i można usłyszeć skrzypienie, jeśli mocno naciskać na okładce. Co do reszty, bez żadnych problemów. żadne duże odstępy między częściami.

W odniesieniu do wad projektowych, tutaj jest jeden wspólny problem: ze względu na wpuszczone głośnik będzie go kurz. Szorować jest wystarczająco problematyczne. przyciski dotykowe nie ma podświetlenia i zbyt często odpowiedzi na fałszywą dotyku. Dlatego nie jest zaskakujące, jeśli przypadkowo wyciągnąć telefon, aby zobaczyć czas i wiem, że udało się wysłać kilka wiadomości SMS z tekstem niezrozumiały i wywołać kilka osób.

Awers łączy klawiszy wyświetlacz, głośnik, i dotykowe. Czujniki tamże są umieszczone, i które są odpowiedzialne za podejścia, oświetleniowego mikrofonem.

Jeśli nie masz długie paznokcie, można wystąpić pewne problemy z pokrywą: wyjąć urządzenie z nie jest możliwe bez pomocy obcych przedmiotów. Wielu użytkowników ma oszukiwać i szukać dźwigni. Zintegrowania urządzenia z pokrywą z powrotem nie przedstawia żadnych trudności.

pokaz

Jest to prawdopodobnie jedna z największych mankamentów „Lyumiya Nokia 520”. Charakterystyczny pokazuje, że tego typu smartphone producentów wyraźnie starają się zaoszczędzić pieniądze i czas. Wszystkie źródła informacji intensywnie wychwalać ekran o przekątnej 4 cale, matryca IPS typu rozdzielczość ekranu 800 x 480 pikseli. Zwłaszcza, próbując zidentyfikować źródła wyrażenie 16 milionów kolorów, zakłady na ogromnej liczbie. Jednak użytkownicy, którzy zakupili ten model smartfonu, niemal natychmiast zauważyć, że to wszystko było chwytem reklamowym i nic więcej.

Funkcja telefonu „Nokia Lyumiya 520” pokazuje nieprawidłowe urządzenie reprodukcji kolorów. To po prostu nie może wyświetlić całkowicie czarne. Okazuje cokolwiek: szary, brązowy, różne odcienie, ale nie czarne. Wyczyść urządzenie Czarny technologia nie posiadają. To znaczy, jeśli nie jest normalne oświetlenie odgrywa złą rolę. Tak, to jest bardzo trudno dostrzec szczegóły. Jedynym plusem jest to, że „Lyumiya 520” nie ma inwersji kolorów.

Czujnik może znajdować się w tym samym czasie dają się pięć różnych sygnałów. Jednak po 3 urządzeniu jest już zaczynają uciekać. Podczas pracy ze smartfonem ma wysokie prawdopodobieństwo szybkiego barwienia szkła ochronnego. Śledź powierzchnię trzeba stale, bo inaczej będzie szybko stać się źródłem, z odciskami palców.

Czujnik światła kontroluje jasność oświetlenia. Może być sterowany ręcznie za pomocą odpowiednich ustawień smartfonu.

Moduły komunikacji i łączności

Dla kategorii budżetu smartfony, „Nokia” należy „Lyumiya 520”. Charakterystyka modułów komunikacyjnych to jest wystarczająco dobre. Telefon posiada wszystkie standardy, które są najbardziej pożądane dziś. Te formaty komórkowych 2G, jak i 3G. Telefon obsługuje technologię Bluetooth w wersji 3.0 i Wi-Fi 802.11 B i G-standardy. Brak wsparcia dla technologii LTE.

Wszystkie moduły komunikacyjne są stabilne, bez zakłóceń. Warto zauważyć, funkcjonalnie połączony z jednym lub innej sieci. Ponadto, różne warunki testowane w celu zapewnienia niezawodnej komunikacji, a test ten został przekazany smartphone. Zazwyczaj szybkość pakietowej transmisji danych jest ograniczona nie tyle modelu charakterze jak samej sieci.

produktywność

Platforma że 520-ty, że 620-ty, że 720-tego modelu jest prawie taka sama. Nazywa SoC Qualcomm. Dwa rdzenie smartfon pracujący. Mają częstotliwość roboczą 1 GHz. Do pracy z aplikacjami graficznymi jest Adreno 305 rdzeń.

pamięć

Do tej pory, 512 MB pamięci RAM dla smartphone gier jest wciąż za mało, ale dla zwykłego telefonu inteligentnego, czyli „520 Lyumiya” schodzić. Spośród tych 512 MB użytkownika do korzystania z aplikacji innych firm na bok około 395 MB. W zasadzie nie jest tak źle.

Telefon posiada pamięć wewnętrzną 8 GB. I tu już bez pamięcią, najprawdopodobniej, nie będzie robić. Choć wszystko znowu spoczywa w celu użycia. Aktywny użytkownik przez dłuższy czas bez karty flash nie będzie trwać, ponieważ konieczne jest regularnie usunąć niektóre pliki, aby przesłać więcej.

Usługa Microsoft SkyDrive dostarczy użytkownikowi z 7 GB, który może być używany do przechowywania danych.

kamera

Jeden aparat – jest to jedna z cech „Nokia Lyumiya 520”. Cechy, opinie o nim i przykłady zdjęć wykonanych za pomocą aparatu, nie jest szczególnie imponujące. Aparat ma rozdzielczość 5 megapikseli. Posiada automatyczne urządzenie ostrości, ale strzelać w ciemno nie działa, ponieważ nie ma lampy błyskowej.

Sterować kamerą najłatwiej za pomocą klucza, który znajduje się na urządzeniu, na prawym boku. Interfejs użytkownika jest prosty. Być może ten model podkreśla "Lyumiya Nokia 520". Opis, opinie o telefonie mają różne interpretacje w zależności od celów realizowanych przez kupującego. Aby pewne cechy brakuje, niektórzy nie.

wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że to typowy przykład smartphone budżetu jest tylko model „Nokia Lyumiya 520”. Charakterystyka techniczna jego spadku w zakresie pośrednim. Numer telefonu nie można nazwać prędkości top-end, ale działa całkiem dobrze.

Aparat jest na tyle „wesoły”, trzeba tylko pamiętać powolną autofokusu. Specyfikacje „Lyumiya 520” umożliwiają aplikacje działają, które dają średnie obciążenie na sprzęcie „żelaza”.

Telefon jest idealny dla dzieci jak i dorosłych, którym potrzebne tylko do rozmów i wymiany wiadomości tekstowych. Aby to zrobić, ideałem jest smartphone "Nokia Lyumiya 520". instrukcje obsługi są włączone, aby zbadać go przed pierwszym uruchomieniu telefonu zajmie niewiele czasu.