899 Shares 7610 views

Sesja – to nie jest straszne: trochę na szacunkach i sukcesu w życiu

Brak wydarzeń w życiu studenta staje się przedmiotem wielu żartów tak, jak na sesji. Jest to zrozumiałe: Gay studenci natychmiast tracą całą odwagę, kiedy trzeba ponosić konsekwencje wystarczająco dużo wolnego życia w trakcie semestru. I tu jest łatwiej, w której uniwersytety postanowił ściśle kontrolować wydajność w trakcie roku szkolnego. Jak sprawić, by pierwsza sesja nie trwała?


perfekcjonizm wyborczy

Przede wszystkim nie panikować. Oczywiście, istnieje prepodavateli- „krwiopijców” i trudne do formułowania pytań. Oczywiście, nie wszystko można się nauczyć. Programy nauczania większości uniwersytetów przeznaczone są nierealne, nawet w kategoriach fizycznych możliwości uczniów. Jednak swoją wydajność ma niewielkie znaczenie dla przyszłego sukcesu. I to jest – badanie przeprowadzone przez amerykańskich naukowców, a także w Stanach Zjednoczonych, aby oszacować i zbadać poważnie. Tak więc, jeśli student udało się uzyskać dyplom – poziom dochodów to będzie mniej więcej taka sama, jak w przypadku innych absolwentów tej samej instytucji. Więc nie rozerwać w wyróżnieniem, sesja – jest to świetny lek na perfekcjonizm. wystarczająco Horoshistom się doskonałym studentem w ogóle, aw niektórych ulubionych tematów.

istnieje różnica

Bądź uprzejmy dla przedmiotów zawodowych i spokojniejszy w odniesieniu do „obciążenie”. Jeśli masz dyplom nauczyciela, najbardziej skrupulatny pracodawca będzie patrzeć na swoich klasach uczyć przedmiotu i technikę. I to, jak się dowiedział socjologii czy filozofii – tylko twoja sprawa. Dalej „obiektami Load” jako okazję do poszerzenia horyzontów. I nie wierzę, wszyscy ci, którzy powiedzieli, że sesja – to straszne wydarzenie. Traktować go jako sposób przetestować głębię wiedzy.

Dwa rodzaje studentom wysoki wynik

Student A, w liceum – nie jest tym samym jako student w szkole. Najwyższym wyróżnieniem szkoły są albo bardzo utalentowani ludzie, że uczenie się jest łatwe (mniejszość) lub pracoholików, którzy nie widzą, nie są związane z badanym aspekty życia (są one większość tych otrzymujących wyróżnieniem). Druga kategoria jest bardzo lubiący pracodawców potrzebujących dobrego wykonawcy bez potrzeby kreatywności. Tak, że sesja – to nie jest konkurencja w sporcie intelektualnej, a mniej energii spędzasz na zazdrości, tym więcej mocy będzie prawdziwym sukcesem.

owocnych lat

Wielu studentów bawić się na uniwersytecie, chociaż byłoby rozsądniej, aby dowiedzieć się trochę mniej, ale by zacząć zdobywać doświadczenie w rzeczywistym środowisku pracy. Pracodawcy preferują studentów, którzy już „pachniało prochu” w swojej dziedzinie i nie boją. Takie przedsiębiorstwa, nie trzeba ponownie uczyć – są produktem gotowym. Oczywiście, uczeń powinien być dobry dla człowieka być przeszkoleni zrobić zwykłe operacje. Ale w ogóle, najbardziej specjalnego doświadczenia – najważniejszym kryterium wyboru kandydatów. Ucząc się, można podjąć staż bez wynagrodzenia, uzasadnia się.

Patrząc na harmonogram sesji, nie panikuj. Zazwyczaj czas przeznaczony na przygotowanie, wystarczające jest, jeżeli co najmniej napisałeś wykłady i pojawił się na większości seminariów. Przez kursu jak nabete rękę na egzaminach że prawie przestać się martwić.