267 Shares 3937 views

Moscow University Humanitarna (MosGU): Adres, wydziały i specjalności, recenzje

Do roku 2000 Moskiewski Uniwersytet Humanitarny nazywany był Instytutem Młodzieży. W latach 2000-2003 uczelnia nazywana była Moskiewską Akademią Humanitarno-Społeczną, a następnie uzyskała tytuł Uniwersytetu. W latach 2004-2005, Znajdowała się na liście dwudziestu najlepszych placówek oświatowych w Rosji. Uniwersytet otrzymał wyróżnienie "Public Recognition" i dyplom "Za nienaganną reputację biznesu". Moskiewski Uniwersytet Humanistyczny został dopuszczony do Stowarzyszenia Uniwersytetów Międzynarodowego Poziomu w Paryżu.


Ogólne informacje o placówce edukacyjnej

Co roku uniwersytet rozwija się. Dzięki dodatkowym materialnym wsparciu ponad 40 tys. Metrów kwadratowych powierzchni zostało przywróconych w procesie edukacyjnym, nastąpiła zmiana systemów komunikacji i ogrzewania. Na uniwersytecie po raz pierwszy w Rosji pojawiły się wydziały reklamy i pracy socjalnej. Do tej pory studiuje tam ponad 4000 studentów studiów licencjackich i podyplomowych w Federacji Rosyjskiej, a sześć wydziałów działa. Instytucja edukacyjna akceptuje wstęp na studia, magisterium, studia podyplomowe, doktorat, oferuje dodatkowe usługi edukacyjne. Uniwersytet zatrudnia około 400 nauczycieli z tytułami naukowymi, profesorami, doktorami nauk, członkami Rosyjskiej Akademii Nauk. Moskiewski Uniwersytet Humanistyczny (MosGU) w Moskwie ma następujące: Yunosti Street, 5.

Igor Mikhaylovich Ilyinsky objął stanowisko dyrektora w 1994 r. I nadal starannie angażuje się w rozwój uniwersytetu. Rektor Moskiewskiego Uniwersytetu Humanistycznego od 1977 r. Aktywnie angażuje się w badania i rozwój, prace organizacyjne w dziedzinie nauki. Od 2001 roku, z jego inicjatywy, magazyn "Studenthood. Dialogi o edukacji ". Jest to wspólne dzieło z Uniwersytetu i Ministerstwa Edukacji. IM Ilyinsky jest publicystą, scenarzystą programów telewizyjnych i spektakli radiowych, autorem ponad 500 prac. Służy jako redaktor naczelny naukowego czasopisma nauk humanistycznych "Wiedza. Zrozumienie. Skill ». W latach 1995-1999 Ilyinsky pracował jako członek Rady ds. Młodzieży pod przewodnictwem Federacji Rosyjskiej. Profesor otrzymał wiele nagród państwowych i publicznych. W 2004 i 2005 r Otrzymał tytuł "Rektora Roku". W 2005 roku został laureatem nominacji "Książka Roku". W tym samym czasie Ilyinsky otrzymała Międzynarodową Nagrodę "Królowa Wiktoria" w Oksfordzie za wybitne osiągnięcia w nauce.

Jak wejść do Moskiewskiego Uniwersytetu Humanistycznego

Szkolenie odbywa się w ramach programu studiów licencjackich, specjalistycznych, magisterskich i średnich zawodowych, zatwierdzonych na zlecenie rektora. Koszt usług edukacyjnych jest również ustalany przez kierownika uniwersytetu. Uczestnicy przyjmowani są na podstawie dostarczonych dokumentów: wniosków, kwestionariuszy, paszportów, certyfikatów, wyników USE, świadectwa zdrowia oraz kopii, sześć fotografii. Uniwersytety Humanistyczne Uniwersytetu Moskiewskiego Otwarty w sześciu obszarach: prawnej, kulturowej i artystycznej, ekonomii i zarządzania, reklamy, psychologii i pracy socjalnej, stosunków międzynarodowych i turystyki.

Możesz uczestniczyć w różnych formach szkolenia: w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu, w pełnym wymiarze godzin. Dodatkowe testy przeprowadzane są w następujących miejscach: "Design", "Reżyseria spektakli teatralnych i festiwali", "Musical variety art", "Sztuka wokalna", "Dziennikarstwo", "Sztuka choreograficzna", "Sztuka aktorów". Moskiewski Uniwersytet Humanistyczny Czy ma prawo przeprowadzać egzaminy wstępne niezależnie.

Wynik jest szacowany w 100-punktowej skali. Minimalny wynik dla przedmiotów jest ustalony. Więc w języku rosyjskim – 26, matematyka – 27, językoznawstwo – 30, informatyka – 40, biologia – 36, historia – 32, twórcze zadanie – 60. Bez egzaminów wstępnych wnioskodawcy zwycięzcy All-Russian Olympiads, mistrzowie i laureaci nagrody Igrzysk Olimpijskich, Paraolimpijskich , Deaflympics. Korzyść przy przyjęciu przysługuje sierotom, dzieciom niepełnosprawnym, obywatelom poniżej 20 roku życia, którzy mają tylko jednego rodzica z niepełnosprawnością pierwszej grupy i innych kategorii.

Od pierwszego dnia otrzymania dokumentów na oficjalnej stronie internetowej uniwersyteckich list nazwisk wnioskodawców są publikowane. Wnioskodawca ma prawo jednocześnie ubiegać się o szkolenie w różnych formach i programach. Wszystkie dokumenty należy przesłać do Komitetu Przyjęć Uniwersytetu, który znajduje się pod adresem: Moskwa, ul. Yunosti, 5, budynek nr 3, sala 114. Ważne dokumenty można przesłać pocztą rosyjską lub pocztą elektroniczną. Możesz dowiedzieć się więcej o specyfice składania wniosków na uczelni. Jeśli płacisz za naukę, możesz skorzystać ze środków kapitału macierzystego. Listy kandydatów na uniwersytet są publikowane na stronie uczelni i na stojaku informacyjnym na jego terytorium.

Zapewnienie miejsc w schronisku

Uczniowie jakiejkolwiek formy wykształcenia otrzymują miejsca w pokojach dwu i jednoosobowych na zasadach płatnych. W sumie jest 4 budynki do życia, przeznaczone dla 1250 osób.

Pracownia Uniwersytetu Humanistycznego Uniwersytetu Moskiewskiego dzieli się na odcinki, z których każdy jest odizolowany od holu z windą, zawiera mini kuchnię, kabiny prysznicowe, łazienkę i umywalki. W pokojach są stoły, szafa, łóżka, stoliki nocne, lodówka, plastikowe okna, linia internetowa została przydzielona. Koszt pokoi wynosi od 7 tysięcy miesięcznie, w zależności od ich obszaru. Dodatkowo wypłacana jest roczna opieka medyczna, która wynosi 5 tysięcy rubli rocznie. W hostelu można dostać miejsce poza miastem podczas Dnia Otwartego Uniwersytetu. Okres zamieszkania to nie więcej niż cztery dni, płatność za dzień dla pokoju dwuosobowego wynosi 800 rubli.

Centrum Sportu i Medycznego

Kompleks sportowy znajduje się na terenie uniwersytetu. Obejmuje on: salę do gier, pokój aerobiku, sporty siłowe, siłownię, basen. Również w kompleksie sportowym znajduje się stok na nartach, bazę narciarską. Na terenie parku leśnego znajduje się stadion, boisko sportowe dla grupowych sportowców, stok narciarski. Studenci mogą studiować w różnych sekcjach, od jogi po piłkę ręczną.

Moskiewski Uniwersytet Humanitarny (MosGU) aktywnie promuje zdrowy styl życia. Pomoc medyczna jest prowadzona w kilku dziedzinach: podstawowe przedszpitalne, medyczne i sanitarne, wykwalifikowane specjalizacje medyczne: terapia, stomatologia, otolaryngologia, ginekologia. Centrum medyczne prowadzi diagnostykę rentgenowską, wszystkie rodzaje masażu leczniczego, różne zabiegi w sali lekarskiej. Możesz poprosić o pomoc w dowolnym dniu. W weekend w recepcji jest pielęgniarka.

Wydział Stosunków Międzynarodowych i Turystyki

Zapoznaj się z niektórymi wydziałami uniwersytetu. Rok otwarcia Wydziału Stosunków Międzynarodowych i Turystyki w 1993 r. Został doktorem nauk historycznych, profesorem BA Kirmasovem został jego pierwszym dziekanem. Na wydziale jest otwarta na przyjęcie specjalności: "Służba społeczno-kulturalna i turystyka" i "Kulturologia". Personel dydaktyczny pracuje z różnymi formami szkolenia, ich działania mają na celu wzmocnienie związku między wiedzą teoretyczną a praktyką.

Tak więc od 2005 roku na wydziale w ramach forum turystycznego organizowane są corocznie wystawy i sprzedaż produktu "Work Shop". W wydarzeniu uczestniczą przedstawiciele różnych organizacji, które zajmują się promowaniem wycieczek po Rosji i za granicą. Od byłych absolwentów uniwersytetu Julian Bril jest na forum – dziś dyrektor firmy "Merry Journey", Olga Rudneva – wiodący specjalista firmy "Bolero" i inni. W ramach tego wydarzenia organizowane są kursy mistrzowskie dla studentów z profesjonalistów.

Uniwersytety Humanistyczne Uniwersytetu Moskiewskiego na temat wydziału są przeważnie pozytywne. Personel dydaktyczny opracował specjalny program wycieczek, który ma na celu zwiększenie wiedzy studentów jako kulturologów, podnosząc poziom kompetencji zawodowych. Zasadniczo podróżuje wzdłuż Złotego Pierścienia Rosji, do Petersburga, Niżnego Nowogrodu, Węgier i wiele innych. Od 2005 roku odbywają się wycieczki do miast pamięci o Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej.

Wielu studentów wydziału jest członkami Klubu ciekawych spotkań. Zapraszamy tutaj znanych postaci edukacji, sztuki, polityki i kultury. Klub odwiedził na przykład V. Shalevich, V. Zolotukhin, A. Druz i inni. Moskiewski Uniwersytet Humanistyczny (Moskwa), z udziałem studentów wydziału, często prowadzi KVN, kulki kulturologiczne, konkurs "Piękno Uniwersytetu". Pracownicy i uczniowie zorganizowali Szkołę Kreatywności. W niej otwarte są następujące gałęzie: muzyczne, poetyckie, rozdzielanie zdjęć.

Wydział Psychologii i Pracy Socjalnej

Dziekanem jest Kandydat Nauk Psychologicznych, profesor ES Balabanova. Naukowym szefem wydziału jest znany psycholog AL Zhuravlev. Otwarte zostały cztery dziedziny: psychologia ogólna i historia psychologii, psychologia społeczna i etniczna, pedagogika i psychologia szkolnictwa wyższego, socjologia. Praca opiera się na doświadczeniu rosyjskich i zagranicznych naukowców. Technologie multimedialne są wykorzystywane w procesie uczenia się, Internet odbywa się w klasach.

Moskiewski Uniwersytet Humanistyczny (Moskiewski Uniwersytet Państwowy), w osobie członków wydziału, aktywnie współpracuje z zagranicznymi kolegami społeczności psychologicznej. Wspólne konferencje naukowe są systematycznie organizowane, organizowane są badania i wymiana doświadczeń pomiędzy specjalistami. Wydział współpracuje również z Centrum Medycyny "Katastrofy Medycyny" Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej, Instytutem Psychologii Rosyjskiej Akademii Nauk, Instytutem Studiów Humanitarnych Uniwersytetu Humanistycznego w Moskwie i Uniwersytetem Moskiewskim w Lomonosovie.

Zwiększona uwaga w przygotowaniu absolwentów jest wypłacana do praktyki. Wydział składa umowy z różnymi organizacjami na temat współpracy pedagogicznej i naukowej. Pozwala to na skierowanie studentów do praktyki, a następnie zapewnienie miejsca pracy przyszłym specjalistom. Pod kierunkiem profesjonalistów studenci opanowują różne metody diagnostyki psychologicznej, poradnictwa, psychokorecepcji, modelowania społecznego, przyjęć w szkoleniach i wiele innych. Studenci uczęszczają do laboratorium psychofizjologicznego, laboratorium zoopsychologii i pedagogiki społecznej, klas technologii komputerowych. Podczas szkolenia można uzyskać dodatkową edukację, ucząc się na zajęciach Master, seminariach, szkołach z wystawiającymi certyfikaty.

Wydział Promocji

Dean jest lekarzem nauk historycznych, profesorem A. D. Boroday. Na wydziale, kształcenie prowadzone jest na podstawie Federalnego Standardu Edukacyjnego. Forma kształcenia nauczycieli różni się. Wykorzystywane są seminaria i wykłady, konferencje i okrągłe stoły, klasy mistrzowskie, prezentacje, ochrona projektów. Najwyższym poziomem nauczania jest doktor nauk ekonomicznych Yu V. V. Razovsky, doktor filozofii AE Voskoboinikov, kandydat nauk historycznych E. L. Golovleva i inni.

Jedną z najbardziej skutecznych form szkolenia jest prowadzenie zajęć magisterskich przez profesjonalistów w branży reklamowej i PR. Na przykład dla studentów tego rodzaju zajęcia prowadziły Arina Avdeeva, Władimir Filippov, Mikhail Simonov i inni wybitni ludzie. Wydział rekrutacji, wchodzący w skład Moskiewskiego Uniwersytetu Humanistycznego, otrzymuje informacje zwrotne o poważnym wkładzie w rozwój branży PR od znanych specjalistów tylko pochlebnych.

Specjalność licencjata może odbywać się w jednej z dwóch dziedzin: "Reklama i public relations" i "Projekt". Student może kontynuować studia magisterskie. Aby uzyskać silną wiedzę na uniwersytecie, otwarta jest biblioteka z czytelnią i pomieszczeniami elektronicznymi. Na koniec każdego semestru najlepsi studenci otrzymują następujące tytuły: "Uniwersytecka Nadzieja", "Uniwersytecka Gwiazda", "Doskonałe studia i postępy w nauce studentów". Nagroda uprawnia do specjalnego stypendium.

Studenci na wydziale reklamy mogą, począwszy od drugiego roku, być szkoleni w dziale edukacji dodatkowej w kursach języków obcych (wybór 12 języków). Również na wybranym kursie można uzyskać dyplom na innym wydziale uniwersyteckim za dowolną formę szkolenia, z wyjątkiem studiów stacjonarnych. Absolwent uzyskuje zatem dwa dokumenty dotyczące edukacji.

Wydział Kultury i Sztuki

Dean jest pełnoprawnym członkiem Międzynarodowej Akademii Nauk A. V. Kostin. Wydział jest otwarty od 2012 roku i obecnie prowadzi aktywnie trenowanie kawalerów, specjalistów, mistrzów i studentów podyplomowych. Studenci są dopuszczeni do wydziałów filozofii, nauk politycznych i kulturoznawstwa. Departament Kultury i Sztuki produkuje kawalerzy i specjaliści w dziedzinie aktorskiej, choreograficznej, wokalnej i muzycznej, reżyserii.

Studenci aktywnie uczestniczą w festiwalu i programach koncertowych na warcie moskiewskim, organizują koncerty galowe. Godnym miejscem w festiwalu jest międzynarodowy festiwal kreatywności dla dzieci i młodzieży "Zostań gwiazdą!". Oto kreatywne zespoły z całego kraju. Uniwersytet często organizuje kursy mistrzowskie od gwiazd muzyki pop i filmów.

Współpraca międzynarodowa

Co jeszcze możesz powiedzieć o takim uniwersytecie, jakim jest Moskiewski Uniwersytet Humanistyczny (MosGU)? Wydziały tej instytucji edukacyjnej są zainteresowane, aby studenci otrzymywali międzynarodowe stypendia. Dlatego we współpracy z zagranicznymi uczelniami opracowywane są różne programy szkoleniowe. Tak więc w trakcie semestru Rotterdam Business School w Holandii zaprasza jednego studenta do bezpłatnej nauki. Oczywiście, uczeń musi mieć doskonałą wiedzę na temat przedmiotów, a nie mają długów w procesie edukacyjnym iw dziedzinie finansów.

W ramach współpracy międzynarodowej ANO Moscow University for Humanities organizuje konferencje i seminaria, organizowany jest od 15 lat International Student Advertising Festival. W wydarzeniu uczestniczą uczniowie z Węgier, Niemiec, Korei, Mongolii i innych krajów. Również studenci uniwersytetu mają prawo wziąć udział w różnych programach za granicą. Na przykład studenci są akceptowani na uniwersytecie w Pekinie, w Reading University w Wielkiej Brytanii, na Międzynarodowym Uniwersytecie Wirginii w Stanach Zjednoczonych. Staże letnie stały się tradycyjne. Tak więc program "Lato w Pekinie" obejmuje studia języka chińskiego, ciekawych klas opcjonalnych, rozrywki kulturalnej. Zakwaterowanie w Pekin Unified University jest dostępne w pokojach dwuosobowych.

Moskiewski Uniwersytet Humanistyczny, opinie studentów

Opinie o działalności instytucji oświatowej są głównie związane z jakością prezentacji wiedzy, kadry dydaktycznej, świadczenia dodatkowych usług i usług. Większość negatywnych opinii powoduje rozbieżność między płatnością a jakością szkolenia. Według studentów i byłych absolwentów, koszty finansowe na cały okres studiów są ogromne. Płatność jest pobierana za dodatkowe usługi.

Moscow University Humanitarna (MosGU) otrzymał pozytywne recenzje za dobrze wyposażonej bazy materialnej i technicznej oraz doskonałe warunki do wypoczynku. Wielu doceniło zespół nauczycieli i poziom wiedzy, które dają studentom. Były częste zmiany w harmonogramie zajęć dziennie treningu sprawia, że czeka kilka godzin przed kolejną parę. Studenci piszą, że wizyta i aktywna pozycja seminaria są wymagane, aby uzyskać dobrą ocenę. Pozytywne opinie wpłynęło na praktykach podstawa działów. Studenci mówią, że etapy jego przejście w organizacji są dość ciekawe, urozmaicony. Kierownictwo zwykle starają się pomóc uczniom, którzy je obsługują. Moskwa Humanitarnej University, którego adres podano położenie na wstępie, jest szeroko znany w kręgach naukowych. Zasadniczo, jej pracownicy nauczania, osiągnięcia naukowe i duży zakres usług dodatkowych.