626 Shares 6404 views

Orłowski Instytut Medyczny: opinie, czesne

Około 15-16 lat wszystkie dzieci, studenci 9-11 równiarki zaczynają myśleć o swoim przyszłym zawodzie. To nie jest łatwe, ponieważ wielu nie wiem jeszcze w tym wieku, które stanowią pewną specjalizację. Niektórzy po prostu nie może decydować o wyborze, jak wiele zawodów są interesujące, przyciągane przez jego prestiż i znaczenie.

Studenci często zwracać uwagę na lekarzy, ponieważ wydają się być szlachetny i ciekawe. I to jest prawda. lekarzy poświęcić swoje działania ludzie walczą o ich zdrowie, dobre samopoczucie i długowieczność. Aby stać się takim ekspertem, można przejść do szkoły medycznej w miejscowości Orle. Jest członkiem Państwowej Akademii Oryol. Turgeneva (OSU), która jest regionalną instytucją odniesienia. W swoim składzie nie tylko OSU Orłowski Instytut Medyczny. Wydziały Akademii, kilka innych instytucji – wszystko to konstrukcja nośna z Uniwersytetu.

Historia Instytutu

Pod koniec ubiegłego wieku w mieście Orle, na podstawie istniejących State University, otworzył filię Uniwersytetu Medycznego Kursk. Jeden rok po otwarciu, zdecydowano się przekształcić siedzibę instytucji edukacyjnej w Instytucie Medycznym Oryol State University. W wyniku organizacji edukacyjnej przestał być partnerem. Stała się podział strukturalny.

Drzwi do pierwszych studentów Instytutu otwarty w 1998 roku. Ich uwolnienie odbyła się w 2004 roku. Ze ścian jednostki strukturalnej przyszedł 32 lekarzy. Oni ukończył ze stopniem „Medicine”. Pediatrów, farmaceutów, stomatologów rozpoczął przygotowania kolegium później. Na przykład, specjalność „Pediatrics” ukazał się w 2003 roku i „apteka” otwarto w 2004 roku.

Cele jednostek strukturalnych i promocjach

Orłowski Instytut Medyczny działa zgodnie z istniejącymi celami. Głównym z nich jest szkolenie wykwalifikowanych specjalistów:

  • posiadające wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności potrzebne do dalszych prac w dziedzinie medycyny;
  • który może zdiagnozować, przepisać odpowiednie leczenie;
  • w stanie przeprowadzić prewencyjny, anty-epidemii i środków higieny;
  • możliwość przeprowadzenia rehabilitacji i pracy edukacyjnej.

Instytut Medyczny oferuje łącznie 4 specjalności. Należą do nich:

  • „Medycyna”.
  • "Pediatrics".
  • „Stomatologia”.
  • „Apteka”.

Specjalne "General Medicine"

Ten obszar kształcenia Uniwersytetu Medycznego jest ołów. Po pierwsze, okazało się w momencie powstania tej instytucji. Po drugie, uważa się prestiżowy, ponieważ po ukończeniu studiów, studenci stają się lekarze. W przyszłości kształcenia, dostają się specjalizować w określonej dziedzinie wiedzy. Przyszłej kariery budują jako szef lekarze interniści, ginekolodzy, lekarze diagnostyki laboratoryjnej, anestezjologia i intensywna terapia, uraz, ortopedii, psychiatrii, leczenia uzależnień, i tak dalej. D.

Studenci, którzy są zapisani w szkole medycznej na Orłowski „Medicine”, mówiąc o jakości kształcenia. Wykłady odbywają doktorów, uhonorowany lekarz z Rosji i innych. Zapewniają one studentom niezbędnych informacji teoretycznych. Dla studentów na „fakt medyczny” dobrze przemyślane praktyczną. Uczniowie są zaangażowani w specjalnie zaprojektowanym centrum umiejętności praktycznych. Zawiera on szereg symulatorów.

„Pediatrics” specjalność

Najważniejszą specjalnością w szkole medycznej jest „Pediatrics”, ponieważ z lekarzy pracujących w tej dziedzinie, zależy życie i zdrowie dzieci. Będąc takim specjalistą jest bardzo odpowiedzialna. Dlatego Instytut przygotować pediatrzy są traktowane bardzo poważnie. Studenci są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Dają wykłady, seminaria postępowania.

Po opanowaniu informacje teoretyczne, studenci są wysyłane na staż w firmach partnerskich, które ma obszar Orel. Należą do szpitala miejskiego ciążowa, naukowych i klinicznych wieloośrodkowych pediatrycznej opieki nazwie runda ZI. Uczniowie odwiedzili także Regionalny Centrum Onkologii, Regionalne Dermatovenereologia ambulatoriów, poliklinik.

Specjalność „Stomatologia”

Bardzo popularne jest to specjalność „Stomatologia”. interesuje go studentom przede wszystkim z faktu, że może przyczynić się do zapewnienia pomocy medycznej dla ludzi (mimo wszystko, nie jest tajemnicą, że choroby zębów i jamy ustnej są często towarzyszy dręczony przez ból, dyskomfort). Po drugie, stomatologia przyciąga to, że pozwala, aby ludzie szczęśliwi i spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu (specjaliści nie tylko leczyć choroby, ale także wyeliminować różne wady). Po trzecie, ten zawód jest uważane za opłacalne, ponieważ wszyscy ludzie okresowo korzystać z usług stomatologicznych.

Orłowski Instytut Medyczny w celu wytworzenia wykwalifikowanych specjalistów wprowadzone w procesie kształcenia nowoczesnych wirtualnych symulatorów stomatologicznych. Przez uczących się proces zaangażowanych ekspertów praktyk, które wprowadzają uczniów ze wszystkich subtelności pracy. Dla praktycznych umiejętności studentów są wysyłane do Oryol regionalnej klinice dentystycznej.

„Apteka” specjalność

Dość popularne jest obecnie specjalista farmaceuta farmaceuta. Aby stać się jednym, można przejść do szkoły medycznej Orel w kierunku „Pharmacy”. Tutaj uczniowie są przygotowani do dalszej pracy w warunkach aptek i firm farmaceutycznych.

Dla osób uczestniczących w specjalności „Pharmacy”, uczelnia posiada salę komputerową, ze specjalnym oprogramowaniem. Część szkolenia praktycznego jest prowadzone w laboratoriach naukowych.

Koszt szkolenia i przechodzących punktacji

Uczelnia corocznie odbywa studentów w biurze budżetu. Ci ludzie, którzy nie zdali konkursu mogą otrzymać wyższe wykształcenie na zasadzie bezpośredniej płatności rejestrując się w Orel Instytutu Medycznego. Koszt szkolenia wynosi ponad 80 tysięcy rocznie. Każdego roku jest regulowana, więc konieczne jest określenie w komisji kwalifikacyjnej o dopuszczenie.

Przechodząc gatunek – dane, które są interesujące wnioskodawcy. Jeśli porównamy statystyki z ostatnich kilku lat, można stwierdzić, że najwyższy wskaźnik wprost w „Stomatologia” (około 72). Na drugim miejscu – „Medicine”. Na tę funkcję wynik mijania w średnich Orłowski Instytut Medyczny 69,3. Do „Pediatrics”, wskaźnik ten wynosi 68,7, a w „apteki” – 67,3 pkt.

Orłowski Instytut Medyczny: Opinie

Instytucja ta – Podział strukturalny Państwowego Uniwersytetu Oryol – pisać różne opinie. Pozytywne opinie lewo studentów, którzy lubią uczyć się tu. Mówią o dobrej kadry nauczycielskiej. Istnieją także negatywne opinie. Mówią o korupcję. Niektórzy studenci mówią, że niektórzy nauczyciele są niekompetentni, złe prowadzenia zajęć wiary.

Podsumowując, warto zauważyć, że rozważany Medical School, który zna cały region Orel, jest dość młody. Mimo to, jest to rok istnienia przyniosła wiele wykwalifikowanych specjalistów. Niektóre z nich mają czerwone dyplomy są lekarze i kandydaci nauk.