108 Shares 3356 views

Uniwersytety i instytucje Biełgorod: lista. BStU. Shukhov: przegląd

Przed nowoczesne podmiotami nie powinno to łatwy wybór. Rzeczywiście, w ostatnich latach coraz więcej zawodów i zwiększając zasięg uczelni otwiera swoje podwoje corocznie dla wnioskodawców.

Kluczowe kryteria wyboru

Wybór instytucji, w której wnioskodawca będzie kontynuować szkolenie, zależy wyłącznie od jego pragnień i możliwości. Niektórzy wolą udać się do wyspecjalizowanego wtórnym instytucji edukacyjnej, a niektóre z nich są skłonne i zdolne do odbierania wykształcenie wyższe.

W dzisiejszym społeczeństwie, wiele zależy na wynikach dostarczania ujednoliconego egzaminu państwowego. Metropolitalnych i regionalnych uniwersytetów ustanowienie jasnych punktów granicy. Ich liczbę określa szanse uczestnika za dopuszczenie do danej uczelni lub uniwersytetu, a obiektem, w którym zdał egzamin – specjalność.

Niektóre przyszłych studentów marzy iść na studia w uczelniach z całego świata, a niektórzy chcą uczyć się blisko domu, w regionalnych szkołach o dobrej reputacji.

Regionalne uczelnie z regionu Biełgorod

W niniejszym artykule, proponujemy rozważyć szereg instytucji edukacyjnych regionu Biełgorod. Podstawowe uniwersytety i instytucje Biełgorod przedstawiony poniżej. wśród nich

 • BSU (Biełgorod State Państwowy Instytut Badawczy).
 • BGIIK (Biełgorod Państwowy Instytut Sztuki i Kultury).
 • BStU. V. G. Shuhova (Biełgorod State Technological University. V. G. Shuhova).
 • BUKEP (Biełgorod Uniwersytet Współpracy, Ekonomii i Prawa).
 • Buis Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej (Biełgorod Law Institute Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej).
 • BSAU im. Gorin (Biełgorod imieniu V. Ya. Gorina Uniwersytetu Rolniczego).

Ponadto, istnieje wiele oddziałów Orel i moskiewskich uczelni w regionie. Na przykład, oto Uniwersytetu Moskiewskiego Transportu Kolejowego (wymaga obecności w regionie duża wymiana transport oraz duża liczba miejsc pracy w tej dziedzinie), a także filię Uniwersytetu Przyjaźni Ludowej w Biełgorod.

Ta lista pokazuje, że instytucje Biełgorod przeszkolony personel zarówno rolnej i technicznej oraz orientacji humanitarny. Wybór jest przyszłość student.

BStU. V. G. Shuhova

W naszym przeglądzie uniwersytetu szczególne miejsce zajmuje BStU. Shukhov, dawniej znany jako Instytut Shukhov (Biełgorod). Po tym wszystkim, najbardziej popularne w ostatnich latach jest budowa i zawód technika.

Institute of Technology. Shukhov (Biełgorod) otworzył swoje podwoje dla studentów w 1954 r. Po wojnie w całym kraju nie ma w centrum uwagi technicznej i inżynierskiej wystarczająco dużo personelu. To była przyczyna ADC w takiej instytucji.

Początkowo Instytut Technologiczny Biełgorod nazwano IA Grishmanova. Później został nazwany Akademia technologicznych Biełgorod Stan materiałów budowlanych. Pomyślne przejście akredytacji w 2012 roku pozwoliło to instytucja, aby stać się publiczny uniwersytet.

Szef „technologii” (potoczna nazwa uniwersytetu dr) oraz członkiem korespondentem AIC SN Glagolev.

Obszar o nazwie Uniwersytet Shukhov technologiczna wynosi około 35 hektarów. Uniwersytet składa się z kilku budynków edukacyjnych i bazy eksperymentalne, bibliotekę naukową i techniczną, kompleks sportowy, domy mieszkalne dla nauczycieli, studentów Centrum Kultury elektrownię i wieloosobowe dla studentów.

Wnioskodawcy, którzy zdecydowali się realizować wyższe wykształcenie, tym instytucję edukacyjną, może w każdej chwili skorzystać z należącego do kortu tenisowego uniwersyteckiej, basen i stadion.

Środowisko student jest stale utrzymywane KVN, koncerty i różne festiwale. Studenci BStU. V. G. Shuhova rywalizować z drużynami z innych uczelni i instytucji w mieście, a także zespoły z innych miast i regionów.

BStU jednostek strukturalnych. V. G. Shuhova

Uczelnia została założona 9 placówek oświatowych, które kształcą przyszłych architektów, energii, technologów, chemików, ekonomistów i menedżerów, technologów inżynierii mechanicznej. Ponadto, istnieje instytut kształcenia na odległość, absolwent instytutu i kształcenia na odległość.

  Na ich podstawie dla wnioskodawców otworzyć 42 dział. Ponadto, studenci mogą wybrać formę edukacji. To może być w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i na odległość.

  Lokalizacja uniwersytety Biełgorod w All-Russian ranking

  Na tym etapie instytucje Belgorod wymienionych w całej Federacji Rosyjskiej. Tak więc, na przykład, zgodnie z agencji, które tworzą ratingowej BStU. V. G. Shuhova kilku lat trzymane w najlepszych szkół wyższych w Rosji. W ubiegłym roku był na 54. miejscu na jakość edukacji. Inne instytucje Biełgorod wyraźnie w tyle za tym rysunku. Należy zauważyć, że ta ocena jest przez masowe badania, które jest udziałem absolwentów, studentów i przedstawicieli społeczności akademickiej oraz pracodawców.