450 Shares 6329 views

Jak wybrać pas do podnoszenia mocy? Wskazówki i sztuczki

Osoby, które zdecydują się zaangażować w ciężkich sporcie po prostu nie może się obejść bez specjalnej amunicji. Pas Powerlifting jest integralną częścią każdego stroju sportowcem-sztangista.

To dzięki taśmie można podnieść maksymalny ciężar. Pozwala ona także nie martwić się o stan jego kręgosłupa. Odpowiednio dobrane wsparcie pasa i chroni kręgosłup z różnych zwichnięć i urazów.

trójbój

Przed wybraniem i zakupić pas do podnoszenia mocy, należy zdecydować, jaki rodzaj sportu i czym różni się od zwykłej dla wielu kulturystyce. Ten sport wymaga moc podnoszenia ciężkich ładunków. A jeśli w kulturystyce ciężkości wzrosnąć do budowy mięśni i sprawiają, że ciało piękny teren, a następnie trójboju dość ważne bloki w prasie. Ważne jest jedynym skutecznym przełom.

Dla każdego sportowca w sporcie ogromne znaczenie będzie odgrywać właściwą dietę, zbilansowanej diety, dobrego szkolenia sportowego. I, oczywiście, sprzęt.

Dlaczego potrzeba pasa

Podczas podnoszenia sztangi na grzbiecie jest bardzo duże obciążenie. Aby uniknąć kłopotów i problemów zdrowotnych, każdy podnośnik musi mieć wsparcie utrzymania wysokiej jakości. Top pas do podnoszenia mocy, oczywiście, skóra. Są one znacznie bardziej komfortowe, silniejsze i bardziej wytrzymałe.

Czasy są również zobowiązani do noszenia tych, którzy mają już pewne problemy z kręgosłupem. Będzie to zmniejszyć obciążenie kręgosłupa i pleców podczas podnoszenia ciężarów, grając rolę silnego gorsetu.

Czasami mięśnie nie są gotowe na stres, że przygotowaliśmy kolejną imprezę sportową. Pasy uratować tutaj, pozwalając, aby ustawić swój własny rekord, pomimo braku treningu.

Zrezygnować z noszenia pasa nie jest zalecane. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, eksperci radzą, aby przeprowadzać stopniowo niepowodzenie. Mięśnie są przyzwyczajeni, że oni zawsze mają wsparcie. A jeśli ostro pozbawić ich ramy, a potem po prostu nie wytrzyma proponowane obciążenia. Możesz zacząć ciepły, angażowanie i ćwiczeń bez pasa.

Jak wybrać pas

Jest to bardzo ważne przy wyborze Właściwie dopasowany rozmiary pasów dla trójboju. Cienki słaby, nawet wykonana z wysokiej jakości materiału, nie może zapewnić odpowiedniego wsparcia i ochrony mięśni pleców. Zawodowi sportowcy wolą silne i szerokie pasy.

Jeśli zaangażujesz się w tym sporcie profesjonalnie, wsparcie dla prostych cienkich materiałów nie są odpowiednie. To banalne nie być w stanie chronić swoje plecy podczas podnoszenia sztangi. Normalna dopuszczalna szerokość – około dziesięciu centymetrów. Będzie to najlepsze czasy dla trójboju, które pomogą utrzymać nie tylko mięśnie pleców, ale również ściany jamy brzusznej.

Z szerokim pasem może „przeciągania” bar i przysiad bez obawy o swoje zdrowie. Wysokiej jakości skórzany pasek do trójboju profesjonalnych sportowców ogólnie zrobić na zamówienie. Tylko w tym przypadku, pas nie pocięte na skórze, bez ciśnienia, a nie przeszkadza robienie ćwiczeń prawidłowo.

Jeśli zapytasz zawodowych ciężarowców: „Jak wybrać pas do podnoszenia mocy”, jak mówią, „na rysunku.” To nie powinno przeszkadzać, nie należy kruszyć lub powodować dyskomfort. Jak mówią sportowców, musi połączyć się z ciała i stać się jednym z nim. Nie masz czasu na skarpety czuć sam pas. Filc być wiarygodnym poparcie tej części Powerlifter garderoby.

różnice

Pasy dla klas w podnoszeniu ciężarów będzie nieznacznie różnić się od tych stosowanych w pracach kulturystów. Tylna ściana jest powiększona i podwyższone. Pozwala to zabezpieczyć pleców i talii. Przednia część jest węższa, co sprawia, że nie można czuć dyskomfort i nie szkodzić żeber podczas wykonywania przysiadów ze sztangą.

Różni są również tanie i drogie pas. Po pierwsze, z reguły składa się z niskiej jakości cienkiego tworzywa sztucznego. Są niewygodne i zawodne zapinka zapięcie. Trwałość tych elementów złącznych – przez około rok, po którym trzeba zmienić albo pas lub rzepy. Nadaje się tylko dla tych, którzy zaangażowani w nieprofesjonalny i niską wagą urodzeniową.

Jak nosić

Pas musi być nie tylko prawidłowo wybrany w sklepie, ale także dobry sposób, żeby położyć na szkolenia. Zaleca się, aby dołączyć go do tyłu, a dopiero potem, aby ustawić klamrę z przodu. Dokręcić powinno być szczelne jak najwięcej wciśnięty do kości miednicy.

Ważne jest, aby pamiętać, że czasy są używane tylko podczas treningu czy ćwiczeń. Kiedy robić przerwy między zestawami, musi ona zostać usunięta.

Odpowiednio dobrane wyposażenie, jak zapewnia nas przez doświadczonych sportowców – więcej niż połowa sukcesu szkolenia. Od wysokiej jakości i odpowiednio dobranej amunicji sportowej zależy na wygraniu zawodów.