397 Shares 6014 views

Potwór bezprzewodowe słuchawki Beats: typowe, oryginał i kopia

Rok po roku sprzęt audio przemysł dąży do zaspokojenia konsumentów, poprawiając swoje produkty i czyni je bardziej przyjazny dla użytkownika. Tak, istnieją bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, uniknąć konieczności mylić irytujących kabli, czasami mieszka wydaje mu życie.

Pomoc w tym przypadku, gdy tylko jest wyposażony w technologię Bluetooth, bardzo negatywnego wpływu na jakość dźwięku. Jednak ten nie zatrzymał się urodzić bezprzewodowych słuchawek Beats potworów c doskonałą wydajność.

opis

Te słuchawki są wykonane przez Beats Electronics, który osiągnął swoją popularność ze względu na jakość odtwarzania dźwięku, jego ładny design i jest bardzo solidne materiały użyte do produkcji. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo to model bezprzewodowy, działa za pomocą technologii Bluetooth. W zestawie z słuchawkami dostarczony przewód do podłączenia urządzenia do odtwarzania dźwięku ze standardową wtyczką 3,5 mm w przypadku, gdy akumulator jest rozładowany przy nieodpowiednim momencie.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Beats potworów jest tradycyjnie wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i skóry, ma wiele kolorów na każdy gust i wiek, a także wyposażona w sterowniki do włączania i wyłączania utworów.

parametry techniczne

Ten model słuchawek ma następujące cechy:

 • Typ – zamknięte.
 • Dopuszczalny zakres – 20-20 000 Hz.
 • Promień zasięgu kanału Bluetooth – 10 m.
 • Impedancja (odporność) – 320 m.
 • Czułość – 115 dB.
 • Pilot zdalnego sterowania na zewnątrz słuchawek.
 • Wbudowany mikrofon (do negocjacji).

W trybie bezprzewodowym zestaw słuchawkowy jest zasilany przez akumulator jest naładowany po podłączeniu do laptopa. Po rozładowaniu funkcja konwencjonalnej słuchawki, zgodnych z dowolnym urządzeniem audio ze standardowym złączu.

Również Monster Beats Wireless przez Dr. Dre wyposażone w sterowanie głosowe przy użyciu wbudowanego mikrofonu.

Oryginalny sprzęt

W komplecie z oryginalnymi słuchawkami, co do zasady, są dwa kable (USB, AUX), etui i ściereczka do czyszczenia. Ten sam zestaw czekania i właściciel wysokiej jakości repliki, które można określić w mocno obniżonej cenie.

Jednakże, jeśli mówimy o bardzo tania imitacja (cena jest około 2-3 tysięcy rubli.), A następnie na sprzęt niezbędny do czekać na brudne sztuczki, ponieważ w tym przypadku, czasem „zapomnieć”, aby jeden z drutów lub tkanki, chociaż ten ostatni – najmniej wariantu krytycznym.

modele różnice

Dziś firma Beats Electronics wydała wiele modeli słuchawek innych niż wygląd i jakość dźwięku. Na przykład, nie potwór Beats Wireless 2.0, bardziej zaawansowane na ich względne „braci”.

Obecnie istnieją trzy rodzaje tego modelu: Solo, Studio i PowerBeats. Wszystkie z nich, w rzeczywistości ma cech przewodowych odpowiedników:

 • Solo ma niższą jakość dźwięku w porównaniu do studia, jednak siedzieć wygodnie na głowie, co jest zaletą przy długim słuchaniu muzyki.
 • Studio są bardzo kompaktowe, mają lepsze całym spektrum systemu redukcji szumów i wzmocnienia dźwięku. Są one znane ze swojej wysokiej jakości odtwarzania muzyki, zbliżenie go do wykonywania studio.
 • PowerBeats – model sportowy zaprojektowany, aby ułatwić słuchanie ulubionych utworów podczas szkolenia. Ma największą siłę, dzięki elastycznych uchwytów nie latać z uszami. Dźwięk jest również uznana za doskonałe, choć jest daleko do studia. Ponadto, pomimo faktu, że model ten należy do linii słuchawek bezprzewodowych jeszcze mały kabel zastępuje pałąk.

W ten sposób firma, która produkuje bezprzewodowe Beats Monster, zapewnia możliwość wyboru pożądanego modelu pod każdym indywidualnych potrzeb, co daje wartość dodaną na rynku.

Głównym objawem „podróbki”

Być może najbardziej fanów „potwory” są teraz świadomi, że firma Beats Electronics zaprzestał współpracy z Monster Cable już w 2012 roku. Co implikuje istotne Monster Beats słuchawki bezprzewodowe od teraz nie jest dostępna.

Prawa do logo rytmy Dr. Dre jest w pełni i wyłącznie własnością Beats Electronics. Tak więc, teraz są tylko produkty pod swoją marką. I jest to jeden z najważniejszych punktów na które należy zwrócić uwagę przy zakupie.

Jeśli klient ma do czynienia ze słuchawkami z partii w 2013 roku z monster Beats logo, można mieć pewność, że sklep – fałszywy, jakby jakościowo może to być zrobione.

Ponadto zamiar kupić słuchawki tego producenta (w tym bezprzewodowy Beats Potworów), opakowanie powinno być sprawdzone:

 • oryginalna ma zawsze wysoką jakość druku i instrukcje nie są wiele języków (często bez rosyjskim);
 • Skrzynka tylko otwiera i zamyka bok kosztem dwóch magnesów;
 • numer seryjny jest obecne i zawsze wyeliminowany lub na wymiennych bokach lub na wkładce z słuchawki;
 • logo jasny, wysokiej jakości wybity przez.

Jak odróżnić fałszywy

Powyższe zalecenia nie są jedynym sposobem, aby odróżnić chiński z oryginalnych słuchawek, ponieważ ich liczba jest na rynku po prostu przewraca. Internet jest już zalany wskazówek, jak odróżnić „fake”. Ale powtórzyć je jeszcze raz będzie zbyteczny, jak wygląd replik jest coraz bardziej bliski oryginałowi.

Z tego powodu musimy uważnie patrzeć w szczegółach. Na przykład, patrząc na przykłady z życia, konieczne jest, aby skupić się na takich „wad”:

 • Barwne wkładka małe przedmioty są bardzo różni się od ogólnego zakresu zestawu słuchawkowego.
 • Brak napisów z modelem słuchawki na zewnętrznej stronie pałąka przez element mocujący.
 • Korzystanie z tworzywa sztucznego uchwyty do ruchomych części (są one wykonane z metalu w oryginalnym produkcie).
 • Brak przejrzystej taśmie wraz z instrukcjami dotyczącymi wymiennych i napędzanych elementów.
 • Nieprawidłowe złącze zasilania.

Jednym z elementów, potępiając fałszywe może być cena. Zbyt niskie koszty, wyjaśnia historie bezpośrednich dostaw lub starych partii towarów, trudno się charakterystyczne dla produktów oryginalnych. Jednak to nie jest tak straszne jak sprzedaży „podróbek” przy cenie produktów markowych w celu ukrycia oszustw. Dlatego nie należy zaniedbać żadnego z powyższych punktów, a potem, być może, będą mogli cieszyć się jakością i wygodą oryginalnych słuchawek.

Monster Beats Wireless czarny – trochę więcej o replikach

Patrząc specjalnie w tym modelu, warto rozważyć kilka ważnych szczegółów odnoszących się do niej:

 • w oryginalnym przewodem słuchawki dołączone do zestawu, ustalonej z miękkim rzepem, no tani no przewody;
 • w zestawie jest również adapter jack;
 • kolor piorun na okładce powinna być dopasowana z odrobiną polu;
 • wewnątrz słuchawki okno zapewnia ochronę przed zadrapaniami (tkaniny, poprzez oddzielenie zestawu zębów zamka błyskawicznego);
 • gdy kolor słuchawek LED światła na zewnątrz panelu – niebieski.

Należy zauważyć, że oryginalna jakość wykonania jest znacznie lepszy od fałszerstw, które często skrzypią (z jakiegoś powodu z prawej strony) lub źle złożony, który jest również powodu, by wątpić w autentyczność towaru.