210 Shares 1684 views

Jak dostać się do stacji kolejowej Kursk do Szeremietiewo: wszystkie opcje

Bardzo często zdarza się, że mieszkańcy nie-kapitałowe w swoich podróżach nabyć bilety łączone, na przykład, „Samolot + Pociąg”. A kiedy transport kolejowy czy lotniczy jest opóźniony w tranzycie, zaczyna kłopotów. Jest do stacji bardzo ważne w czasie przed zakończeniem rejestracji lotu na lotnisko. Wiele osób uważa, że taksówka jest nawet najdroższe, ale najbardziej niezawodny sposób, aby szybko dostać się do wybranego miejsca docelowego. Ale nie zapominaj, że jesteś w Moskwie! Czasami ruch na autostradach jest to, że wydaje się być szybciej na piechotę. W tym krótkim eseju, pokażemy, w jaki sposób dostać się do stacji kolejowej Kursk do Szeremietiewo. Rozważyć wszystkie opcje w kolejności.


Gdzie jest lotnisko Szeremietiewo i dworzec Kursk

W Moskwie istnieją trzy główne port lotniczy. Szeremietiewo jest dość daleko, około trzydziestu kilometrów na północny-zachód od centrum stolicy. Kursk i stacja znajduje się w granicach miasta. Jeśli spojrzeć na mapę Moskwie, węzeł kolejowy znajduje się w obrębie obwodnicy, w pobliżu wschodniego brzegu. Teraz zobaczmy, jak dostać się do stacji kolejowej Kursk do Szeremietiewo we własnym samochodzie. Podobnie jak to, czy nie, ale na drodze drogi dodać do trasy linii, które zostały obliczone go na mapie, pięć lub nawet trzynastu kilometrów. Transport publiczny jest na lotnisku Szeremietiewo, a nawet jednego gatunku. Ale niestety, nie bezpośrednio od stacji kolejowej Kursk. I późno w nocy, aby dostać się do Port lotniczy Szeremietiewo jest całkowicie problematyczne. Cóż, zobaczmy, jak sprawić, by nasza podróż bardziej wygodne i prawdopodobnie mniej kosztowne.

samochodem

Załóżmy, że mieszkasz w rejonie stacji Kursk i chcesz dostać się do Szeremietiewo wyłącznie dla „koła” z własnym samochodem. Następnie należy wziąć pod uwagę, że w ciągu dnia naprawdę można trzymać za wtyczkę. Jak dostać się do stacji kolejowej Kursk do Szeremietiewo nocy? Istnieją dwa sposoby. Pierwszy – na drodze M11. Idź na nim trzydziestu pięciu kilometrów. Nocą trzeba (jeśli bez zbędnego pośpiechu), około pół godziny. Istnieje druga opcja – z przystanku na obwodnicy. Zwiększa przebieg do 43 km, ale po południu (w Moskwie korki zaczynają się już od szóstej rano), zostanie wydany wkrótce. Można dotrzeć na lotnisko w ciągu czterdziestu pięciu minut. Jedyny problem w ten sposób – opuścić obwodnicę pobliżu Chimki. Kierowcy powinni być świadomi innego problemu, czeka na niego na lotnisku. Jeśli masz zamiar osoby w stanie przynieść swój samochód z powrotem do garażu, powstają trudności. Ale jeśli chcesz robić w czasie podróży do opuszczenia „konia żelaza” na parkingu, należy wiedzieć, co następuje.

parking

Mamy już zorientowali się, jak dostać się do stacji kolejowej Kursk do lotniska samochodem. Teraz musimy dowiedzieć się, jak wymyślić bagażu z parkingu do właściwego terminalu. Koszt miejsca parkingowego w Szeremietiewo zaczyna się od stu dwudziestu rubli dziennie. A niektóre parkingi znajdują się z dala od terminali. Ale tam jest parking, który nazywa się Park & Fly ( "Park and Fly"). Koszt usługi zaczyna się od dwustu dwudziestu pięciu rubli dziennie. Ale kosztem parkingu obejmuje bezpłatny transfer do wybranego przez Ciebie terminala, i nie wymaga pieniędzy pakowanie bagażu i korzystania vayfay klienta łazienkę z WC i prysznicem. Za dodatkową kwotę w twojej nieobecności zawieść kół samochodowych i naładować baterię. Dla stałych klientów rabaty są wykonane.

Kursk Station – Szeremietiewo Airport: jak dostać się taksówką

Ten rodzaj transportu jest najbardziej wygodne dla tych, którzy mają dużo bagażu, dzieci, lub są zmuszeni do podróży do miejsca pokład środku nocy. W tym ostatnim przypadku, jest również jedyną opcją, jak metro, pociąg i autobus z autobusów nie działa w tym czasie. Taksówki są najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem, ignorując korsarzy. Plus to opcja – stała cena. W Moskwie, koszt taxi zależy od rodzaju maszyny. Ekonomvariant kosztować piętnaście tysięcy rubli. Komfort będzie kosztować od 1700 do 1900 str. Jeśli podróżujesz w dużej firmie, lepiej jest zamówić minibusa do dziesięciu osób na okres dwóch i pół tysiąca rubli. Ale jak dostać się z Szeremietiewo do stacji Kursk? Można zamówić indywidualny transfer. Kierowca spotka cię ze znakiem gdzie imię i nazwisko, przy wyjściu z hali przylotów być napisane, pomoże nieść bagaże w samochodzie.

night express

autobus № H1 C został wprowadzony niedawno. Biegnie od rana aż do wpół do piątej rano i jest dopuszczalną alternatywą do taksówki. Czy to możliwe, aby pokonać drogę Kursk Station – Szeremietiewo? Dojazd metrem do stacji „Leninsky Prospect”, gdzie autobus H1 pozostawia w nocy nie jest możliwe. Ale można wziąć taksówkę! Więc nie będzie musiał zapłacić półtora tysiąca rubli. Czas na drodze na nocnym autobusie to około czterdzieści pięć minut. Warto zauważyć również, że ta szybka kolej sprawia przystanków na wszystkich terminalach lotniska Szeremietiewo. Jedną taryfę w nim – zaledwie pięćdziesiąt pięć rubli. Jest to najlepszy i najbardziej zdumiewający sposób, jak w nocy wzdłuż Szeremietiewo trasy – stacja kolejowa Kursk dotrzeć.

Aeroexpress

Ale w ciągu dnia, aby chronić się od stania w korkach, to lepiej wybrać „Metro + pociąg”. Więc wydostać się z pociągu na peronie stacji kolejowej Kursk. Nie jesteśmy zainteresowani zabytków Moskwy jak się pospieszymy na płaszczyźnie. Jak dostać się z dworca kolejowego Kursk do Szeremietiewo? Idź wzdłuż peronu do hali głównej. Nie idziemy w dół do dolnego piętra stacji. Kierujemy się do stacji metra „Kurskaya”. Po przejściu przez kołowrót, skręcić w prawo. Schody ruchome zabierze nas do stacji „Kurski Ring.” Dla tej gałęzi powstrzyma „Biełorusskaja”. Mamy wyjść z metra i idź do budynku stacji tytułowej. Wchodźcie przez zamknięte № 3 lub 4. № kupić bilet na Aeroexpress w automatach. Oni akceptują kart bankowych i dać zmianę z dużych rachunków. Pociągi kursują zgodnie z harmonogramem, co pół godziny. Trzydzieści pięć minut Aeroexpress pociąg zabierze nas do pierwszego terminalu Szeremietiewo. Z platformy kolejowej do F, D i E są spacery galerii. Dla zdalnych terminali C i B iść bezpłatny transfer. Ale musimy pamiętać, że oczekiwanie na przejazd autobusem i będzie to wymagało dwudziestu minut.

autobusy

Niestety, nie istnieje bezpośrednia droga do miasta, takich jak Moskwa, dworca kolejowego Kursk – Szeremietiewo. Jak wydostać się z węzła kolejowego na lotnisku w autobusie? Używamy metra. Z „Kurska” dostać się do stacji „Planernaya”. Stamtąd autobus numer 817 (bilet – pięćdziesiąt rubli) (. 75 rub) oraz autobusem nr 948. Oba rodzaje transportu pokonania dystans do lotniska za pięćdziesiąt pięć minut. Nie ma innej opcji. Można metrem do stacji „Rzeka Station”. Wraz z nim jedzie autobus do lotniska Szeremietiewo numerem 949. Jak dojechać Warto również siedemdziesiąt pięć rubli. Czas podróży – pięćdziesiąt minut.