360 Shares 4339 views

Najlepsze plaże Majorki: przegląd

Największa w archipelagu Balearów – światowej sławy Mallorca. Ten ośrodek jest wyjątkowy w wszystko od naturalnych skarbów i warunków atmosferycznych a skończywszy na doskonałej infrastruktury, która umożliwia maksymalny relaks każdy, kto przychodzi tutaj.

Ale główną cechą tego ośrodka jest uważany za wyjątkowy piękno plaż. Tutaj znajduje się więcej niż 200, a wśród nich jedna trzecia wciąż nietknięte przez człowieka. Wielu wierzy, że najlepsze plaże Majorki – dawny piaszczystej pasek, który rozciąga się wzdłuż Morza Śródziemnego ciepłym morzu. Ale ci, którzy są przyzwyczajeni do wypoczynku w komfortowych warunkach, będziemy rozmawiać o najbardziej znanych kurortów na wyspie.

Cala Mondragó

Region ten znajduje się w południowej części wyspy, gdzie praktycznie nie zimnie i deszczu. Cala Mondragó strefie rekreacyjnej, istnieją tylko dwie plaże, ale ich piękno jest gotowy do zastąpienia tysiące takich analogów. To dwie zatoki, otoczone wysokimi białych wydm. W lokalnych zatok nie są wysokie fale, a nawet więcej burz.

Jedna z plaż jest wyposażony w barze letnim, gdzie każdy turysta może w upalny dzień smaku napojów bezalkoholowych. Druga wnęka jest dość dzikie, ale mimo to reszta jest – czysta przyjemność, łącznie z dziećmi.

Es Trenc

Kiedy liście mieszkańcy najlepsze plaże Majorki, pierwszą rzeczą myślą o ośrodku o nazwie Es Trenc. Linia brzegowa jest tu 5 km. Sama plaża jest otoczony przez małe białe wydmy piasku, co czyni go jeszcze bardziej przytulne i ciepłe.

Morze jest tu zawsze ciepłe, a jeśli spojrzeć na jego specjalny turkusowym odcieniu sprawia wrażenie, że jesteś w najbardziej odległych wyspach oceanicznych. Należy jednak zauważyć, że w tym momencie w sezonie ponad zatłoczone. Istnieje wiele programów rozrywkowych, kawiarni na świeżym powietrzu i sportów wodnych. Warto ostrzegają: będzie Es Trenc, pożądane jest, aby zostawić dzieci w domu, jak ten ośrodek jest głównie dla nudystów.

sukienka Muro

Rozważmy teraz jakie są najlepsze plaże w północnej części Majorki. Opinie mówią nam, że w północno-wschodniej części wyspy jest bardzo wysoka, a w tym samym czasie ciepłych fal. W kurorcie sukienki Muro można podziwiać mnóstwo windsurfingu i kitesurfingu.

Turyści również, którzy lubią po prostu położyć i opalać się, zawsze można zatrzymać się w jednej z lokalnych plaż. Wszystkie z nich są czyste, wyposażone w kawiarni letnich i leżakami. Krajobraz w tej dziedzinie jest prawie taka sama jak w całym obszarze Majorki – przeszywane szerokich linii brzegowej pokryte miękkim białym piaskiem.

Cala de Deia

Na Wyspie Północnej nadal istnieje wiele pięknych i bardzo wygodne tereny rekreacyjne, a jednym z nich jest Cala de Deia. W tym regionie, mimo okazjonalnych deszcz i pochmurno, to afiszuje niewiarygodną turkusowe morze.

Ten sam obszar reszta jest dość mały, ale bardzo przytulny i ciepły. North Wind tutaj nie wchodzą w skale, która znajduje się powyżej plaży. Ona z kolei jest piękna restauracja z tarasem oferuje wspaniałe widoki na horyzoncie morza. Dla wszystkich kryteriów Cala de Deia jest wliczone w kategorii „Najlepsze plaże na Majorce”. Zdjęcia z regionu, wykonane przez turystów, z pewnością nie pozostawi obojętnym.

es Dalkey

W południowej części wyspy, w okolicy miasteczka Colonia Sant Jordi, wzdłuż Morza Śródziemnego leżą kilka dzikich plaż i jeden główny, wyposażone we wszystkie niezbędne kompleksów rozrywkowych. Fani romansu i pełnej jedności z naturą są pewni, że najlepsze plaże Majorki znajduje się w tym regionie. Tu piasek śnieżnobiały powoli idzie do ciepłej turkusowego morza. Wysokie fale na plaży nigdy nie jest, więc tutaj można pływać jak hałaśliwym grupy przyjaciół i dzieci. A główną zaletą ośrodka – jeden strefie rekreacyjnej do drugiego można dojść w zaledwie kilka minut.

Cala Torta, Estreta, Mithana

Kiedy tylko Mallorca stał się światowym centrum ośrodka, pierwszy z plaż otworzyły we wschodniej części wyspy. One stały się znane wszystkim ośrodków Estreta Cala Torta i Mithana. W tym obszarze geograficznym, w tym słynny trójca reprezentuje najlepsze plaże Majorki, który posiada wszystkie niezbędne infrastruktury, który daje szansę na relaks, zabawę. Niewątpliwą zaletą działa jako bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej. Należy wziąć pod uwagę tylko jednego: aby dostać się tu samochodem jest problematyczne, ponieważ lokalne drogi są w ruinie.

Portal de Wells

South Majorka jest naprawdę piękne i naturalne dziedzictwo mądrze uzupełnione infrastruktury i rozrywkowych kompleksów. Teren rekreacyjny o nazwie sa Platheta de Portale Vels znane każdego podróżnika z jego białości oraz gładkości plaż, które są myte przez ciepłe i łagodne fale Morza Śródziemnego. Oto najlepsze plaże na Majorce są wyposażone w praktycznie wszystko, co może przyjść tylko na umyśle turysty. Ta woda parki, place zabaw i dyskoteka na wolnym powietrzu i ośrodki sportów wodnych, a także obfitość wszystkiego innego.

wniosek

Mallorca – niesamowita wyspa. Tu można odpocząć jak hałaśliwym firmy i wspólnie lub w gronie rodzinnym. Różnorodność plaż, ich wyjątkowy krajobraz i piękno uczyni każdy zapamiętać na całe życie każdą chwilą spędzoną tutaj. Dopiero po licznych wyjazdów i podróży na wyspie można zrozumieć dla siebie, gdzie są najlepsze plaże na Majorce, gdzie jest lepiej odpoczywać lub pełne światła i jego towarzysze.