668 Shares 5247 views

Przyczepa na rowery – zabawa i wygodne! Jak zrobić swój własny wózek przyczepa ręce dla dzieci do roweru?

Rower – stary wynalazek ludzi, sam w sobie jest unikalny urządzenia. W celu rozszerzenia jego funkcjonalności, zaczęto stosować więcej strukturę do niego i to przyczepy rowerowe. Przyczepa na rowerze pomaga rozwiązać pewne problemy podczas transportu.


Jaka jest korzyść z przyczepą na rowery?

 • Przyczepa pozwala znacznie zwiększyć liczbę i ciężar ładunku, a rower nie powoduje uszkodzeń podczas przeprowadzki, ponieważ cały ciężar jest rozpowszechniany do samej przyczepy.
 • Bardzo wygodne przyczepy dla dzieci, podróż może wydawać się wygodne i łatwe.
 • Całkowite obciążenie może być również przeniesiony z łatwością, jeśli motocykl jest wyposażony w przyczepie.

Przyczepa rower turystyczny jeden kołach pozwala łatwo ładunek nawet podczas jazdy wąskimi uliczkami, narciarstwo biegowe przesuwa się z nią szybko i łatwo.

Przyczepa dla dziecka rower ma wymagań dotyczących projektowania trudniej niż tylko transport żadnego ładunku. Takie przyczepy muszą być wyposażone w pasy bezpieczeństwa, amortyzatory. Każdy kto buduje produktu samodzielnie, muszą być tego świadomi. Przyczepa przemysłowa do roweru dla dzieci muszą zdać najtrudniejszy test, nie gorszy od znaczenia drogi.

typy

Najczęściej używane przyczepy dwukołowe, zazwyczaj strukturą do przewożenia dzieci lub ładunku.

Modele One-kołowe są elastyczne tandem, by tak rzec, dodatkowa przestrzeń, która posiada niezależny napęd, napęd łańcuchowy na kole zaczepu. Ta przyczepa porusza się na tyle posłusznie do zamierzonego odcinka drogi, ale gdy pojawią się trudności zakrętów: tylne koło zacznie się przeciągać i nie toczą.

Kolejny model, który jest znacznie rzadsze – kiedy przyczepa jest podłączona do przodu. Rowerzyści nie są ciągnąc przyczepę, ale jak to popycha go. Konstrukcja ta najbardziej skomplikowana i trudna do opanowania.

Jak zrobić trailer do roweru

Latem wielu zastąpić tłumiąc niewygodne do transportowania lekki i łatwy do sterowania rowerem. Aby podróż była ekscytujące nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, wiele osób korzysta z przyczepą do transportu. Zakup koszty projektowania pieniędzy, więc wielu rzemieślników wynalazł go w swój własny sposób. Więc jak można podnieść przyczepę do roweru własnymi rękami? Opisujemy najbardziej prosty sposób.

Jakie są podstawowe materiały niezbędne do pracy?

 • Trzy rury o średnicy 2 cm, z których każda o długości trzech metrów.
 • Rękaw.
 • kosz miedzi lub blacha MDF (z których można zbudować wózek).
 • Dwie nakrętki zabezpieczające.
 • obcinanie nici.
 • Koła.
 • amortyzatory.
 • Pasy bezpieczeństwa.

Kolejność działań

Gdy materiał jest przygotowany, że jest bezpieczny, pewny sukcesu, dostać się do pracy. Podstawą przyczepy posłuży ramkę. Do jego powstania wystarczy przygotować wcześniej rysunku. Na nim będzie wyginać rury. Weź duży arkusz, wyciągnąć z niego kształt przyszłej ramy, to lepiej jeśli jest owalny. Uwagę na linii gięcia rury.

Jednym z takich zakrzywiona rura będzie służyć jako dno przyczepy, w innym zagięcia z tyłu rodzaju sanie. Te dwa elementy muszą ze sobą spawać. Wzdłuż krawędzi rękawów rama lutowniczych na obszarach, gdzie będą zamontowane koła. Ustaw same koła.

Kolejny krok – ustawienie dna. Teraz trzeba kosz miedzi. Zamiast tego, jest możliwe, aby arkusz o grubości płyty MDF, ale wadą tego materiału jest to, że szybko staje się wilgotna. W celu lepszego wykorzystania w dolnej części materiału odpornego na wodę, nadaje się, na przykład ze sklejki laminowanej. Ścianki boczne mogą się arkusz o grubości lub cienkich płyt drewnianych.

Jeżeli przyczepa jest używana do transportu dzieci, zestaw amortyzatorów. Wyposaż wygodne fotele z pasami bezpieczeństwa.

Związek z rowerem

Lutu rury metalowy, dzięki którym konstrukcja będzie utrzymywane razem roweru. Oprócz konstrukcji przyczepy jest konieczne, aby węzeł łączący przyczepę z roweru, tak zwany język. Umożliwiają cal płyt i rur metalowych. łuk rurowy w kształcie litery L. W miejsce blach kąt przylutowane, włóż śrubę które odgrywają rolę nimi zacisk. Prostopadle do górnej zainstalować dolny rygiel, musi przejść przez otwór w rurę i łączy się z dolnym zaciskiem.

Nie zapomnij ściągacz. Na rowerze musi być obecny pnia. Część zawiasu, ustaw na dyszlu, a drugi – na pniu.

W ten prosty sposób skonstruowany trailer do roweru z rękami. On będzie w stanie służyć Ci w rodzina jedzie do przewozu dzieci lub przenieść małych obciążeń.

eksploatacja

Przyczepa na rowerze nie jest skomplikowany w obsłudze. Wszyscy, którzy próbowali go wykorzystać, może to potwierdzić. Podczas jazdy na poziomej powierzchni przyczepy załadowane z dziećmi, to nie jest odczuwalne. Nie przytrzymać ruchów, nie koliduje z zwinności zarządzania.

Wystarczy pamiętać, że przyczepa sama szerszy rower, więc nie zapomnij zostawić więcej miejsca podczas włączania lub podczas jazdy w wąskich przestrzeniach (między drzewami wzdłuż torów). Zauważ, że na przełomie przyczepa porusza się do karetki wzdłuż wewnętrznego łuku rowerze. Przy wyjściu z kolejki górskiej przyspiesza rower jest przyczepa, ale prawidłowe hamowanie ten problem można łatwo rozwiązać.

Problemy pojawiają się podczas jazdy na luźnej ziemi lub pod górę. Oczywiście, jest to ze względu na ciężar przyczepy, ponieważ waży wraz z ładunkiem, w każdym razie, nie jest mniejsza niż 50 kg. Jeszcze z przyczepą pójść trochę łatwiej niż gdybyś nosić taką samą wagę w bagażniku.

Oczywiście, ruch na chodniku z przyczepą o wiele łatwiej, ale możemy śmiało powiedzieć, że przyczepa rower nadaje się do jazdy w gęstym drogach gruntowych, chodnik, trawa. Dzięki tej konstrukcji możliwe jest nawet do przezwyciężenia płytkie koleiny, ponieważ różnica pomiędzy dnem a droga nie jest tak mały. Nie ma ryzyka przewrócenia, nawet na niebezpieczne drogi czasami jedno koło będzie wyższa niż w innych.

Wyzwanie, aby utworzyć sypki przepływ wzrasta. Rower z przyczepą zbyt szybki w swoich norach. Trudne do pokonania z przyczepą i niektórych przeszkód, zarówno dzienniki, rowów. Jazda szlaków i ścieżek jest bardzo niewygodne, rower nie łatwo dopasować do zwojów i dotyka wszystkiego, przykleja się.

Ogólnie rzecz biorąc, przyczepa do roweru – jest to bardzo pomocne. Myślenie poprzez trasie z góry, to może być łatwe i przyjemne, aby przejść do interesującej podróży z całą rodziną.