321 Shares 3112 views

Jak zrobić ramkę obrazu z rękami

Ramki dla dowolnego obrazu dzisiaj można łatwo kupić w pobliskim sklepie. I bez względu na to, czego szukasz oprawy: namalować obraz, haft, rysunek lub kolaż dzieci. Niektórzy eksperci uważają jednak, że dobry obraz wymaga specjalnej ramki. Dlatego najlepiej jest zrobić to sam. A na pytanie „jak zrobić ramkę obrazu z rąk” należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością.

Ramka na płótnie można zrobić w domu. Do jego produkcji, trzeba będzie następujące materiały: bagietki lub profilowanie wnętrze szerokość większą niż dwadzieścia milimetrów, drewniane bary z tej samej sekcji, odcinkowych pistolet, taśmy i klejem.

Jak zrobić ramkę obrazu na płótnie

Po pierwsze, trzeba zabrać swoje pomiary z obrazem i przycinanie końców prętów pod kątem 45 stopni, wyciąć je do pożądanej długości. Między prętami są utrzymywane razem za pomocą zszywek i klejem. Ważne jest, że obraz zawiera dokładnie w ramie, bez zakłóceń i przerw. Ponadto, że konieczne jest wytworzenie ramkowanie ramki. Aby to zrobić, wydruki kleju lub formowanie na drewnianej ramie. wykończenia powinna całkowicie ukryć ramę i rozciągają się co najmniej jeden centymetr, od jego zewnętrznej strony.

Aby ustawić ramkę obrazu, trzeba dołączyć go do drewnianej ramy używając zszywaczem. Jeśli rozmiar obrazu ponad 40 centymetrów w jedną ze stron, to będzie konieczne, aby dokonać dodatkowych uchwytów. Często są one wykonane z butelek z tworzywa sztucznego i mocowania zszywek do wnętrza konstrukcji drewnianej ramy. Wkładanie płótno, nie zapomnij, aby dołączyć go do ramy pomocniczej.

Jak zrobić obraz ramki z ręce z papieru

Również opcja bardzo popularny improwizowany ramy papieru. Większość z tych bezpretensjonalne wzory służą do rysunków dzieci. Tak, jak zrobić obraz ramki z twoich rękach? Bardzo proste. Od wielkości ramy obrazu mają być wycięte z tektury lub kartonu plakatu. W tym przypadku szczególną rolę alternatywnej konstrukcji ramy papieru. Można wymyślać z formularzy, dzięki czemu ramkę od tradycyjnego placu i okrągły, owalny lub w kształcie gwiazdy lub serca. Zawartość taka rama może być w tym samym stylu jak na zdjęciu, że wkrótce będzie kadrowanie. Na przykład, jeśli tej aplikacji, a następnie rama powinna być wklejone wycięcia i akwarela będzie wyglądać świetnie w jaskrawo kolorowe pudełka. Należy zauważyć, że papier „klatki”, w rzeczywistości, są jednorazowe, jak trzymać się wzoru.

Produkcja ramek obrazu z ich ręce wiąże się wiele opcji projektowania opakowań papierowych. Na przykład, to będzie bardzo ciekawe wyglądać „ramek”, wklejane tapetę lub włókienniczych. Jeśli zamierzasz dokonać ustawienia papieru do zdjęć lub paneli, mogą być wprowadzone do jego projektu w stylu scrapbooking. Z pomocą maszyny do szycia i tektury można uzyskać spektakularny ramkę, która zachwyci każdego z gości.

Jak zrobić obraz ramki z twoich rękach: Pomysł wykończenia

Do produkcji i projektowania produktu, można użyć wszelkich dostępnych materiałów: kawałki koronki do konstrukcji sztukaterie. Koronki dobre wykończenie drewniane ramki, materiał ten kawałki są klejone losowo z białego kleju. Po takiej kompozycji farbujących powłoka staje się znakomity wygląd kolonialną.

Za pomocą listwy sufitowe gipsu, można uzyskać nie mniej interesujący ramki. Ten produkt jest bardzo łatwy w obsłudze, a jeśli malować wyprasek pierwszą czarną farbą, a następnie dodać akcenty brązu i złota – okazują się doskonałą ramkę w stylu antycznym.