736 Shares 8776 views

Pudełko do przechowywania rzeczy własnymi rękami

Obecnie w sklepach można znaleźć wszystko! W sprzedaży są różne rzeczy, które mają na celu ułatwić nasze życie. Jedna z tych miłych drobiazgów jest pudełko do przechowywania. Pomaga kompaktowo pomieścić przedmioty gospodarstwa domowego oraz w tym samym czasie, zdobi wnętrze. Zdolność ta może również stworzyć własną. Celem tego artykułu – aby pokazać, jak zrobić pudełko do przechowywania rzeczy z ich rąk.


To akcesorium, w rzeczywistości nie jest niczym nowym. Po tym wszystkim, należy pamiętać, w dawnych czasach używane do takich celów skrzyniach. Do tej pory, schowkiem – nie tylko przydatnym akcesorium. Jest to także stylowy wystrój wnętrz, ponieważ są one bardzo różne w wielkości, kształtu, materiału i decyzji stylu. Skrzynki są zwarte, składany, może być z górną pokrywą lub bez niego. Skrzynki stylu są bardzo różne. – Glamour, rocznika, romantyczny, orientalny, surowe, itd. Ale nie pęd do kupowania tego akcesorium. Pudełko do przechowywania rzeczy, wykonane własnymi rękami, będzie w pełni zaspokoić swoich potrzeb i gustów. Można wybrać żądany rozmiar, kształt i zorganizować go do swoich potrzeb.

Jako podstawę możemy podjąć gotowe niepotrzebnego pole spod odzież, obuwie, sprzęt, itd. I można zrobić je samodzielnie z tektury. Do przechowywania pudełko miał atrakcyjny wygląd, należy użyć wszystkich improwizowanych dekoracyjne drobiazgi. To może być kolorowe lub papier pakowy, resztki tapety, piękne tkaniny, Fringe, wstążki, przędzy, suche gałązki, słomki, koraliki – nic! O rejestrację pudełku z tkaniną Potrzebne będą: tkaniny, PVA klej, pędzel i nożyczki. Tkanina trzeba wykroić dwie części – na okładce i samego pudełka. Podczas cięcia należy pamiętać, że trzeba zostawić dodatki – zostawić 2 cm szerokości i wysokości około 3 cm Klej nakłada się delikatnie, cienką warstwę .. Gdy tkanina pasty cięte w narożach nadmiarze i nanieść drugą górną warstwę kleju. Po wysuszeniu, nie będzie żadnych widocznych śladów, ale, że zapewnia dodatkowe pole sztywność. W razie potrzeby można dodać piękną dekoracyjną wstążką.

Jeśli pole do przechowywania rzeczy własnymi rękami jest wykonana z grubej tektury, następnie technika zdobienia może być trochę trudniej. Może być wklejony tkaniny z cienkiej pianki i dekoracji pokrywę dużych kulek lub pętli.

Są też bardziej wyrafinowane sposoby pudełka do przechowywania biżuterii. Na przykład, dno, pokrywa i skrzynka może być urządzone kawałki półki skórzanych. A reszta płaszcza powierzchni z klejem i owinąć linkę juty. Takie pudełko do przechowywania rzeczy własnymi rękami tworzyć będzie wyglądać stylowo i niezwykłe. Dodatkowo można dodać uchwyty liny w postaci pętli, poprowadzone przez oczka. Uchwyty mocujące mogą być wykonywane wewnątrz pudełka, związać końce razem. Z góry można dodać ciekawe elementy dekoracyjne, na przykład, okrągłe kawałki skóry.

Uwolnij swoją wyobraźnię i stworzyć stojak, który pozwala na kompaktowe i wygodne miejsce rzeczy i dekoracji wnętrz.