577 Shares 7607 views

Co sądzisz, jaki będzie wynik „Naruto”?

Co synonimem Japonii? Oczywiście, sushi i anime. A jakie inne kreskówki może pochwalić tak bogatą historię i historię jak „Naruto”? Być może nie ma bardziej wyjątkowy. Ponad siedemset rozdziałów, wielu fanów na całym świecie, które dotyka głęboko legendy. niesamowita historia została na ekranie przez 15 lat. Śledzić wszystkie meandry bohatera życia jest trudne, ale spróbuj zrozumieć. I dowiedzieć się, jaki będzie wynik „Naruto Manga”, jak również inne historie.


Oczekiwanie na wspaniały finał

Autor mangi – Japoński Masashi Kishimoto, urodzony w 1974 roku w prefekturze Okayama. Od bardzo wczesnego dzieciństwa czyni postępy w rysunku przedstawiającym zarys wszystkich ukochanych bohaterów. Wydarzenia rozwijają swoje projekty w fikcyjnym świecie, który przypomina ery feudalnej Japonii. Maleńkie państwo jest zamieszkany przez żołnierzy. Rozliczenia prowadzone przez mądrego Kage – Ninja. Świat autora, w postrzeganiu współczesnego człowieka, lekko dualistycznej.

Do dyspozycji osób Ninja – chłodnym urządzeniem szpiegowskim, ale broni palnej autor celowo odcięci od historii. W arsenale mieczy i znaków z czakr magicznej energii, ich broń ukryta wiele tajemnic i zasad. Szczegóły zostały zaczerpnięte z bogatej i głębokiej chińskiego zodiaku, ale kosztem japońskiego talentu wszystkim uproszczenie fabuła jest postrzegana łatwo. Chociaż, jak i gdzie rozwój wydarzeń, nie można było przewidzieć, jaki będzie wynik „Naruto”. Kishimoto się końcowe magicznym i nieoczekiwane.

Wywiad z twórcą popularnej mandze

Rok temu, Masashi Kishimoto wreszcie pożegnał się ich dziecko, i był gotowy na narodziny nowej legendy. Wszędzie chodziły słuchy, że po 15 latach życia Naruto i autora i odbiorców zasługują na wakacje.

Japoński karmione mediów odkrywczy opowieści o końcu ery kreskówki, ale co wynik „Naruto: Hurricane Chronicles”, autor nie jest ujawnione. Jedyne zastrzeżenie, którą wyraził w każdym wywiadzie, było coś takiego: „Podstawą poprzedniej pracy zostało wiele pomysłów, że mogę rozwijać nową historię.” A gdy on się uśmiecha się przebiegle.

Warto zauważyć, że „Naruto” – chlebem autora. I niech Kishimoto miał wiele pomysłów na przyszłość, publiczność mogła pozostać cool nowych bohaterów, jednocześnie porównując je z charyzmatycznych postaci z kreskówek. Teraz, kiedy wszystkie zasłony spadła, co wynikiem „Naruto” – nie jest już tajemnicą. Świat oczekuje kontynuował – „New Era”.

Pierwsze kroki ku chwale bohatera

Naruto – główny bohater adaptacji anime manga Masasi Kisimoto. Ten cute blond chłopiec z wielkimi niebieskimi oczami. On zbyt żywy, aktywny i szybki nastolatek, z których wiele hałasu. Młodych ninja marzenia o sławie i widzi siebie w przyszłości Hokage (Kage – inteligentny i szanowanym ninja, szef jednej z pięciu najpotężniejszych Ukryte Selen świata, z którego Naruto).

Główny bohater – nośnik dla Dziewięciu demon lisa. W przeszłości zaatakował jego rodzinnej wsi chłopca. Uciec, ówczesny władca bestii ducha uwięzionego w ciele nowo narodzonego syna. Ojciec widział postać Naruto (The powściągliwa swoboda lisa), ale mieszkańcy nienawidzili chłopca. Dla nich był uosobieniem bestii. O jej niezwykłe przeznaczenie facet nauczył się wiele lat później.

Wtedy, 15 lat temu, nikt nie wiedział, co o wyniku adaptacji filmowej. Interesujące jest to, że pierwszy i ostatni rozdział jest jedna nazwa – „Naruto:. Uzumaki”

15 lat czekania

Już w 2006 roku, prowadził aktywną dyskusję na temat możliwości zakończenia mangi. Kishimoto następnie twierdził, że odbija się w poprzednim rozdziale. Manga Creator otwarcie stwierdził, że ma pomysły, które logicznie podsumowuje historię i tekst. Ale autor powiedział również, że realizacja powinna być spójna, a to zajmie trochę czasu.

Po głośnych rozmów w 2006 roku około czego wynikiem anime, manga nowy oddech i ożywają postaci filmowej adaptacji sequelu „Naruto: Hurricane Chronicles”.

Od roku 1999, 600 pochodzi z serii ogona, który mieści się w 2 sezonach, 700 problemów i 70 objętościach manga. To 15 lat na półkach jako manga i 12 lat na ekranie jako anime.

Miliony fanów na całym świecie w roku tym bardziej zaniepokojony rocznie, co wynikiem „Naruto”.

Tematem młodych niebieskooka blondynka, niestety fanów, całkowicie wyczerpany, a więc pewnie poszedł do finału.

Minęło ponad 15 lat, a publiczność nie była gotowa na pożegnanie …

699 i 700 przed wydaniem czytelników mangi boją się zobaczyć, co wynik „Naruto. Shipuden”. Chodziły słuchy, że bohater nie zrealizować marzenie o zostaniu Hokage i Sasuke umrze w walce. Ale wszystko skończyło się dobrze. Po walce, Naruto i przyjaciel zostało rannych. Dość Sakura próbuje im pomóc. W czasie Sasuke przeprosił. Trzy ninja znowu przyjaciół. Moment oczekiwany przez wszystkich fanów – pochodzą.

We wsi pochować poległych w Wielkiej Wojnie. On pojawia się twarz skale Hokage – to Kakashi. Kolejną tajemnicą jest na zewnątrz.

Sasuke idzie zobaczyć świat, ale przed wyjazdem obiecuje wrócić do Sakury i delikatnie czyści czoło włosy.

Innym miłym zaskoczeniem był fakt, że szef 700 został wydany w kolorze.

Narodziny nowej legendy

Ostatnią kwestią był koniec pierwszego i początek pięknej nie mniej interesujący mangi Druga historia. Niech żyje trzeci sezon! Mamy zapoznania się z synem Hokage Naruto i Hinata – Borut. On jest jak niesforny jak jego ojciec jako dziecko. Na wiosnę planujemy kontynuować mangi.

Bo co wynikiem „Naruto”, a czy to się skończy – tajemnicą. Ale publiczność czeka na filmie, którego bohaterem wykonania Borut. fani konsol myślał o wychodzisz i mini-manga, która opowiada o następnej generacji mieszkańców Ukrytego Liścia. Dzieci głównego bohatera, Hinata, Sakura, Sasuke, Rock Lee i inni będą teraz zachwyci fanów z ich niesamowitych przygodach.

Ostatnia seria – jest jeszcze daleko od finału

W jaki sposób "Naruto: Hurricane Chronicles", manga już pokazał.

Jedno jest pewne: w przyszłości będziemy korzystać z nowego bohatera, tylko w formie Borut. Wszystkie jego przygodach, poważne i śmieszne, będą dzielić jego wiernych przyjaciół sister Himawari i sałatki – córkę Sakura i Sasuke.

Co się stanie z Borut i Salado, jest nadal nieznany. Ale biorąc pod uwagę, jak wielu fanów rozczarowany, że Naruto i Sakura nie wyszło, to jest możliwe, że te dwa (Borut i sałatki) będą razem. Chodzić pogłoski, że para może zerwać, a Naruto i Sakura być razem, ale najbardziej prawdopodobne jest to spam.

Wszystkie dobre rzeczy nie kończą

Kontynuacja historii 15 lat w długości będzie na wiosnę 2015 roku. Wiadomym jest dokładnie jeden: wydarzenia z filmu opowie o tym, co dzieje się w ciągu 2 lat po 699 rozdziałów. Sam 700-rozdział przechodzi przez 6-8 lata po adaptacji filmowej.

Oznacza to, że będziemy zobaczyć, dlaczego tak było pary. To będzie interesujące zobaczyć, co wynik „Naruto”. Kishimoto przyznał, że opowieści o życiu Naruto – jego głównym osiągnięciem. Chłopiec dorastał, dojrzewa. Może publiczność oczekuje nowego bohatera? Teraz on jest ojcem. Może autor pokaże nam, jak to się zmieniło …

„Naruto. Nowa Era „- nie jest to ostateczna nazwa dla projektu. Kishimoto w nowej pracy położy nacisk na stracony czas w historii dawnych bohaterów. Na początku odkryć tajemnice życia Kakashiego. W pierwszej części i początek projektu będzie dziesiąta, najnowszy film anime. Ale on twierdzi, że "Naruto: A New Era" – pełny sezon jeszcze.

W każdym razie fani mangi szczęśliwy. Moja ulubiona historia nie kończy się na długości 15 lat! Masashi Kishimoto będzie nadal czerpać magnes i, być może, będzie nadzorować pracę pisząc scenariusz do anime. Naruto czeka na nowej generacji.