336 Shares 9945 views

Chebotarev Antonina: Biografia, kariera, życie z Siergiejem Svetlakovym

Imię Antonina Chebotareva zaczęły pojawiać się w prasie i telewizji tuż po rozpoczęciu relacji z dziewczyną, Siergiej Svetlakovym. Jak się okazało, o jej prawie nic nie wiadomo więc, w artykule powiem ci wszystko.


Antonina Chebotarev: biografia

Antonina urodziła się w Nalczyk. Poszła do szkoły tylko na „4” i „5” i pieszczotliwie nazywa ją koledzy Tossia. Była zaangażowana w lekkiej atletyce w szkole sportowej, a jej pasja przyniósł nagrody w konkursach. W sieci społecznej udało się odnaleźć dawną Młodzieńcze, Tony, z którego poznała podczas nauki w liceum. Rozstali się niemal natychmiast po jego zakończeniu, ale nie przestają być przyjaciółmi. Ex-chłopaka, Sergei Zelenkovsky, powiedział, że zanim Tonya spotyka młodego mężczyznę, nieco starszy, ale wstąpił do wojska i został tam zabity. Dziewczyna musiała zmierzyć się z pierwszą tragedię w życiu.

Potem wszedł do College of Design w Kabardyno-Bałkarii i uhala w 2002 roku w Krasnodarze i zaczął tam studia na specjalności „reklama”. To właśnie tam Tonya zaczęli budować karierę. Przez kilka lat pracowała w firmie telewizyjnej kierownika Kuban. Wszyscy koledzy polecam go serdecznie. Wielu powie, że uznają to za człowiek, który jest z dala od show-biznesu. Później Chebotarev Antonina rozpoczął pracę w wytwórni filmowej, gdzie wkrótce miało miejsce zastępcy dyrektora, i nie zamierza opuszczać lub przenieść do innego miasta. Ale los postanowił inaczej.

Antonina i Siergiej Svetlakov

Chebotarev Antonina spotkał się z Siergiejem Krasnodarze, gdzie reprezentował film „kamień”. W rok później, znowu przyszedł do tego miasta, ale z nowego filmu – „Jungle”. I po trzech dniach Chebotarev Antonina porzuciła pracę i przeniósł się do Moskwy.

Na konferencji prasowej „The Jungle”, aktor przyznał, że miał dziewczynę, którą kocha. Miejscem jego byłą dziewczyną, Anastasia, która Sergey mieszkał 14 lat, wziął Tonya. Para zerwała w 2012 roku. Mają córkę Nastya.

Antonina i Siergiej Chebotarev Svetlakov cicho ślub w ambasadzie w Rydze, bez uroczystości i świadków. W słowach samego człowieka, postanowili zalegalizować związek w drodze do rejsu. Wiosną tego samego roku przeniósł się do aktora Tonya domu w Jurmala, gdzie żyją spokojne życie rodzinne.

szczęśliwe wydarzenie

Antonina Chebotarev, żona Svetlakova, 18 lipca urodziła mu syna o imieniu Ivan. Ojciec oferuje odgadnąć, który został nazwany na cześć dziecka. W środowisku Siergiej ma tylko jeden bliski przyjaciel Iwan Urgant, z którym pracował w „Choinka” i film były „ProjectorParisHilton”.

Znajomość Siergiej córki

Artysta popełnił decydujący krok i wprowadziła Toshu z córką. Oczywiście, zanim to Siergiej był bardzo zaniepokojony, ale bezskutecznie. Dziewczyna znalazła wspólny język z Tossia a nawet słuchał mieszając brata w żołądku. Dwa ulubione kobiety Svetlakova sobie radę dobrze. Tonya a nawet Nastia przyszła razem na planie. Sergey powiedział, że jest to bardzo pocieszające, staje się łatwe i dobre. Podczas ciąży Nastya rozmawiał z „brzuszkiem” i obrażony, jeśli nie nazywa kiedy Wania zaczął mieszać. Ale Antonina nie zamierza zastąpić matkę dziewczynki. Kiedy zapytałem o to, Siergiej, który przez długi czas, wyjaśniając jej, że Tosia dla niej jako przyjaciela i rodzicami – dzielą się na całe życie. Tonya sama mówi, że oni doskonale komunikować się z Nastya ona kontaktowy, mądra i wesoła dziewczyna. Teraz są prawdziwymi przyjaciółmi.

Prognoza stosunki od słynnej psychiczny

Według Mohsen Narouz ze zdjęć Antonina jest miłym energii. Ona zawsze nad nimi pracował i nadal to robić. W życiu, nie było to łatwe, ale trudności nie jest jej gniew, ale raczej, aby nauczyć się kochać i doceniać każdą chwilę. Dziewczyna jest piękna nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Ten typ kobiet obecnych w życiu Siergieja prawie zawsze. Ale według psychiczny, to może szybko znudzić, więc trudno jest stwierdzić, że na dłuższą metę te relacje.

Ale, jak wiemy, kilka kilka lat razem i nie zamierza łamać, i dlatego mają prawdziwe uczucia między nimi. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą one tylko sukces, ale zła pogoda minie okrągła.