783 Shares 9827 views

Xenia Syabitova – córka słynnego prezentera telewizyjnego: biografia

Nie wiem kto to Xenia Syabitova? Nic dziwnego. Choć ta dziewczyna nie jest przyznawana na osobny artykuł na Wikipedii, nie wspominając o akademickie wydań papierowych. Tymczasem media często wspominając o jej imię. Parafrazując klasyka, można powiedzieć, „co Komisja, aby być córką sławnej matki?” Xenia Syabitova – córka Rosa Syabitova. Ale nic z tego, czym każdy Telemann słyszał.

matka

Pomimo nazwy, starszy Syabitova – Moskal. W lutym 2014 roku miała 52 lat. Ile dziewcząt kapitałowe w dzieciństwie Rosa zaangażowani w łyżwiarstwie figurowym. Jest jednym z niewielu zawodników, którzy osiągnęli poziom mistrza sportu. Po szkole, ona została przyjęta do Instytutu Inżynierii Elektronicznej (MIEM). Wybrany zawód – inżynier programista – nie jibe z tatarskich patriarchalnych tradycji. Dziś uczy córkę Rose Rafailovna że jej dziewictwo należy zachować dla swojego jedynego – przyszły mąż. Jednak jej własny syn Denis urodził się z romansu z kamerzystą studentów.

Jej pierwszy mąż, przyszły swat rosyjskim i ojciec naszej bohaterki zaprzyjaźnił się z samego operatora. Niestety, małżeństwo trwało długo. Rose Syabitova Xenia córka i syn Denis pozostały bez żywiciela rodziny, męża i ojca. Przyczyną śmierci był atak serca.

Dwa lata później, matka energiczny otwiera agencję randkowy. Później okazuje się w telewizji, gdzie pracował w kilku projektach, podczas gdy w 2007 roku nie otrzymał zaproszenie do programu „Chodźmy żonaty!” Made jej sławny. Dziś Rose Rafailovna – sukcesy bizneswoman, All-Russian swat, skandaliczny gwiazdą plotek charakter show-biznesu, programów telewizyjnych i kanałów informacyjnych. Biografia Xenia Syabitova związany ze słynnym matki przez tysiące wątków. Na szczęście (lub nieszczęście), będzie ona całe życie „córka tego samego prezentera.”

Co wiemy o niej?

W rzeczywistości, nie tak dużo. Co do zasady, nie afiszować sławna informacji o życiu dzieci ze względów bezpieczeństwa. Jednak, aby całkowicie ukryć informacje, oczywiście, nie jest to możliwe. To sączy przez wywiad, notatek dziennikarskich, zdjęcia paparazzi. Jak ewoluowały jak życie dziewczynki?

dziecko pierestrojki

Ksenia Syabitova urodził się w kwietniu 1992 lat-„pierestrojki dziecka.” 90. Podobnie jak wszystkie dzieci”, to wiadomo, ubóstwo, głód. To był brak ideałów, bandytyzmu i zdezorientowanych rodziców, którzy próbują przetrwać. Oczywiście, dzieci nie są świadomi tego, co się dzieje, ale system upadł. Zniknęły darmowe kubki i organizacje dzieci. Nauczyciele i inżynierowie są przedmiotem obrotu na rynkach zorganizowanych w byłych stadionów i lodowisk. Zmień ideologię, a nawet intelektualiści zaczęli używać wulgaryzmów. Ale nasza bohaterka, między innymi, pozostało bez ojca, gdy miała około roku. Ją wraz ze swoim starszym bratem Denis podniesiony tatarski Mom inżyniera.

Rodzina „karaluchy”

Biografia Xenia Syabitova nie może być kompletna bez opowieści o korzeniach rodzinnych. Ze strony matki jest ona wnuczką generała Biały Army Zaripov. Wśród jej przodków, wielu dowódców wojskowych i członków kleru. Kobiety starych były reprezentatywne dla kreatywnych zawodów – aktorka i pisarz. Przodkowie ojca, Michael – mocne właścicieli. Wiele z nich zostało wywłaszczonych podczas kolektywizacji. Ksyushin dziadek Anatolij Iwanowicz udał się do Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, 17-letniego dziecka, a zakończył ją cztery lata później w Berlinie.

Nie wszystko poszło gładko w rodzinie. Dziadkowie z matką został alkoholikiem jako dziecko większość róż. Gdy po śmierci męża Michaiła przyszłego telesvaha otworzył sklep jubilerski, cierpiała z rakietą powszechne w ostatnich latach. W trudnej sytuacji, też, Rosa zaczął pić pomimo dwóch małych dzieci. Ale, widzisz, charakter kobiety nie było to samo. Proszę synka: „Mamo, nie pić, proszę …” – przypomniał Syabitova jej nieszczęśliwego dzieciństwa, a ona została zakończona ze złym nawykiem. Ścieżka dla osób o słabym nie była jej droga. Być może był w tym momencie ona zdecydowała, że jej dzieci będą bogaci i szczęśliwi co może przyjść.

szkoła

Xenia Syabitova studiował w szkole 865-tej w Moskwie. Instytucji za 42 lat znajduje się w ciepłym Stan. Stworzyła klas liceum, ustanowione ścisłe powiązania z Moskwą Inżynierii Instytutu Fizyki, ma dwa amatorski Teatr – dla dzieci i osób starszych, a 25 lat przeprowadza się na wakacje jesienią festiwal sztuki kulinarnej. zwykłych szkołach w stolicy. I nic specjalnego Ksenia sama w latach studiów nie jest ustalone. To nie pojawia się na liście medalistów. Ale w 8 klasie dostałam dyplom II stopnia w konkursie dzielnica projektowania i prac badawczych „Fair pomysłów w Southwest.”

taniec

Dodatkowo dziewczyna przez siedem lat, zaangażowana w tańcu, ale nie byle gdzie, ale w zespole dziecięcym „Kalinka” taniec ludowy. Ten zespół kierowany przez Aleksandra Nikołajewicz Filippov pracował w Moskwie od 1970 roku. Wiele dzieci odwiedzenia go przez 10-15 lat, a następnie stają się zawodowi tancerze. Ale Xenia i tam okazało się być skromna, w wieku 12 lat przystanku ćwiczeń.

Oh żonaty nieznośny

Skandaliczne mama i nie ukrywam, że głównym celem jego córki – dobre małżeństwo. To musi być atrakcyjny wygląd, aby uzyskać dobre wykształcenie i mieć dobry posag. Poza widok naszej bohaterki, jak mówią, „amatorem”. Posiada zaokrąglony kształt, wygląda starzej niż na swoje lata, nie zawsze z powodzeniem strizhotsya. Całkiem urodziwy i uroczy, ale widocznie nie na tyle fotogeniczny – nie wszystkie jej zdjęcia są równie dobre. Oddziały modelu też jest mało prawdopodobne, aby wyrównać w poszukiwaniu dziewczyny jak Xenia Syabitova. Wzrost nasza bohaterka nie reklamowane, ale, oczywiście, to jest daleko od 175 centymetrów. Na zdjęciu wygląda dobrze poniżej matki, wzrost, który według tabloidu, waha się od 155 do 170 centymetrów. Więc Xenia najwyraźniej dość „Calineczka”. Jednak wątpliwe jest, czy to może być uznana za poważną wadę – ale z każdego człowieka można chodzić na wysokich obcasach.

Wykształcenie wyższe Xenia Syabitova dostaje w Rosyjskiej Akademii Administracji Publicznej przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej. Ona chce zostać psychologiem. Obecnie, z pomocą agencji małżeństwo działalności, prowadzi własną kolumnę w magazynie „Tajemnice kobiet”.

Xenia mieszka z matką w typowym budynku wieżowców w pobliżu stacji metra „Teply Stanem”. Ale Rose Rafailovna już nabyte każde z dzieci w mieszkaniu w stolicy. Więc posagu mają wszystko w porządku. Mama marzy że szwagier i szwagierka byli Tatarzy.

Córka próbowała „zbudować” przez własnego serialu. Xenia dwukrotnie w show „Chodźmy żonaty!”. W 19 lat – jako pretendenta do ręki i serca 32-letni makler z Ufa. W ostatnim czasie, w kwietniu 2014 roku, 22-letnia studentka podjęła już działania w tej roli jest wybrany spośród trzech kandydatów-Tatarów, którzy mają swoje własne interesy. Dlaczego ten słynny swata? Ona jest przekonana, że jej show – nie schlebianie i psychologiczny projekt, który pomaga ludziom przezwyciężyć swoich kompleksów.

plotka

Niestety, życie jest pełne młodych dam plotek. Jest oczywiste, że powodem tego – sława matki. Że publikacja poinformował, że Rosa Syabitova bezskutecznie próbował dać Xenia poślubiła syna prezydenta Tatarstanu. Że powie zdziwienie dziewczynka o jej zbliżającym się operacji raka. Że to prawda – ale wie, że Xenia i jej rodzinę. Przyjaciele i krewni mówią, że jest dobry, proaktywne, towarzyskim i kocha koty. Uwielbia pracę Czechowa, "Alice in Wonderland", od The Beatles, The Rolling Stones i filmie "Black Swan" z baletu i szaleństwa.