794 Shares 5218 views

Tatuaż na jej ramieniu. Moda trend wielowiekowej tradycji

Mężczyźni i kobiety wykorzystywane do dekoracji swoje ciała i odzieży różnorodnych akcesoriów, które wchodzą nie tylko biżuterię, ale także tatuaże. Teraz pragnienie, aby zdobyć pod atrament koloru skóry przekształcony sztuki i trendów mody. Tatuaże na dłoni jest bardzo powszechne w Azji. Przez wieki, indyjskie kobiety i mężczyźni urządzone ich dłoni, nadgarstka i przedramienia skręcone wzory, zwany Mehndi.


Cechą charakterystyczną tego rodzaju techniki jest stosowany materiał i sposób stosowania charakterystyczne wzory. Barwnik używany jako henny. Jego roztwór umieszcza się w specjalnym opakowaniu (stężony) wykonanej z małym otworem, z którego pochodzi, cienkiego włókna, niemal czarny masy. Jednak taki tatuaż na ramieniu o charakterze tymczasowym, znikając pod wpływem wody. Ozdobione takich wzorców i nóg. Hindusi zwykle pokrycie ich kończyny mehendi tuż przed religijnym wypoczynkowego charakteru. Do jednego z nich dotyczy ślubu.

Teraz modne wzory wykonane henną, osiągnął Europie, gdzie piękno, które chcą stać się właścicielem krótkotrwały i bezbolesny tatuażami, zwracają swoją uwagę w kierunku indyjskiej sztuce Mehndi. W przeciwieństwie do Indii, Europy, dane te są stosowane bez znaczenia religijnego, dla większości tylko część dziewcząt.

Oczywiście, teraz jest coraz bardziej powszechne długoterminowej lub wieczyste tatuaż. Na dłoni, bioder, pleców i szyi, można stworzyć wspaniały kolorowy lub czarno arcydzieło. Ponadto, podejście z rysunku i poddaje produktów dopasowanie z odpowiedzialnością – w rzeczywistości wypełnić wzór jest prosty, ale bardzo trudno jest się wycofać.

Ludzie, którzy zdecydowali się na pierwszy stały wzór, najczęściej wybierają małe obrazki lub napisy. Szczególną uwagę przywiązuje się do łacińskich lub starożytnych instrukcji i wyrażeń, które tworzą podstawę tatuaż. Napisy na rękę – to jest zawsze bardzo ekstrawaganckie i eleganckie. Wygląda to bardzo słodkie małe powiedzenie na wewnętrznej stronie nadgarstka. Oczywiście, tatuaż na ramieniu, nie są ograniczone w ich wielkości i może być jako „długi rękaw”, lub pół lub ćwierć dłoniach. Na tej figurze, pokazano na całej kończyny mogą być jednolite motyw ciągły lub też może składać się z kilku różnych elementów.

Wcześniej zakładano, że tatuaże ozdobić swoje ciało, tylko mężczyzn. Najczęściej ich ciała zostały poddane testowi żeglarzy, żołnierzy, ludzi uwięzionych w miejscach nie tak odległych. Róża za drutami, kopułę czaszki i wiele prostych, ale bardzo symboliczne figury – to co kiedyś męskie tatuaże. Na rękę zastosowano etykiety „Airborne” wpisz nazwę ulubionego, imię i nazwisko, ważne daty, a czasem portrety idoli.

Obecnie tradycje te uległy zmianie. Dzisiaj, jak płeć piękna przyjemności zastosowane do obszarów ich wzorów atramentu ciało. Ze szczególnym naciskiem na jasnych, pięknych i kolorowych tatuaży. Gatunki i rodzaje wzorców danych również uległy zmianie. Każdy wielki kreator zaproponuje obsługa klienta jest szeroka gama ozdób i obrazów – od prostych listów i do wspaniałych dzieł sztuki.