97 Shares 2059 views

Dlaczego czarne łokcie i jak rozwiązać ten problem?

Warzenia pytanie: „Dlaczego łokcie czarny” Zaciemnienie od koloru skóry łokci – to sygnał obecność chorobotwórczych takich zmian. Przyczyny mogą być różne, ale w 90% przypadków są one związane ze zmianami hormonalnymi. Czarne suche łokcie wskazują na brak hormonów w organizmie. tarczycy wytwarza niewielką ilość tyroksyny i jod równowagi jest zakłócana. Ten problem można uniknąć wizyty u specjalisty.

Diabetycy wiedzą doskonale, dlaczego czarne łokcie. W tej choroby, komórki odżywianie skóry jest zakłócony i odwodnienie. Cienka i sucha, łatwo podatne, podatne na różne stany zapalne skóry na łokciach, pęknięć i ciemności.

Jeśli masz alergię lub znajdują się różnego rodzaju chorób skóry dermatoid porządkowych, można łatwo dowiedzieć się, dlaczego czarne łokcie odwiedzające dermatologa. W wielu chorobach skóry charakteryzują się zmieniają swój kolor na kolana, szorstkość i łuszczenie.

Niebezpieczny może być grzyb skóry. A jeśli czas nie traktuje swoją chorobę staje się niebezpieczny etap – łuszczycę. Choroba ta jest bardzo trudne do leczenia, a czasem nawet niemożliwe. Do tego wszystkiego możemy bezpiecznie dodać listę beri-beri.

Zaczynają siebie jest możliwe jedynie po wizycie specjalisty i po różne testy będą prowadzone i ustanowił powód, czarne łokciach. Istnieje wiele receptur:

  • maść (zarówno zakupione i przygotowane własne);
  • mleczka;
  • wywary.

Rozważmy niektóre z tych, które można przygotować samemu bez większego wysiłku.

Pierwsze receptury na tej liście są leki na naturalnych olejów. Najskuteczniejszym oliwa z oliwek, rokitnik zwyczajny, jodła i cedr, bardzo dobry tłuszcz borsuka, olejek kamforowy i masło kakaowe. Aby wzmocnić efekt, zaleca się łączenie kilku składników.

Czyste skóry parze powoli i ostrożnie pocierając wybrany olej po 30 minutach, usunąć nadmiar miękką ściereczką. Możemy wykonać procedurę na bazie dziennej w dowolnym momencie. Wskazane jest, aby okresowo zmieniać olej na innej liście.

Drugie miejsce zajmuje odpowiednich masek ropy. Podstawą tych masek jest zwykle dzieci krem lub wazelina.

Istnieją dwa rodzaje masek – z ziół i kamienne maski.

ziołowy:

  • rumianku;
  • nagietek;
  • skrzyp;
  • tymianek;
  • rozmaryn;
  • żywokost korzeń.

Wszystkie z nich są dobre do leczenia skóry. Weź szczyptę trzech różnych ziół, dokładnie rozgnieść w moździerzu i dodać mieszankę na bazie oleju dobrze. żywokost korzeń musi być obecna we wszystkich odmianach, jest dominujący. Jeśli nie ma zaprawy można zmielić w młynku do kawy.

Kamień przygotowano w taki sam sposób.

Zazwyczaj wykorzystywane winogron, cytryny, nasiona granatu lub kminkiem.

Mieszaninę nakłada się na łokciach w nocy jako kompres.

Brzeczkę otrzymuje się przez poddawanie same kości trzech gatunków każdej odmiany. 0,5 litra wody trzy łyżki Solovykh nasion. Pominąć kolanka w gorącej brzeczki (bez wrzenia) i wznieść się 5-10 minut.

Jak mogę usunąć czarny łokieć, który mierzy bardziej skuteczne, każdy wybiera sobie.