334 Shares 6727 views

Jak skonfigurować Internet na „Beeline”?

Niestety, nie zawsze mają możliwość otwarcia laptopa podłączyć do interent, otworzyć pocztę, pisać do ICQ, zaloguj się do konta z sieci społecznej. Ale przecież każdy ma telefon komórkowy, który przez jakiś czas może zastąpić komputer. Aby dowiedzieć się, jak skonfigurować mobilnego Internetu „Beeline”, zostaną omówione poniżej.

Po pierwsze, upewnij się, że Ty i Twoje urządzenie podłączyć do sieci. Na bardzo prymitywnych i przestarzałych modeli jest to niemożliwe. Przejdź do menu, znajdź ikonę "Internet" ( "Internet Connection" , itd.).

Jak skonfigurować Internet na „Beeline”: Nazywamy operatora

Co do zasady, takiej usługi jako GPRS-Internet, już podłączony domyślnie podczas rejestracji nowego operatora użytkownika (czyli zakupu i aktywacji karty SIM). W tej samej sprawie, jeśli podczas działania telefonu jesteś przypadkowo odłączony powinien zrobić. Pod numerem 0611, zadzwoń Tech Support Beeline i wybierz „Mobile Internet” w menu głosowym. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na specjalistę auto. Jeśli wolisz porozmawiać z żywym asystenta, a następnie poczekać, aż jesteś podłączony do operatora. Mów, co chcesz wiedzieć, jak skonfigurować „Beeline” -Internet na telefonie (pre-pisanie na papierze). Następnie numer otrzyma wiadomość SMS z odpowiednimi ustawieniami, które można po prostu aktywować.

Jak skonfigurować Internet na „Beeline”: przejdź do strony

Odwiedź oficjalną stronę operatora (w tym przypadku www.beeline.ru). Z zasobu można znaleźć szczegółowe informacje na temat konfigurowania WAP- lub GPRS-Internet. Tutaj po prostu czytać różne cytaty, które odpowiadają konkretnym tempie, i wybrać ten, który najlepiej spełni Twoje potrzeby (zazwyczaj późniejsze przejście z jednej taryfy na inną jest podane do abonentów za opłatą). Przejdź do strony „Moje konto”, podaj swój numer telefonu i otrzymać kod SMS. W menu „Service Management” wybierz „Internet” i aktywować odpowiednią taryfę.

Jak skonfigurować Internet na „Beeline”: akt ręcznie

Jeśli ustawienia, które miały przyjść do Ciebie w wiadomości SMS od operatora, z jakichkolwiek powodów, nie wydaje się automatycznie (na przykład, „szary” telefonu, itd.), Należy postępować w następujący sposób. W jego menu, telefon komórkowy, wybierz „Ustawienia”, „Sieci bezprzewodowe” i następnie „Mobile”. Być może pojawi się na liście znajdziesz wpis „Beeline internet”, który jest po prostu trzeba go aktywować.

W razie potrzeby nie można znaleźć, trzeba będzie obsługiwać ręcznie. Aby to zrobić, wybierz „Nowa pozycja” i przypisz mu dowolną nazwę. Następnie, aby uniknąć nieporozumień, nazywają go po prostu „Beeline”. W menu wybierz „Nowy punkt dostępu (APN)” i wpisać „internet.beeline.ru”. Następnie zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika ( „beeline”) i hasło ( „beeline”).

Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych, upewnij się, że jest skonfigurowany tak, aby uwzględnić dane mobilnych. Jeśli połączenie internetowe nie powiedzie się, należy sprawdzić stan konta telefonu, a następnie wyłączyć i z powrotem na swoim urządzeniu mobilnym.

Jak skonfigurować Internet na „Beeline”: pobierz przeglądarkę

Wejście do sieci telefonicznej, jak również na komputerze odbywa się poprzez przeglądarkę. W niektórych modelach telefonów jest już zainstalowane przez producenta, w drugiej – masz do siebie, aby go pobrać z Internetu do komputera, a następnie przesłać do telefonu komórkowego.

Wybrać i pobrać do komputera jednym ze specjalnych przeglądarek mobilnych. W dysku, włóż dysk CD z oprogramowaniem, które powołanych dołączonego do telefonu komórkowego i pobrać niezbędne sterowniki, które pozwalają urządzenie „widzi” telefon. Następnie za pomocą kabla do transmisji danych, aby podłączyć telefon i skopiować pobrany do pamięci przeglądarki.