468 Shares 4728 views

„Intellan”: instrukcje użytkowania. „Intellan”: instrukcje użytkowania dla dzieci

Stres, zmęczenie i odkształcenia – takie warunki są znane niemal każdemu. Z nich, grozi mu nie tylko w pracy, ale także w domu. Aby przywrócić swoje ciało po nadmiernym stresem emocjonalnym, konieczne jest zastosowanie specjalnych preparatów ogólnie wzmacniające i środki, aby stymulować aktywność mózgu.

Jeśli nie wiesz, który lek jest odpowiedni do tego celu przede wszystkim, należy skonsultować się ze specjalistą.

Według lekarzy, najbardziej wyraźne właściwości ma leku „Intellan”. Instrukcja użycia leku, jego formy uwolnienia i cechy farmakologiczne zostaną przedstawione poniżej.

Kompozycja opakowania i forma leku

W jakiej formie jest dostępny lekarstwo „Intellan”? Instrukcja stwierdza, że narzędzie to występuje w dwóch różnych formach:

 • Kapsułek. Aktywne składniki tego preparatu są ekstrakty ziołowe z Centella i herpestisa monnierra, liści miłorzębu japońskiego, owoc kolendry i Amomum embliki. Lek ten jest sprzedawany w opakowaniach 60 albo 20 kapsułek.
 • Zawiesinę "Intellan" (syropu). Instrukcje użytkowania wskazuje, że lek substancje czynne działają również herpestisa ekstrakty ziołowe monnierra i Centella asiatica, Ginkgo biloba liści, owoców, kolendra, i Amomum embliki. Syrop produkowany w fiolkach 90 ml.

Farmakodynamiczne właściwości leku

Jakie funkcje ma lekarstwa „Intellan”? Instrukcja użycia oznacza, że lek zawiera tylko składniki ziołowe, które są bogate w takich substancji czynnych, takich jak glikozydy, alkaloidy, flawonoidy, aminokwasy, saponiny, witamin i minerałów.

Należy również zauważyć, że środki te mogą stymulować procesy metaboliczne w mózgu i jego aktywność, co znacznie poprawia pamięć i uwagę.

Instrukcje użytkowania ( „Intellan” powinien być podawany tylko z lekarzem) tego leku twierdzi, że nie tylko poprawia krążenie mózgowe i składników odżywczych zapewnia, ale także usuwa produkty przemiany materii. Te właściwości leku może zmniejszyć ogólną zmęczenie. Z powodu efektu neyrostimuliruyuschemu tego narzędzia jest aktywnie wykorzystywana w leczeniu stanów depresyjnych.

Własności leku

Co powoduje, że efektywność „Intellan” lek? Wykorzystanie przez użytkownika stwierdza, że działanie leku z powodu obecności w nim składników roślinnych.

Ginkgo biloba jest środek rozszerzający naczynia i krążenie mózgowe poprawiające agentem. Normalizuje procesy metaboliczne w tkankach, a także zapobiega tworzeniu się wolnych rodników i ma wyraźne działanie przeciwobrzękowe i przeciw niedotlenieniu.

Centella Asiatica jest „zioło pamięci”, ponieważ jego głównym celem – jest poprawa przepływu krwi i tlenu do mózgu. Roślina ta ma uspokajający wpływ lęku i stresu. Poprawia pracę umysłową, procesy myślenia i zapamiętywania, zwiększa zdolność do uczenia się. Po otrzymaniu Centella asiatica poprawia ogólny stan zdrowia pacjenta, zmęczenie zostanie wyeliminowana, a znacznej poprawie snu.

nasion kolendry posiada przeciwdrgawkowe, przeciwutleniacz i umiarkowany efekt hipotensyjny. Ponadto stosuje się do nadania smaku i zapachu preparatu.

monnierra Herpestis zawiera alkaloidy, aminokwasy, które pośrednio wpływają na syntezę GABA w neuronach w mózgu. Ponadto, ten składnik ma przeciwdrgawkowe, przeciwutleniacz i działanie stymulujące.

Dawkowanie embliki bogate w witaminy, takie jak C, B1 i B2, a także fosfor, mikroelementy, wapnia i żelaza. Przeciwutleniające działanie tej substancji ze względu na dużą zawartość witaminy C. Należy również zauważyć, że z powodu obecności pektyny w nim znacznie zmniejszone poziomy cholesterolu we krwi. Ponadto lek embliki poprawia układ krążenia.

Jeśli chodzi o olejki eteryczne Amomum rylcowatego, mają działanie stymulujące.

świadectwo

Jeżeli istnieją przesłanki wskazujące wykorzystujące lek „Intellan”? Instrukcja stwierdza, że to narzędzie działa dobrze jego właściwości:

 • z naruszeniem krążenia mózgowego;
 • wzrósł niepokój;
 • przewlekły stres, nadmierny wysiłek i zmęczenie;
 • zaburzenia uwagi, zaburzenia pamięci i zapomnienia;
 • zaburzenia czucia;
 • zmniejszone zdolności intelektualnych;
 • podostre stany depresyjne (jako terapia adiuwantowa);
 • Stan asthenoneurotic obserwowano choroby somatyczne.

Przeciwwskazania

Gdy pacjent nie powinien być przepisywany lek „Intellan”? Instrukcja użytkowania dla dzieci i dorosłych stwierdza, że narzędzie to ma następujące przeciwwskazania:

 • choroby psychiczne, w tym ostrej fazy;
 • poważnych chorób układu sercowo-naczyniowego;
 • ciąża, karmienie piersią;
 • glukozo-galaktozy i nietolerancja fruktozy;
 • Nadwrażliwość na lek.

Lek „Intellan”: instrukcje użytkowania

Dla dzieci nabyć lek tylko dla szczególnych powodów i stosowane pod nadzorem lekarza.

Kapsułki lub syropu do stosowania. Dawka dla dorosłych wynosi 1 lub 2, kapsułka deser łyżki zawiesiny dwa razy dziennie po posiłku. W godzinach wieczornych, lek jest przeprowadzane przez 3-4 godzin przed nadejściem snu.

Czas trwania leczenia wynosi 1-3 miesięcy. Jeśli to konieczne, może być powtórzone, ale dopiero po 3-tygodniowej przerwie.

Jak dzieci powinny przyjmować zawiesinę „Intellan” (syrop)? stany manualne, że ta forma leczenia jest korzystne dla dzieci i młodzieży w wieku 3-15 lat. Z reguły jest on przepisywany 1 mały łyżką dwa razy dziennie.

Zgodnie z instrukcjami, uważany syrop zawiera sacharozę. W tym względzie nie można podjąć dla osób z cukrzycą.

skutki uboczne

Instrukcje lek „Intellan” zawiera informację, że lek ten może powodować następujące działania niepożądane:

 • nudności;
 • alergii w postaci świądu, wysypki i pokrzywka;
 • zaburzenia snu (w przypadku, gdy lek został przyjęty na noc);
 • wymioty;
 • podwyższone ciśnienie krwi.

konkretne zalecenia

Oglądane lek nie ma wpływu na wyniki potencjalnie niebezpiecznej pracy przez pacjenta, który wymaga szczególnej uwagi i szybkich reakcji. Tak więc, podczas leczenia pacjent nie zabrania jazdy i innych pojazdów, itd. D.

Koszt leku i jego analogi

Czy zdajesz sobie sprawę, ile kosztuje lek tonik jako „Intellan”? Można go kupić w każdej aptece. Cena pieniądza w postaci kapsułek (20 sztuk) wynosi 190-230 rubli.

Co do syropu „Intellan”, które obecnie znajdują się w aptekach jest wystarczająco trudne.

Bezwzględne odpowiedniki w zgłaszaniu leków nie istnieje. Jednakże takie właściwości są leki takie jak "Tanakan", "Ginos", "Gingium", "biloba", "Memoplant" i inne. Zawierają one także substancje czynne, takie jak wyciąg z Ginkgo biloba.

opinie konsumentów

Według doniesień większość konsumentów, lek „Intellan” przypisany jest nie tylko do leczenia osób dorosłych, ale także do leczenia dzieci z organicznych i czynnościowych uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego. W takim przypadku, lek stosuje się w postaci syropu. Został mianowany dzieci od drugiego roku życia.

Według informacji zwrotnej od rodziców, oznacza to skutecznie objawia się, gdy psihorechemotornoy opóźnienie rozwoju. Po kilku sztuczek leki dziecko jest znacznie poprawiona psychicznego i rozwoju mowy, a także umiejętności motorycznych w porządku, aktywność poznawczą i słuchowej percepcji.

Należy również pamiętać, że żaden z pacjentów nie wykazał swoje niezadowolenie z uzależnieniem od narkotyków. Dlatego też, według wizytę u lekarza lek ten może być stosowany przez dłuższy czas.

Oprócz pozytywny, pacjent ma środki i negatywnych odpowiedzi. Wielu ludzi zgłosić zaburzenia snu u dzieci i dorosłych, jeśli lek został zabrany w nocy i nadmiernej pobudliwości. W rzadkich przypadkach przyjmujących ten lek spowodował frustrację krześle.