450 Shares 1591 views

Żywność i choroby

Bolesnych zjawisk w organizmie mogą pojawić się na przyczynach reznym, ale zawsze wiadomo, zaufaj nam jedzenie, które są używane przez wielu i nie powodują żadnych wątpliwości fakt, że mogą mieć szkodliwy wpływ na organizm. Jeśli ciało jest w dobrym stanie zdrowia, produkty stosowane rzadko, i nie zaszkodzi, nie powoduje bolesnych zjawisk. Ale jeżeli osoba, na przykład, nie jest to choroba pęcherza moczowego, a często jeść rzeżuchę, będzie miał bardzo negatywny wpływ na pęcherz. Aby uniknąć tego rodzaju zjawiska odnoszą się do szkodliwych skutków niektórych pokarmów.

1. Żywność przygotowane z mąki pszennej, tworząc gazy w organizmie, jest więc konieczne, aby je kasza z kminu pić wodę, aby uniknąć kolki.

2. Od jedzenia zbyt dużej ilości soli może być szkodliwe skutki, zwłaszcza dla tych osób, których krew ma bardziej ostry charakter w porównaniu do reszty krwi. Są to osoby urodzone pod znakami Byk, Panna i Koziorożec.

3. Phoenicia jest szkodliwe dla tych, którzy mają chorobę pęcherza i nerek. Harm wyeliminować stosowanie oleju migdałowego.

4. Cherry żółciowych gromadzi się w organizmie, jeśli jest kwaśny, słodki, a utworzony z czarnej żółci. To ma bardzo negatywny wpływ na ludzi w organizmie, gdzie jest dużo wilgoci, dlatego naturalnym wzrostem wilgotności od otrzymania wiśnie. Są to osoby urodzone pod znakami Rak, Skorpion i Ryby. Tworzyli choroby śluzu. Harm wyeliminować stosowanie różanym dżemem.

5. Częste zużycie banany powoduje zapychania ciężar wątroby, żołądka, zwiększa wytwarzanie śluzu oraz żółć żółty. Ludzie, którzy są podatne na daną chorobę, należy unikać jedzenia banana do jedzenia, lub przynajmniej przed jedzą go, osoby te muszą pić wodę z miodem i octem.

6. Burak jest szkodliwe u pacjentów z podwyższonym powstawanie śluzu.

7. uszkodzenia ryżu usuwa cukru.

8. marchwi formowanie gazy, które można wyeliminować stosując pietruszki.

9. wino ma szkodliwy wpływ na ludzi z cukrzycą typu hot ciała, jak wino zwiększa temperaturę krwi. Wino ma negatywny wpływ na ludzi urodzonych pod znakiem Panny, które są podatne na gorączkę.

10. Brzoskwinie nie mogą być spożywane w dużych ilościach, jeśli jesz więcej niż kilkanaście sztuk, mogą powodować wysypki skórne. Eliminuje szkodliwe skutki korzystania z dżemem różanym.

11. Cynamon ma negatywny wpływ na śledzionę, które mogą być zamocowane przy użyciu nasion pietruszki. Jeśli jesteś chory i przyjmować leki, te dni nie pić herbatę z cynamonem cynamon ponieważ zmniejsza działanie leków.

12. dyni może powodować kolki u osób urodzonych pod znaki Byk, Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec i Ryby. Eliminuje szkodliwe skutki musztardy.

13. Portulaka jest szkodliwe dla oczu, eliminuje szkodliwe skutki pietruszki.

14. Kurdyuk szkodliwe chory żółta żółć, eliminuje szkodliwe skutki octu i gorących potraw.

15. szkodliwe skutki domowych makaronu eliminuje pieprzu.

16. Tan (matsun) jest szkodliwe dla pacjentów, którzy mają ból i skurcze w dolnej części pleców. Oni lepiej nie pić.

17. Figi (świeże) gazów formy, jest szkodliwy dla żołądka pacjenta, co eliminuje szkodliwe działanie miodu i octu.

18. Figi (suszone owoce) nie może jeść dużo, ponieważ negatywnie wpływa krew, zmienia jakość krwi.

19. Ziarna tworzące gazy, lecz także szkodliwe skutki będą usunięte, jeśli jest to wywar z oliwek i pieprzu.

20. wątroba krew zwierzęcia zgęstnieje, eliminuje szkodliwe skutki wina, pijany iść spać odżywiania.

21. Yabpoko (kwaśny) ma negatywny wpływ na układ nerwowy.

22. jabłkowego (słodka) powoduje, że gazy, które wypływają do naczyń i może powodować gruźlicę. Apple nie zaleca się jeść często, zwłaszcza na wiosnę. Eliminuje szkodliwe skutki wina, pijany po posiłku.

23. Winogrona są szkodliwe dla tych, którzy mają tendencję do podniesienia ciśnienia krwi, a mianowicie: Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec i Wodnik.

24. Kalafior upośledza widzenie (ciemnieje), eliminuje szkodliwe skutki kminku.

25. Szkodliwe skutki moreli wyeliminować kwaśne owoce: wiśnia, jabłko, śliwka.

26. Berberys ma bardzo słabe działanie w chorobie czarna żółć, jego niekorzystny wpływ jest eliminowany różowy zacięcie.

27. Cherry zwiększa produkcję żółci i naturalnej wilgotności ciała. Ten niekorzystny efekt jest eliminowany róży zacięcie.

28. W celu uniknięcia szkodliwych skutków cytryny pić z cukrem lub miodem.

29. kapusty powodujące gazy upośledza widzenia (ciemnieje). Eliminuje szkodliwe skutki ghee lub masła.

30. Rzeżucha (kotem) jest szkodliwe dla tych, którzy odkryli, choroby pęcherza, eliminuje szkodliwe skutki nasiona sałaty.

31. Jeśli pijesz mleka, nie należy przyjmować więcej niż jakakolwiek inna żywność, to lepiej spać. Jest to szkodliwe dla zębów, oczu, błon śluzowych i powoduje gazy.

32. herbaty przygotowany z skórki mandarynki, jest użyteczny w wielu chorobach, ale szkodliwe dla pacjentów z chorobami nerek.

33. Kolendra jest niespokojne myśli, przesłania wizję, zatrzymuje powstawanie nasion. Można go jeść w niewielkich ilościach lub wyeliminowania jego szkodliwych skutków pigwy, gotowane z miodem i octem.

34. Sałata wzrok słabnie, eliminuje szkodliwe skutki pietruszki.

35. Poprzez picie dużej ilości białego chleba i kamieni występują zatory. On również szkodliwe dla wątroby i śledziony. W celu uniknięcia jego szkodliwych skutków wystarczy mniej jeść.

36. świeżych ryb szkliste lepkiego śluzu, zwłaszcza jeśli jest gotowana. Od tego są kolki, porażenie i udaru mózgu, a jego szkodliwe skutki jest eliminowany miód. Świeża ryba gotowana również powoduje nudności, który jest eliminowany solonego sera lub innych soli żywności. Ma to negatywny wpływ także na oczach.

37. Arbuz jest szkodliwy w chorobach piersi, powodując bolesne pragnienie dla wszystkich osób urodzonych pod znaki Byk, Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec i Ryb, jak również tych, którzy zgromadził śluzu w wątrobie.

38. Miód jest szkodliwa dla osób urodzonych pod znaki Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec i Wodnik, czyli te, których esencja charakteru ciepła. Jeśli pić miód z ciepłą wodą, może powodować wymioty, ale do leczenia niektórych chorób konieczne jest, aby pić gorącą wodą, tak aby uniknąć wymioty, należy natychmiast po wypiciu jeść kwaśny owoc granatu lub inny kwaśny owoc.

39. Kurczak mięso jest szkodliwe dla osób z kłopotów wątroby.

40. Lamb tworzy dobrą krew, ale działa dobrze tylko u pacjentów z natury zimnej, czyli osoby urodzone pod znakami Byk, Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec i Ryby.

41. Wieprzowina jeśli jest tłusta, powodując biegunka (biegunka), eliminuje szkodliwe skutki wina.

42. mięso kaczki i gęsi w organizmie zbiera nadmiar soku i czarny żółciowych. W celu wyeliminowania szkodliwych skutków należy używać go z gorących przypraw.

43. Mięso głowy zwierzęcia jest trudny do strawienia, powinien być spłukiwane z winem.

44. Pietruszka w żadnym wypadku nie powinny były zostać otruty, bo trucizna natychmiast osiąga serce.

45. Ghee (pochodzące z masła) osłabia żołądek
eliminuje szkodliwe skutki gruszką i derenia. Ghi zwiększa produkcję żółci, a jego niekorzystny efekt jest eliminowane przez kwaśnych pokarmów.

46. Tłuszcz zwierzęcy zwiększa powstawanie śluzu, a to eliminuje szkodliwe działanie imbiru. Wszystkie rodzaje tłuszczów zwierzęcych nie może być nadużywane.

47. słodkich migdałów odżywiają ciało, ale pełny, co powoduje gromadzenie się tłuszczu, lepiej jest jeść mało i często.

48. Jeśli jest dużo cukru, może spowodować rany (zadrapania) w jelicie, jego szkodliwe skutki można uniknąć stosując pigwy.

49. Chestnut kompletne, ale gotowane bardziej nieszkodliwe. Eliminuje szkodliwe skutki cukru.

50. szpiku kostnego jest szczególnie szkodliwe w przypadku chorób związanych z błoną śluzową żołądka oraz eliminuje szkodliwe działanie soli i rodzynek.

51. Soczewica powoduje gniew i zator w wątrobie, a to jest niemożliwe, aby wyeliminować szkodliwe skutki, po prostu nie używać go często, zwłaszcza dlatego, że zmniejsza potencję seksualną.

52. Kminek powoduje nudności, nie mogą być wykorzystywane bez ostrych przypraw.

53. Od kminku jeśli go jeść więcej niż 30 tr., Czyraki krwi, zwłaszcza jeśli krew jest gorąca przez naturę, czyli osoby urodzone pod znakami Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec i Wodnik. Mogą też wzrosnąć z kminkiem i ciśnienie. Eliminuje szkodliwe skutki ogórka.

54. Jeśli jest umyty ser, spowoduje to zablokowanie, jeśli często jeść dużo i powodują złość. Eliminuje szkodliwe skutki mięta, miód i cukier.

55. Czarny pieprz wyczerpuje ciało, a zwłaszcza jego szkodliwy wpływ na osoby urodzone pod znakami Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec i Wodnik. Porcja na jeden dzień nie powinna być większa niż 2,2 grama.

56. Basil negatywny wpływ na mózg osób urodzonych pod znaki Baran, Bliźnięta, Lew, Waga, Strzelec i Wodnik. Eliminuje szkodliwe skutki soku wzrosła.

57. Plum szkodliwe dla tych, którzy mają choroby śledziony i żołądka, powodując biegunka (biegunka), zwiększa wilgotność ciała od tych, którzy już wzrosła naturalną wilgotność, czyli tych, którzy urodzili się pod znaki Gemini, Rak, Waga, Skorpion, Wodnik i Ryby. Nie mają dużo śliwek. Eliminuje szkodliwe skutki różowym dżemem.

58. Melon szkodliwe dla pracy śledziony, możliwe jest wyeliminowanie szkodliwych skutków miodu.

59. Pigwa ma negatywny wpływ na ludzi o słabych płuc, a to eliminuje szkodliwe działanie miodu.

60. Bakłażan jest czarny szlam, który eliminuje tłuszcz.

61. Szpinak jest zły za to, że charakter zimnej, czyli dla osób urodzonych pod znaki Byk, Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec i Ryby. Jednakże mogą go jeść, zmienia swój charakter w gorące. Wystarczy umieścić go z masła i jaj.

62. Dill jest szkodliwe szczególnie dla oczu, eliminuje szkodliwe skutki octu.

63. Czosnek powoduje bóle głowy, osłabienie organizmu, wpływa negatywnie na widzenie. Jej szkodliwe skutki są eliminowane lub koper olej.

64. ciecierzyca szkodliwe, jeśli choroba pęcherza, eliminuje szkodliwe skutki makiem.

65. Kiedy jest nadmierne korzystanie z ogórków zawroty głowy i gorączka.

66. Jeżeli dana osoba ma tendencję do wypadania włosów może zwiększać z częstego używania gruszek. Gruszka również szkodliwe dla kolki, możliwe jest wyeliminowanie wody miodu.

67. Sezam jest bardzo szkodliwe dla kobiet w ciąży, a ciąża może być przerwana, a ciśnienie może wzrosnąć, więc w ciągu dnia można wziąć to nie więcej niż 1 łyżkę.

68. Ocet można spuścić moc, jeśli wziąć to dużo. Eliminuje szkodliwe skutki miodem, migdałami i cukrem cukierków.

69. Skrobia jest czarna żółć, a to eliminuje szkodliwe skutki octu.

http://sudbazdorove.ru