616 Shares 3682 views

Szpital Dziecięcy Rostów nad Donem: adres i opinie

Dziś uwaga zostanie przedstawiony do Szpitala Dziecięcego w Rostowie. Co należy zwrócić uwagę przed zastosowaniem tutaj? Jakie są plusy i minusy mają tę instytucję medyczną? Jak stosuje jakościowe? Zrozumieć wszystko to do licznych opinii na temat instytucji. Oni często są ze sobą sprzeczne. To jest normalne. Po tym wszystkim, każdy do szpitali umieścić swoje żądania. A więc ktoś lubi coś, podczas gdy inni obywatele tego czy ten moment wydaje się nie do przyjęcia. Dlatego nie powinniśmy myśleć, że ustanowienie medyczne substandardowych usługę, jeśli ujemna w różnych opiniach wielu. Oznacza to, że niektórzy po prostu nie lubią usługi. Najważniejsze – wynik leczenia. Jeśli jest on spełniony, wówczas nie można bać się zastosować do tej instytucji.

opis

Co jest Szpitala Dziecięcego z Rostowa? W rzeczywistości, odpowiedź nie jest tak prosta. Wszakże w tym mieście znajdują się dwa szpitale regionalne, które służą dzieciom. Większość ludzi interesuje się tym, co jest na karabin. To wszystko na korzyść zostaną omówione.

W każdym razie, szpital regionalny dzieci w Rostów nad Donem – duże instytucje wielopoziomowych. W im wiele oddziałów, istnieje również klinik. Dzięki temu można nie tylko wziąć dzieci do opieki szpitalnej, ale również do diagnozowania niektórych chorób bez pobytu dziecka z noclegiem w placówce medycznej.

Oznacza to, że ludzie mogą się tutaj wielodyscyplinarne opieki. I to się podoba. Nie trzeba podróżować do różnych urzędów i placówek medycznych w leczeniu konkretnej choroby. Jakie są plusy i minusy danego Szpitalu Dziecięcym w Rostowie na małe? Że to miejsce jest bardzo popularny wśród mieszkańców. Co należy zwrócić uwagę na ich rodziców?

adres

Pierwszą rzeczą, zalecamy, aby dowiedzieć się, gdzie będzie musiał przestrzegać, aby otrzymać pomoc medyczną. Mówi się, że w Rostów nad Donem ma kilku regionalnych szpitali dziecięcych. Przez jego funkcjonalności, a nawet służby obie instytucje są podobne. W związku z tym użytkownicy opuszczają podobne oceny tych szpitali. Ale gdzie oni są?

Pierwszy adres Dziecięcego Szpitala Wojewódzkiego w Rostowie – ulica Dywizja Strzelców 339, budynek 14, gdzie można dostać dobrą pomoc dla wszystkich młodych ludzi z miasta i regionu.

Jest też szpital regionalny w żyznej, dom 170. Zazwyczaj agencja jest coraz częściej postrzegane jako osoba dorosła. Ale usługi dla dzieci są również dostępne. Dlatego jest czasami nazywany przedszkole szpital.

Wielu odwiedzających są zadowoleni, że ulica Dywizja Piechoty, 339 i łaski są w pobliżu. Praktycznie po drugiej stronie ulicy. Oznacza to, że nie ma istotnej różnicy, gdzie iść. Ale, jak już wspomniano, większość obywateli idą z dziećmi na strzelaniu.

Kontakt

I jak można dotrzeć do badanych instytucji? Każdy ma swoje własne numery telefonów. Według niego, goście mówią, można zadzwonić i uzyskać wszystkie informacje na temat tej instytucji.

Co kombinacje w użyciu? Szpital dla dzieci psychoneurologicznych regionalnego (st. Płodne, Moskwa) oferuje następujące numery:

 • 8863 224-79-58;
 • 8863 222-98-46;
 • 8863 297-02-80.

Najlepiej jest użyć pierwszego połączenia, a następnie poprosić określonym przedziale. ponieważ biorąc pod uwagę liczbę – jest jak komunikować się ze szpitalem regionalnym №1 Rostów. W którym istnieją oddziały dziecięce. W szczególności, neuropsychiatryczne.

Ale to nie wszystko. Istnieje również szpital dziecięcy w Rostowie na polu Dywizja Piechoty, 339. Jak dostać się tędy? Na niektórych telefonach, ten obiekt jest dostępny? Połączenie będzie się różnić od tych, które zostały zaproponowane. Można dzwonić na numery w aplikacji na strzelaniu:

 • 8863 222-66-12;
 • 8863 218-97-90.

Zaleca się korzystanie z pierwszej kombinacji. Ten rejestr. Jak mówią rodzicom, druga liczba – odbieranie lekarz głowy. Aby dotrzeć do szpitala z tej kombinacji jest problematyczne. połączenie nie jest tak trudny w rejestrze, ale czasami trzeba spróbować powtórzyć kilkakrotnie. Nie czynnikiem zbyt miłe, ale fakt pozostaje faktem – do wcześniej proponowanych numery naprawdę poznać. Z przerwami, ale nikt nie jest bezpieczny od nich. Dlatego zaleca się, żeby wytrwać. Następnie skręcić w łatwy sposób dotrzeć do konkretnego szpitala.

oddzielanie

Teraz jest jasne, w jaki sposób skontaktować się z ośrodkach zdrowia badane. Które oferuje Regional Hospital zabaw (Rostów nad Donem) kontakty, jest obecnie znany. I jaki rodzaj świadczonych usług? Mówimy o instytucji na strzelaniu. Na pomyślny są dokładnie te same usługi. I wydział ma podobny. Niektórzy sugerują nawet, że drugi restaurację – spółka zależna od dawna. Jest to często pojawia się w światło Szpitala Wojewódzkiego psychoneurologicznych dzieci (ul. Łaska, Rostów).

Więc jakie usługi mogą dostać rodziców i ich dzieci w DSS w Dywizji Piechoty, 339? Wśród dostępnych biur przeznaczyć:

 • poliklinika;
 • pediatrycznych;
 • choroby zakaźne;
 • neuropsychiatryczne;
 • chirurgia;
 • rak;
 • okulistyka;
 • pulmonologii;
 • rehabilitacja;
 • opieki dziennej ;
 • urazy;
 • Dental.

W związku z tym praktycznie każda choroba może skontaktować się z zakładem opieki zdrowotnej. Ponadto, szpital ma diagnostyczne laboratoryjne, USG i biura do odbioru i dostarczania analiz.

umeblowanie

Poniższe omówienie skupia się głównie na ustanowienie na ulicy Dywizji Piechoty, 339. Jest to instytucja zbierze najwięcej komentarzy. Różnią się one pod pewnymi względami.

Wielu rodziców zwrócić uwagę na znaczenie sytuacji w danym zakładzie opieki zdrowotnej. Dzieci regionalnego Hospital (Rostów nad Donem) w polu nie dostaje najgorsze opinie.

Rodzice wskazują, że w badanej instytucji, nie wszystkie tak źle, jak twierdzą niektórzy. Sytuacja na ogół korzystne. Jest duszno gorąco, ale nie istnieją żadne inne wady. Nie remontowe. Próby aktualizacji sprzętu, jak to możliwe. Stare urządzenia medyczne są praktycznie nie, które nie mogą jednak cieszyć.

Ale w tym samym czasie, jak niektórzy twierdzą, że istnieje pewne napięcie w ambulatorium. Tutaj sytuacja jest dokładnie taka sama jak w jakimkolwiek innym państwie klinice dziecięcej – ktoś przysięga, ktoś cicho czekając na swoją kolej do odbioru. Nic dziwnego. Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja nie jest zaskoczeniem, nie odpychający. Tak, tu jest gorzej niż w prywatnych szpitalach. Ale APP – instytucja publiczna, która codziennie otrzymuje dużą liczbę ludzi. Tak więc nie należy się spodziewać, że tutaj sytuacja jest dokładnie taka sama, jak w prywatnych centrów medycznych.

lekarze

Lekarze szpitala dziecięcego w Rostov-na-Donu wielu rodziców są zadowoleni. Chodzi o to, że praca tutaj przede wszystkim doświadczony i wykształcony personel. Młodzi profesjonaliści dotychczas nie wystarczy.

Należy zauważyć, że główny zespół placówek medycznych – to najwyższa kategoria lekarz i kandydaci nauk medycznych (można je znaleźć w prawie każdym dziale, na przykład w pediatrii lub chirurgii). Stale doskonalimy, kursy dokształcające.

Jednak niektórzy eksperci nie są zachęcające. Wielu rodziców wskazują, że lekarze czasami odbiór nie jest zbyt przyjazny. Niektóre podobno nie odpowiedzi na pytania. Ktoś może być niegrzeczny. Wszystko to jest w żaden sposób udowodnione.

Należy tylko wziąć pod uwagę, że każdy lekarz – mężczyznę. I on też może być w złym nastroju lub zmęczenie. Z tego powodu ekstremalnych łatwość w recepcji będzie. W tym celu powinien być gotowy. element ludzki nie został odwołany, nikt nie jest bezpieczny od niego.

Mimo niezadowolenia niektórych rodziców brakiem ciepłego powitania, jakość opieki jest nadal dobra. Czasami są błędy lekarskie, ale nieistotne. Matek i ojców dzieci wskazuje, że w razie wątpliwości, lekarze przepisują wiele dodatkowych analiz. Takie podejście powoduje dwa rodzaje emocji. Z jednej strony, rodzice są zadowoleni, że lekarz zdecydował się grać bezpiecznie i sprawdzić na 100%. Z drugiej – jest to dodatkowy czas spędzony. Niezbyt chcą siedzieć w kolejkach do przejść dany test.

Radzić sobie dobrze z ich pracą dla dzieci ortodontów (Regional Hospital Rostov). Rodzice podkreślają fakt, że eksperci starają się spojrzeć na indywidualne podejście do każdego dziecka. Plus pomagają szybko rozwiązać problemy związane z ukąszenia. Nawet we wczesnych stadiach chorób lekarze sugerują rodzicom do nich i przepisać odpowiednie leczenie.

Jakie inne szczególnie wybitny personel oferuje szpital dziecięcy (Rostów nad Donem)? Psycholog Olga, niemal wszyscy pediatrzy i okuliści Olga. Eksperci często pojawiają się w trakcie przeglądu, rodzice APP Rostów jak najlepszych lekarzy. Uprzejmy, czuły, wyraźnie znać na rzeczy. Jednak inni lekarze pracują wydajnie. Ale nie były one tak duży nacisk na.

przychodnia

Szpital polikliniki dzieci (Rostów nad Donem – miasto, w którym podana jest instytucja) zasługują na szczególną uwagę. To jest tutaj traktowane rodziców przed wysłaniem dziecka do leczenia szpitalnego.

Wiele wskazuje na fakt, że w rejestrze nie ma kolejek. Fakt ten cieszy. Ale w tym samym czasie umówić się z lekarzem jest bardzo problematyczne. Niektórzy podejmują w kolejce. Dlatego konieczne jest wcześniej przyjść do przychodni na kilka godzin przed rozpoczęciem przyjmowania lekarza. Niektóre z tego faktu jest frustrujące, ale należy zauważyć, że podobna sytuacja występuje we wszystkich instytucjach państwowych. Zaleca się, aby po prostu przejść się martwić, jak zabezpieczyć dopuszczenia do żądanego dnia.

Aby wywołać rejestru, według wielu opinii, nie tak trudno. Po tym wszystkim, odpowiedzialny i aktywny personel pracujący w recepcji. I zdołają poradzić sobie z napływem turystów, i odpowiedzieć na wszystkie telefony.

szpital

Hospitalizacja również wymaga uwagi. Jakie warunki oferują Oblast plac Hospital (Rostów nad Donem)? Co należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności? Czy są jakieś rodzice spełnili usługę w szpitalu?

Należy zauważyć, że całkowita ekspozycja na leczeniu ADD w nie tak źle. Ale dla wielu doskonała obsługa nie jest wystarczająca. Rodzice wyrazili swoje niezadowolenie na temat tego, co mają do mycia własną komorę. Generalne sprzątanie w szpitalu odbywa się zgodnie z harmonogramem. Ale jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do przeprowadzenia czyszczenia, byłoby dla rodziców. Niektóre takie podejście nie jest zdezorientowany. W rzeczywistości, podobna sytuacja w wielu szpitalach odbywa. Jeśli chcesz dostać się dalej, to sprawia, że rodzicom. I całkowicie na własny koszt. Niektórzy nawet zorganizować plan pracy.

Szpital Dziecięcy regionalnego (Rostów nad Donem) dostaje mieszane opinie. Ale jednocześnie zadowolony z obecności wielu płatnych komór. Dla pieniędzy dziecko położy lub podwójny lub pojedynczy pokój. Ale ta dodatkowa czyszczenie jest konieczne przeprowadzenie na własną rękę.

Ponadto, niektóre z nich nie są zadowoleni z faktu, że dzieci w szpitalu nie można wykorzystać nowoczesne gadżety. Nie tablet, telefon lub laptop. Nie jest krytyczna, ale przyjemny w ten stan rzeczy nie wystarczy. W wolnym czasie, zabiegi dla dzieci dosłownie nic zrobić. Ale to nie jest powód do odmowy leczenia w placówce medycznej objętych badaniem.

żywność

Szpital dziecięcy z Rostowa nad Dywizji Piechoty, 339 otrzymał wiele uwag dotyczących stanu odżywienia dzieci leczonych w szpitalu. Większość wskazuje na fakt, że jedzenie serwowane jest w placówce medycznej nie jest najbardziej smaczne.

W szpitalu faktycznie podane jedzenie diety. To nie ma żadnego negatywnego wpływu na krew i ciało jako całość, co pozwala najdokładniej przeprowadzić wszystkie badania i analizy. Jednak nie każdy może spróbować, które przynosi. To nie ma znaczenia, o którym mowa, lub uwolnić płatną dział.

Mogą przynieść własne jedzenie. Ale rodzice muszą wiedzieć, zanim tego wykazu zatwierdzonych produktów. Będzie to zależało od choroby, która występuje u dziecka. Jedno jest pewne – bez szkodliwych przekąski i chipsy. Dlatego problemy żywieniowe, które często podkreślają rodzice, można łatwo rozwiązać. Dziecko w szpitalu nie będzie głodować.

wyniki

Jakie wnioski możemy wyciągnąć? Szpital dziecięcy (Rostów nad Donem) i spółki powiązane (np, na ulicy Żyznego) – jest to dość duża typu instytucją państwową. Zapewnia pomoc i za opłatą i bezpłatnie. Generalnie, rodzice są zadowoleni z wyników leczenia. Istnieją pewne negatywne aspekty, ale nikt nie jest bezpieczny od nich.

Zewnętrznie, szpital wygląda fajnie. kosmetycznych napraw tam sprzęt jest aktualizowany w miarę możliwości. W szpitalu, można karmić dziecko domowe jedzenie, ale tylko pewien typ.

Jeśli chcesz uzyskać bezpłatną i jakości leczenia, należy skontaktować się z APP Rostów nad Donem. Rodzice, którzy zamierzają skorzystać z usług klinik, położone w szpitalu powinien zadbać wcześniej o swoje miejsce w kolejce. Aby dostać się do lekarza, nie jest tak proste jak się wydaje. Zwłaszcza jeśli chodzi o specjalistów. duży przepływ odwiedzających, więc trzeba zarezerwować z wyprzedzeniem, lub wczesnym rankiem wziąć na swoją kolej w danym biurze.

W ogóle, Rostov ADD nie powoduje wiele negatywna. Ale jeśli chcesz szybko uzyskać konsultację dotyczącą chorób konkretnego dziecka, to lepiej nie iść tutaj. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane, usługa nie jest przeznaczony dla prędkości. To miejsce jest naprawdę dobre dla agencji rządowej. Nie nadaje się dla tych, którzy są ważne większego komfortu. Do takich celów, zaleca się, aby przejść do prywatnych klinik. Jak dobrze ta instytucja? Jest to jeden decyduje za siebie na podstawie badania informacji. Teraz jest jasne, co Szpitalu Dziecięcym miasta Rostów nad Donem.