784 Shares 6285 views

Nerd – jest jeden, który nie wie, jak słuchać

będzie można natknąć się ludzie komunikują się ze któremu wydawało się nieznośnie nudne? Gratulacje, jesteś zaznajomiony ze zwykłym nudne. Nie jest niczym niezwykłym – są wszędzie. Wśród nich wiele inteligentnych ludzi, co jest bardzo rozczarowujące. Wszakże jeśli taka inteligencja, ale dla dobra człowieka … Ale niestety, słowo „frajer” jest konieczne, aby powiedzieć bardzo często, opisując irytujące, nudne ludzi.

Dlaczego tak?

Jakie są przyczyny tego zachowania? Najczęstszym powodem – niezabudowana zdolność do komunikowania się. często pojawia się ona u osób, których rodzice mają rozwiązać wszystkie problemy i podziwiali niezwykły intelekt. W rezultacie, ludzie nauczyli się pisze i mówić w szczegółach, ale zapotrzebowanie na drugi nie było – więc rozmowa nie była konieczna. I nie trzeba brać pod uwagę potrzeby innych ludzi. Więc rodzice są inteligentne dzieci, strzeżcie się! I starają się stworzyć taką sytuację, gdy bez niczyjej pomocy dziecku nie podołać, więc on musiał uciekać się do interakcji z innymi. Boring – osoba, która nie wie, jak współpracować.

Matematyka nie jest na marne

Nawet tytuł jest nepochetnoe są ludzie, którzy po prostu nie mają umiejętności komunikacyjnych. Co zabawne, wydają się być mądrzejszy niż jest w rzeczywistości. Baza wiedzy nie jest tak wielka, ale mówią o swoich hobby tak dokładnie nudzić i … które wydają wiedzę. Odkąd niepowodzenia lekcji matematyki w umysłach niektórych istniejących pęczek: po prostu nudzi, więc inteligentnej konwersacji. Pomoc taka osoba jest trudniejsze niż frajerów naprawdę mądry.

prace szkoleniowe

Jeśli przykleiła się do człowieka-nudny, próbują go wychowywać, jak pies Pawłowa. Oznacza to, że nudne repliki w ogóle nie reagują. Jakby nie słyszał. Z biegiem czasu, on lub ona będzie zrozumieć, że pewne tematy nie Ci odpowiadać, i omówi drugi. Lub nawet znaleźć ich innych „wolnych uszy” do nich „ride”, jak wymaga tego stan problemu. Nie musisz iść do otwartego konfliktu, i urodziła się przestraszyć.

Jak uprościć swoje życie z nim

Nudny – to zawsze ukryty ból. Po tym wszystkim, to zwykle nie jest głupi i widzi, że ludzie, był chory. Kilka osób chciałoby być na stałe odgrodzone od siebie, czy ścianie. Dlatego tediousness można wyleczyć, jeśli taka osoba jest wam drodzy i chce. Jest to konieczne, aby zachęcić rozmowy na ciekawe tematy, slip urodziła lżejsze książki, otwarcie wyjaśnić, że nie chcesz, aby omówić pewne kwestie. Jeżeli związek jest na tyle silny, szybko taktyka zadziała.

Zrozumieć przyczyny

Inteligentne nudny osoba często przebóstwia jasności. Jasność, jak rozumiane przez strasznym otworu, nie wyklucza Proverbial. Oznacza to, że możesz powiedzieć po raz dwudziesty piąty, że „Wołga. – nadal wpada do Morza Kaspijskiego” Spróbuj zrozumieć, co powoduje, że osoby do zachowywać się niewłaściwie – prawdziwą rowerową na ten temat lub fakt, że jest on próbuje wymyślić tematu rozmowy, ale jest to niemożliwe. Być może będziesz musiał rzucić mu alternatywę.

Nudny – to praktycznie całe życie diagnoza. A może to nie jest konieczne, aby torturować osobą? Fakt, że nie jesteś zainteresowany, a drugi może być bardzo pasuje. I nudne dla ciebie może zaspokoić ich potrzeby, aby być rozumiane przez innych.