543 Shares 7187 views

Wskazówek, jak zrozumieć, czy lubisz faceta czy nie

Pytanie z dziewcząt: „Czy wy jak” pojawia się dość często. To, na przykład, można poprosić go bezpośrednio. Lub zadać to samo pytanie, ale przez kogoś z jego bliskich przyjaciół. Krótko mówiąc, nie ma opcji. Ale skąd wiesz czy lubisz faceta czy nie?
Kilka porad


Zrozumieć siebie i dowiedzieć się, w jaki sposób sympatyczny młody człowiek, aby pomóc pewne wskazówki i uwagi:

 1. Komunikować się z nim. Następnie odpowiedzieć na pytanie: „Zastanawiam się, czy ten komunikat, ? Który mamy wspólne tematy”
 2. Słuchaj swojego serca. czy stuka głośniej i częściej w postaci „obiektu”. Jeśli tak, facet Ci zależy.
 3. Spotkanie z nim, można stracić moc mowy. Lub odwrotnie, zaczynasz mówić zbyt dużo (czyli robić to, co zwykle nie).
 4. Z przyjaciółmi i znajomymi zawsze zaczyna rozmowę o nim. To nadal nie może zrozumieć, w jakikolwiek sposób, czy lubisz faceta czy nie, ale wszystko wokół niego jest jasne: nie ma sympatii.
 5. Stale zainteresowani jego hobby, zainteresowania, smakuje (jakiej muzyki słucha, uwielbia piłkę nożną czy co jego ulubione filmy i tym podobne). Następnie porównać je z lub z ideałem których marzysz. Na przykład, porównać, co wygląda jak faceci zrobić film oraz fakt, że kocha, że chciałby, aby z nim.
 6. On przychodzi do ciebie we śnie. Jest to znak, że Twoja podświadomość nagrał o nim.
 7. Stała chęć usłyszeć i zobaczyć go. Bez niej nie przegapisz, nie znaleźć miejsce dla siebie. Spotkanie z nim przynosi uśmiech, poczucie radości wypełnia duszę.

Porównaj swoje uczucia z powyższych aspektów. Będzie to odpowiedź na pytanie „skąd wiesz czy lubisz faceta czy nie.” Jeśli wszystko pasuje do siebie – nie ma współczucia.

Jak zachowywać się dziewczyna z facetem, który lubi
Załóżmy, że udało się jakoś zrozumieć, że dziewczyna jak facet. Jak sama jest teraz prowadzić? Jakie działania jest lepiej unikać. Kilka zaleceń w tym zakresie:

 1. Ty za to – darem. Zachowywać się w taki sposób, że zawsze chciał, aby zwrócić uwagę. Nie staraj się zadowolić. To może natychmiast zniszczyć zainteresowanie. Załóżmy, że istnieje poczucie, że komunikacja z was musi być uzyskane.
 2. Zrobić coś, co przyciągnie jego uwagę.
 3. Nigdy nie rude. że faceci nie lubią (jak zresztą i kobiety).
 4. Zachować tajemnicę. On nie musi znać wszystkie swoje przemyślenia na ten temat. Zaproszony w filmie – mówi z ładnym czarującym uśmiechem: „Być może, zobaczymy.”
 5. Czasem dochodzimy do zrozumienia, że jesteś nie tylko lubi. Ale to, mimo wszystko, Mark był jego, bo on – Twój wybór.
 6. Być w stanie zakwestionować. Na przykład, mówiąc, że żaden z chłopców nie byłby w stanie wygrać swoje serce. Spowoduje to, że chęć udowodnienia, że właśnie taka siła.
 7. Czasami być słaby. Daj kochanek ochoty obrony i wsparcia.
 8. Nie bój się powiedzieć „nie”. Zatrzymać się. Jeśli to nie podoba coś, czy też masz inne plany na wieczór – mówi wprost. Masz prawo mieć swoje zdanie i sprawy osobiste.

Konkludując
W sprawach miłości są zwykle żadnej logiki. Ale zrobić coś jest nadal możliwe. Skąd wiesz, czy chcesz faceta czy nie i jak zachowywać się w przypadku, gdy chcesz, porady pomocy psychologów, przyjaciół i własną wizję sytuacji.