673 Shares 9744 views

Cannon Tłuszcz: jak stosować

Malowania pojazdu ulega ciągłej na kurz, wilgoć, wodę, kamyczki i promieniowania ultrafioletowego. Z biegiem czasu, lakier i farby pokryte mikropęknięcia, a dolny – rdza. Aby temu zapobiec, ludzkość wynalazła specjalny szlifuje ochronne i środki smarne. Jednym z nich jest armata tłuszczu. Jak go i jaki rodzaj smaru stosuje? Odpowiedzi na wszystkie te pytania, można dowiedzieć się w trakcie dzisiejszego artykułu.


gatunek

Łącznie dla zachowania zewnętrznych części karoserii stosować kilka rodzajów materiałów:

  • Lany.

  • Kompozycje błonotwórcze hamowana oleju.

  • Oleje konserwacji.

  • Smary.

Ten ostatni typ jest właśnie tłuszcz pistolet. Stosowany jest do metalowej powierzchni pojazdu w małej grubości 5 mm. Po przetworzeniu korpusu maszyny w taki sposób jest mniej podatne na działanie wody, wilgoci, soli i innych osadów, zapewniając właściwości ochronnych.

cecha

Cannon tłuszczu – to zachowanie smar, który jest stosowany do ochrony stalowych powierzchni przed korozją. W skład tego środka zawiera nafta, cerezyna i wazelinę zagęszczać. Wygląd maść smar PVC jest żółtawo-brązowa. Materiał ten ma również dużą gęstość i przyczepność.

Zakres zastosowania

Jak już powiedzieliśmy wcześniej, armata tłuszcz ma dobre właściwości antykorozyjne. Na mocy tych umiejętności jest używany praktycznie we wszystkich dziedzinach życia i gospodarki, w tym dla ochrony dna i karoserii. Stosuje się go na produktach metalowych o dowolnej wielkości i kształtu.

Zgodnie z jego właściwości tłuszczu Cannon doskonały środek konserwujący dla metali żelaznych i nieżelaznych. Oczywiście, pod bezpośrednim wpływem słońca, deszczu i ciągłe zmiany temperatury substancja ostatecznie tracą swoje właściwości. Jednak w porównaniu z rówieśnikami, jest to najbardziej efektywny sposób i w stanie chronić metal nawet w najbardziej wymagających i ekstremalnych warunkach.

Jak pokazuje praktyka, armaty tłuszczu chroni organizm przed negatywnym wpływem otoczenia przez 3-10 lat, zależnie od intensywności wykorzystania pojazdu. Jednak pozostaje skuteczny nawet w temperaturach od -50 do +50 stopni Celsjusza. Jedynie w rzadkich przypadkach, pęknięcie może być utworzone na nim.

Nawiasem mówiąc, tłuszcz armata nie jest rozpuszczalny w wodzie, więc nawet jeśli wielokrotnie myć pozostaje on tak skuteczny, jak początkowo przy stosowaniu.

Cannon Fat – Jak aplikować?

Wielu kierowców użyć jednego z instrukcjami aplikacji. Zgodnie z tym, tłuszcz armaty mogą być ogrzewane do czterdziestu stopni Celsjusza w dowolny dogodny sposób (najlepiej robić na elektrycznym) i do oczyszczania powierzchni metalu szczotki maskującego. Wydaje się proste, ale nie możemy zapominać o środkach bezpieczeństwa.

Po pierwsze, nie pozwól środki kontakcie ze skórą w leczeniu ciała samochodu smarem. Aby chronić swoje ręce jak najwięcej przed negatywnymi skutkami tej substancji, należy umieścić na parę lateksowych rękawiczek medycznych.
Taka jest dostępny na rynku w każdej aptece miasta. Po drugie, aby uniknąć stwierdzenia smaru pod bezpośrednim słońcu w zbiorniku w celu zapobieżenia samozapalenie. Dobrze, jeśli substancja jest odrzucany na podłodze lub na ubranie, należy dokładnie oczyścić miejsce z suchą szmatką. można użyć piasku, ile potrzeba.

Zalety korzystania z Grease „Cannon tłuszczu”

Recenzje właścicieli samochodów zwrócić uwagę na wysoką skuteczność tego rodzaju smaru. Substancja ta ma wysokie właściwości adhezyjne, i nie boją wpływu wody. Od podwozia i nadkoli są stale narażone na negatywne skutki pyłu i wilgoci, smarownicy – to świetnym rozwiązaniem przedłużyć żywotność korpusu maszyny i zabezpieczyć go przed korozją. Poza tym, ten smar jest dobrze utrzymane na pochyłych powierzchniach, czyli można go stosować nawet w najbardziej niedostępnych miejscach.

Taka substancja jest prawie nigdy nie wyparowuje lub jest utleniony, co zapewnia niezawodną ochronę metalu na funkcjonowanie przez wiele lat. I, oczywiście, smar PVK znany ze swoich cech ochronnych, które omówiliśmy wcześniej w tym artykule. Przetwarzania tłuszczu Cannon – to niezawodny sposób, aby utrzymać samochód przed rdzą!

Zatem Cannon tłuszczu chroni części metalowych samochodu przed korozją i gniciem, ma długą żywotność i zapobiega tworzeniu się nowych rdzy, co znacznie wydłuża czas pracy elementów pojazdów i węzłami.

Ile substancji są przechowywane?

Należy zauważyć, że smar PVC nie tylko doskonale przechowuje i chroni metal przez dziesięciolecia, ale jest w stanie być przechowywane w pojemnikach od 5 do 10 lat, w zależności od temperatury i warunków przechowywania. Pozwala to na korzystanie z armaty tłuszczu w prawie każdej chwili i każdego roku obowiązywania dodatkowych warstw metalu, jak to konieczne.

koszt

Średnia cena za smar PVC jest relatywnie mała. Na przykład, dla 39 funtów lufy armaty smalcu będzie musiał zapłacić około 2500 rubli. Jednak ta ilość smaru można traktować co najmniej kilka ciągników, nie wspominając o samochodach. Nie ma pojemność i mniejszy – koszt ich wynosi od 400 do 1500 rubli, w zależności od producenta i wielkości samego bębna.

wniosek

Jak widać, tłuszcz armaty – to doskonały środek konserwujący, który jest w stanie niezawodnie chronić części ciała i ramę pojazdu przed negatywnymi skutkami korozji. Ze względu na swoje właściwości, ten smar doskonale nawet w najbardziej narażonych na działanie wody i wilgoci. Przetworzony tłuszcz armaty samochód raz, można zapomnieć o korozji co najmniej przez najbliższych 2-5 (lub nawet 10 lat).

Tak, znaleźliśmy wszystkie właściwości i cech substancji takich jak PCV, smarów i montaż wykonany jako samochód do obsługi pistoletu tłuszczu.