105 Shares 3846 views

Pojemny SUV Nissan Armada. Przegląd

Nissan Armada (imię było Pathfinder Armada) – jest to pierwszy w historii w pełnym rozmiarze (ośmio- lub siedem-osobowa) SUV, wydany w Stanach Zjednoczonych. Zadebiutował w 2003 roku, na jesieni.

W 2004 roku „Nissan” oficjalnie stwierdził, że od 2005 roku, off-road dane będą określane po prostu jako Armada. przedstawicieli firmy wyjaśnili to przez fakt, że model udało się ulokować na rynku i może przejść bez konsekwencji spod PATHFINGER skrzydła.

Nissan Armada opiera się na Titan pickup. To od niego były imponujące rozmiary, stalowa rama i waga prawie 2,5 tony. Ale podobieństwa nie kończą się z dwóch pojazdów. Przykładowo, pojawienie się (w szczególności część przednia) w wielu szczegółach wypożyczenia Nissan tytanu. Ale potężne lampy, spuchnięte kaptur krata z mocnym poprzeczki i elementów zderzak chrom dołączyć ten SUV wiarygodność. Możliwe jest również, aby pamiętać, że pionowy układ obsługuje zazhnih drzwi i dach pierwotnego kształtu, centralnej części, która ma ugięcie.

Przestronne wnętrze może zaimponować każdemu z jego wielkości. Z komfortu Nissan Armada można umieścić w siedmiu dorosłych średniej budowy. Tak, i dużo miejsca na nogi. I na siedzeniach w drugim rzędzie, jest to wygodne do siedzenia.

Na każdym siedzeniu jest lampa, indywidualna wentylacja, pasy bezpieczeństwa. Istnieje również małe i poręczne stoliki. Jeśli mówimy o siedzeniu kierowcy, można zauważyć, że praktycznie wszystkie atrybuty zapożyczonych z samochodu Nissan Titan.

Fotel kierowcy i pasażera z przodu można regulować za pomocą napędu elektrycznego w sześciu obszarach. Ponadto fotele są wyposażone w ogrzewanie wielopoziomowego. w samochodzie są też Nissan Armada , wspomaganie kierownicy, wyświetlacz nawigacyjny (siedem cali) oraz przyciski do sterowania kontroli klimatu. W pamięci komputerowych boty mogą pozycję siedzenia two kierowcy i jedno położenie lusterek zewnętrznych.

również zasługuje na bagażniku. Jego objętość wynosi 566 litrów, a po złożeniu tylnym rzędzie. – do 1606 litrów, podczas gdy dwa rzędy zagięte tylne – do 2750 litrów. Strop pomiędzy pierwszym i drugim prawie zamontowany monitor LCD, system DVD.

W Nissan Armada opracowano dużą liczbę komór rękawicowych, uchwyty na napoje i mini szafek, które są starannie rozmieszczone wokół kabiny i mających zapewnić wysoki poziom komfortu.

Oferuje on tylko jeden silnik – nowy ośmiocylindrowy all-aluminiowy zdolności Endurance 5600 litrów. a pojemność 305 l.sil. Ten zespół napędowy działa w parze z pięciu automatyczną skrzynią biegów z elektronicznym sterowaniem. Większy komfort przez Nissan Armada ustawiane niezależnie przednie i tylne zawieszenie na poprzecznych podwójne dźwignie, przy czym stabilizator amortyzatorów hydraulicznych i sprężynami śrubowymi.

System zabezpieczeń są ABS układu elektrycznego z rozkładu siły hamowania pomiędzy dwoma osiami, poduszka powietrzna, EBV, kurtyny boczne zamontowane w gnieździe wszystkich rzędach.

W zależności od warunków, można wybrać ich rodzaj pracy przekładni. Nissan Armada w 2012 roku i pozwala na wykorzystanie pełnego i napęd na tylne koła.