327 Shares 4653 views

Toyota Hilux: Dane techniczne, opisy i recenzje

Historia nowoczesny średniej wielkości pickup Toyota Hilux rozpoczęła się w 1968 roku. Następnie było urządzeniem w małym rozstawie osi i silnik 1.5 litra. Teraz jest to atrakcyjny i mocny samochód, który kochać i szanować dziesiątki tysięcy ludzi. Na to idzie nawet Ji Aferton – zjazdowe mistrz świata. Aż do 2010 roku, przy okazji, pickup nie został dostarczony do Rosji. Ale teraz można go kupić przez nikogo. Na Forum jest 8 modeli pokoleń, ale teraz chciałbym porozmawiać o najnowszej wersji.


silniki wysokoprężne

Dwa silniki, które zużywają olej napędowy, są zainstalowane pod maską Toyoty Hilux. Charakterystyka techniczna każdego z nich można uznać za bardziej szczegółowo.

Mocniejszy silnik jest 4-cylindrowym Turbo 1DU 2,8 litra. Jego pojemność wynosi 177 „konie”, i jest kontrolowany przez 6-stopniowy „automatyczne”. Zużywa jednostkę trochę mniej niż 11 litrów na 100 kilometrów od miasta. W cyklu miejskim w tej samej odległości w odległości około 7 litrów.

Drugi przykład wykonania – 2,4-litrowy turbo 2GD, generując 150 "konie". Pochodzi współpracujący z 6-band „mechanika”. Taki silnik zużywa nieco mniej niż 9 litrów DT w warunkach miejskich i porządku 6 podczas jazdy na drodze.

Najczęściej oba silniki montowane w Toyota Hilux. specyfikacje techniczne w zakresie dynamiki nie są one różne – granica zarówno jednej i drugiej opcji jest znakiem 170 km / h.

funkcje

Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje jeszcze jednostki benzynowe. Są też dwa. Pochodzenie – zmodernizowanych 4-cylindrowy silnik 2TR objętość 2,7 litra, 163 litrami wytwarzania. a. Druga opcja jest bardziej wydajny. Po tym wszystkim, że w objętości 4 litrów produkuje 278 koni mechanicznych. Ale, niestety, w naszym kraju sprzedawane są tylko wersje wysokoprężne.

Mówiąc o tym, co ma Toyota Hilux specyfikacji, należy zauważyć, uwagę i wszystkie koła układ napędowy. tylko tylna oś jest stale zaangażowany w tych modeli pickup. Przód podłączony, ale tylko wtedy, gdy kierowca wybiera odpowiedni tryb (za pomocą przełącznika na konsoli). Przejdź kiedy siły ciągnące zaczynają być rozłożone na obie osie, nie jest możliwe. Połączenie jest ściśle ze względu na brak centralnego mechanizmu różnicowego. Ale w ogóle, przednie koła są przyłączone, gdy strzałka na prędkościomierza przekracza znak 50 km / h.

sprzęt

Na to też trzeba wspomnieć, mówiąc o samochodzie Toyota Hilux. Dane techniczne – to jest ważne, ale jak dobrze zamontowane na pojeździe, jest nie mniej ważne.

Tak więc, nawet podstawowy pakiet wyposażenie obejmuje imponującą listę wyposażenia i funkcji. Wewnątrz znajduje się wszystko – od pakietu audio oraz podłokietniki, a kończąc na hydrowspomaganiem, czujnik światła i gniazdka 12 V.

Oprócz standardowych opcji, istnieje system połączeń alarmowych „ERA GLONASS”, światła przednie z automatycznym wyłącznikiem, z kontrolą CH, chłodzony schowek, oświetlenie halogenowe, immobiliser, pomoc w poruszaniu się na wzroście, grzałki silnika i wiele więcej.

Nawiasem mówiąc, Toyota Hilux ciało jest bardzo silny, ale mimo to wciąż ma bardzo wysoką ochronę przed uderzeniami. Jest to, nawiasem mówiąc, jest zainstalowany na szybie tylnej kabiny.

koszt

Mamy modelu Toyota cena Hilux jest całkiem do przyjęcia, biorąc pod uwagę, że jest to nowy samochód z dobrym wyposażeniem, niezawodny silnik, zwiększonej zwrotności i funkcjonalności. Wersja z „standard” wynosi od 2,02 mln rubli. Ale jest to model z silnikiem 2,4-litra. Wersja z mocniejszym jednostki będzie kosztować więcej pieniędzy.

Koszt jest różna w zależności od konfiguracji. Jest Toyota Hilux, którego cena zaczyna się od 2,24 mln rubli. Jest to model z pakietem wyposażenia „Comfort”. I najdroższe wersja jest w górnej części zakresu zwanego „Prestige”. Jego cena zaczyna się od znaku 2.535 mln rubli.

komentarze właścicieli

Jak można zrozumieć, w specyfikacji Toyota Hilux nie są złe. Wystarczy uwierzyć, a kierowcy, którzy są właścicielami tego modelu. I co zostawić na opinie Toyota Hilux, pozwala to zobaczyć.

Najbardziej chwalą zachowanie na drodze tego samochodu. I na lodzie w zimie, ona również czuje się pewny siebie, mimo dużej prędkości. I rulitsya, biorąc pod uwagę wysokość i ciężar samochodu dobrze.

Większą uwagę wiele uwaga wysoki poziom komfortu w kabinie. To działa szczególnie dobrze kontroli klimatu. Salon zimowy ocieplenie całkowicie, a latem – chłodno w sekundach. Miejsca w partii, wszyscy pasażerowie czują się komfortowo. Dobry system audio – ci, którzy mają coś do porównania, powiedzieć, że jest nawet lepiej niż w „Prado”.

Co o służbie? Jest to jedna z głównych funkcji pickupa, a model ten doskonale sobie z tym poradzić. Platforma może być umieszczony około 900 kilogramów ładunku. Wielu, nawiasem mówiąc, dla ułatwienia nastawy Kung. Ale to kim trzeba. Proces instalacji trwa trochę czasu. Dla reszty – doskonały wielofunkcyjny samochód, który może zaspokoić gusta i wymagania każdego kierowcę, który ceni stylowe terenowych pickupów.