323 Shares 1677 views

Herbata „Hilltop”: szczegółowy opis i asortyment

Herbata „Hilltop” – produkt, którego wydanie zostało dobrze znana rosyjska firma „Dużo prezentów”. Z biegiem lat firma była w stanie uzyskać akceptację nie tylko rodaków, ale również zagranicznych fanów popularnego na całym świecie napoju.


Ciekawym pomysłem

Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, rosyjska firma „Maximum” zaczął angażować się w promowanie rynku herbata stworzył swoją markę Hilltop. Z biegiem czasu, szef Andrei Safonov firmy Viktorovich urodziła świetny pomysł, aby sprzedać ten produkt w formie daru rodzaju. Tak więc, „Hilltop” herbata stała się podstawowym towarem, a firma wybrała sobie za główny kierunek – promowanie i wdrażanie produktów oryginalnych. Pomysł był dość ciekawy. Sklepy tam herbata „Hilltop” w różnych niestandardowych pakietów:

  • czajniki ceramicznego;
  • cyny, skrzynki drewniane.

Wewnątrz nich pakowane są różne rodzaje herbaty:

  • zielony;
  • czarny;
  • przyprawione;
  • Oolong.

Surowce do produkcji pochodzi z Cejlonu, Niemczech, Indiach i Chinach. To samo w sobie jest gwarancją wysokiej jakości wyrobów gotowych. Dziś „Hilltop” herbata – to popularny produkt, na które popyt rośnie z każdym dniem.

motywy noworoczne

Głównie skupiając się na kwestii produktów upominkowych, firma „Maximum” postanowiła zmienić swoją nazwę. Aby uznać, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie możliwości. Dziś wielu klientów i partnerów to jest znane jako „maksymalna prezenty.” Dzięki staraniom zgrany zespół, gdzie każdy pracownik jest specjalistą w swojej dziedzinie, firma zapewniła, że marka Hilltop stał się niekwestionowanym liderem w segmencie daru herbaty. Szczególną uwagę w tym względzie jest podana do obchodów Nowego Roku.

Projektanci i technolodzy firmy ciężko pracował w tym kierunku, aby zainteresować kupującego i największy postęp w rynku „Hilltop” herbata. prezent noworoczny jest przedstawiony w formie:

  • Dane (ceramicznych i porcelanowych);
  • Skrzynki (cyny i tektura), symulując ozdoby;
  • pozytywki z uroczysty melodii;
  • Puszki z 3D-Case ozdobione kreskówek z zimowych tematów.

Rezultatem jest piękny kolorowy i pamiątka, że będzie to wspaniały prezent dla przyjaciół i krewnych w przededniu zbliżających się świąt.

starożytna tradycja

Pomysł wykorzystania herbatę jako prezent urodził się wiele lat temu w Chinach. Tam każdy gość w domu zamiast powitania pierwszą rzeczą oferowanych wypić filiżankę napoju. Uznano znakiem szczególnym szacunkiem. Ta tradycja „Dużo prezentów” z kierownictwa firmy zdecydował się przyjąć jako podstawę dla rozwoju nowych modeli opakowań swoich produktów. Każdy produkt przypomina swego rodzaju pamiątkę. Od tamtej pory, zestaw herbaty dar stał się głównym kierunkiem rozwoju słynnych rosyjskich koncernów. Utworzono nowe opakowanie w postaci rur wypełnionych produktu o różnych smakach. Były całe kolekcje tematyczne prezentowane pudełka cyny, w których oba włączone kilka odmian herbaty.

Takie zestawy zaczęły cieszyć się dużą popularnością. Wiadomym jest, że Rosja – kraj, w którym herbata jest traktowany z należytym szacunkiem. Bez niej, co do zasady, bez żadnych kosztów, bez świętowania. Dlatego taka gastronomiczna darem dla naszych obywateli jest szczególnie istotne.