786 Shares 5855 views

Andrew Kavun: filmografia, życiorys, zdjęcia

„Kandahar”, „Pirania”, „Dzieci poniżej 16 roku życia” – trudno wymienić wszystkie wspaniałe filmy, dzięki którym mogła zgłosić się reżyser Andrei Kavun. Przez 46 lat mistrz udało się usunąć około dziesięciu filmów fabularnych i seriali telewizyjnych, aby sprawdzić swoje siły jako pisarz i aktor. Co wiemy na temat tego utalentowanego człowieka, co praca może być dumny?

Andrew Kavun: dzieciństwo i dojrzewanie

Przyszłość słynny reżyser urodził się w ukraińskim Lwowie, stało się to w grudniu 1969 roku. Andrew szybko zorientowali się jego misji dzięki częściowo z faktu, że aktywność zawodowa rodziców była bezpośrednio związana ze światem kina. Chłopiec próbował jak najwięcej spędzać mniej czasu na studia, jak miał wiele zainteresowań.

Co zrobił Andrew Kavun lat szkolnych? Przyszłych reżyserów i pisarzy lubi czytać książki, pisać i nagrywać własne fascynujące historie, które zostały odczytane przez jego kolegów. Oczywiście, jest zafascynowany tajemniczą świat kina, którego chłopiec chciał być. Wiadomym jest, że wrażenie na nim wykonany filmu przygodowego „Piraci z 20 wieku.”

początku drogi

Po otrzymaniu certyfikatu, Andrei Kavun profesjonalne usługi w wojsku przez trzy lata, gdzie zdobył doświadczenie jako marynarz. Wtedy młody człowiek udał się do stolicy, aby szturmować VGIK. Andrey pomyślnie przeszedł twórczą konkurencję, był na kursie, który doprowadził Władimira Hotinenko.

Wiadomym jest, że student czas Kavun aby sprawdzić swoje siły jako literacką czarnucha, praca ta przyciąga go w pierwszej kolejności możliwość zdobyć pieniądze. Jak łączył naukę z pisania powieści, ale później zniszczył te prace, rozczarowany w nich. Jednak reżyser nie żałuję czasu spędzonego jako doświadczenie pisząc swoje dzieła pomaga łatwo odnoszą się do konieczności zmian w scenariuszu stworzonym przez niego. Co ciekawe, skrypt własnych i inni nawiązuje do rysunków dla przyszłych obrazów.

Pierwszym dużym osiągnięciem

Andrew Kavun – reżyser, którego droga do sławy rozpoczęła się od projektu telewizyjnego „Kadetów”. Podczas pracy nad nim, mistrz wszelkich starań w celu przeniesienia cechy epoki, która była widziana w biograficznej pracy Todorovski „Pamiętaj – nie pamiętam”, który został zapożyczony z fabuły serialu. Nieoczekiwanie, twórca serialu zyskała ogromną popularność i Kavun podbił serca swoich pierwszych fanów.

„Piranha” – film akcji, dla których Andrew wziął na zaproszenie Valeri Todorovski. Bohater filmu – specjalny środek Kirill Mazur, rola została przypisana Vladimiru Mashkovu. Postać jest tajemnicza tajemnica specjalna jednostka „Piranha”, którego przywódcy wysłał go na Syberię z niebezpiecznej misji. Oczywiście główny bohater dołącza urocza Olga wspólnie przez Svetlana Antonowa. Działka taśmy pochodzi z powieść Aleksandra Bushkova rama filmu mają wyżej podane znaczenie.

"Kandahar"

„Kandahar” – najsłynniejszy projekt filmowy z tych, którzy wzięli Andrei Kavun. Filmografia reżysera nabył ten dramat w 2010 roku, to ciekawe, że fabuła wstążka zapożyczone z prawdziwego życia. Nacisk położony jest na niepowodzenia rosyjskich pilotów, jak los spadłby do niewoli terrorystów islamskich. Wyzwolenie wypadek musiał czekać dłużej niż rok.

Jeśli wierzyć słowom reżysera, scenariusz obraz został napisany przez niego w ścisłej zgodzie z opowiadań uczestników tych wydarzeń Vladimir Sharpatova. Wywiad, który wziął pilota, został opóźniony przez trzy dni. Nawet najmniejsze szczegóły nie zostały zignorowane. Sharpatov osobiście zwrócił planu więzienia, powiedział o emocjach doświadczonych. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w filmie, którego budżet przekroczył siedem milionów dolarów.

Wiadomym jest, że film został nakręcony w Maroku. Pisząc scenariusz i filmowanie dramat Kavun nie skupia się na scenach przemocy, a na wewnętrznych przeżyciach bohaterów, ich zmagania z losem iz siebie. Taśma gwiazda była Władimir Maszkow, z którą reżyser miał okazję pracować wcześniej. Aktor grał nieformalny lider pilotów dostał w kłopoty, marząc towarzysze ściąganie z niewoli żyje i bez szwanku.

„Dzieci poniżej 16 roku życia”

Oczywiście, powyższa lista nie jest godne projektów filmowych i programów telewizyjnych, twórca, który jest Andrey Kavun. Biografia reżysera dowodzi, że jego film „Dzieci poniżej 16” i został ciepło przyjęty przez publiczność i krytyków. Mieliśmy doskonały mistrz dramatu młodzieży, obejmujące wszystkie problemy, które stoją przed współczesną nastolatką.

Wielki dramat pokazuje dorastanie, który ma doświadczenie we wszystkich studentów. Nie pozostanie bez uwagi i wzór pierwszych twórców romantycznych przeżyć, ponieważ są one trudne do odróżnienia od prawdziwych zmysłów. W środku są cztery nastolatki, każdy z nich ma swoją własną ciekawą historię. W roli pisarza w tym czasie nie są wykonywane przez samego reżysera, zadania powierzonego Oleg Kavun Malovichko, on poradził sobie znakomicie z nim.

Co jeszcze zobaczyć

Andrew Kavun, którego zdjęcia można zobaczyć w artykule, znany również jako twórca projektu TV „Sherlocka Holmesa”. Maitre chcą dostać show już w 2008 roku, ale napotkane trudności finansowe zmusiły go odłożyć pracę na kilka lat. Rola Holmesa w show był utalentowany aktor Igor Petrenko, jego wierny towarzysz Watson znakomicie grany przez Andriej Panin. Wzięliśmy udział w ekranizacji serii i innych gwiazd: Boyarsky Dapkunayte.

Andrew Kavun, prezentując projekt telewizyjny dla publiczności w 2013 roku, szczyci się wielkości wykonanej pracy. Reżyser zdołał przyciągnąć filmowanie utalentowanych aktorów, z których każdy był w stanie poczuć jego postać i przedstawić go w najbardziej interesującym świetle. Usuń z serii Sherlock Holmes był stary sen z maestro, który podziwiał tę postać jako dziecko. Oczywiście, nie bez niespodziewanych przeszkód, na przykład, ruch protestacyjny zorganizowany przez „Komuniści Petersburga” partii. Uczestnicy zachęcani do zostawić legendę „Lenfilm” i nie chcą stworzyć „fake”.