708 Shares 6637 views

Czołowe „Revizorro” Lena Fly: biografia i życie osobiste, zdjęcia

Wielu ludzi jak utalentowany gospodarz programu „Revizorro” E. Nietoperza, który regularnie podoba widzów na kanale „piątek!”, Wystawiając skrupułów hotelarzy i żywienia.

kariera

Ja nie oponę podziwiania widzów Lena latać. Biografia i życie osobiste jest ona dotyczyła wielu ludzi. Jej dzieciństwo minęło w Jarosławiu, gdzie urodził się w 1978 roku, w dniu 5 grudnia. W wieku siedmiu lat, staje się rezydentem Amur Region Lena Fly. Jej biografia od tej chwili odbywa się w sposób aktywny, ponieważ dziewczęta lubią jeździć i rysować. Widziała siebie jako architekt w przyszłości.

To był bardzo dobry dziecko, i posłuszny dziewczyna przyszła wiodącym „Revizorro” Lena latać. Biografia jest napisane, że to nieodłączne w tym samym czasie, niepohamowany charakter. Po ukończeniu szkoły średniej, stał się studentem finansów i ekonomii College, co dało szansę stać finansista i dostać miejsce w „Gazprom” i „Russian Railways”. Dostała dobrą pracę, jest doskonale manifestować.

Nie zatrzymał się proces uczenia się w tej Lena Fly. Biografia informuje, że w 2005 roku w stolicy, stała absolwentem Wydziału Ekonomicznego Politechniki Rosji, szkolić specjalistów pracujących ze środków komunikacji.

Jak doszło do telewizji

Oczywiste jest, że nie tylko oszczędny, ale również umysłu ma wiodącą magazyn techniczny „Revizorro” Lena latać. Biografia jej nagle przekształcona ze zmianą zawodu. Pomimo faktu, że to wszystko okazało, czuła, że żyje niekompletny życie. Nie chciała po prostu pójść do pracy i zrobić porządki, ale także cieszyć się nim. Jako zawód wybrała na radę rodziców, jej osobiste preferencje to nie pasowało.

W 2007 roku, przed jego 29 urodzinami, pomyślała go i zdecydował, że nie ma gdzie odłożyć. Musimy zmienić swoje życie, jeśli chcesz żyć w radości. Dziennikarstwo może zapewnić taką możliwość, gdyż widzi Lena latać. Biografia, zdjęcie dziewczyny wskazuje, że ma zarówno asertywna i piękny wygląd, więc jest to idealne miejsce na karierze telewizyjnej. Uczęszczała do tego w „Ostankino” – szkoły telewizyjnego. Praca praca doprowadziła program, który odsłania braki medycyny lokalnym. W tej samej chwili poczuła jej prawdziwe znaczenie.

Początkowo wydawało się jej telewizyjnego transcendentalnego snu, bo trzeba dużo doświadczenia i znajome. W ciągu roku miała uchwycić w każdej pracy, jeśli tylko robić to, co lubi i zarobić trochę pieniędzy. Czasami jest to łatwe do edycji skryptu cudzego. To nie był ich własnych domach, a pieniądze na wynajęcie kogoś innego. Choć rodzice nazywa ją do domu, nie dała Lena latać.

Biografia i życie osobiste dały jasno do zrozumienia, że wie, czego chce i idzie do celu, bez względu na to, czego potrzeba. I rzeczywiście, po tych wszystkich ucisków udało jej się, kiedy dostał w telewizji kablowej. Dostała zadanie produkcję filmu dokumentalnego na temat najbardziej znanych rosyjskich kanałów.

Kariera szczyt

Następnym krokiem była jego praca „Revizorro”, że Rosjanie stworzyli na wzór projektu ukraińskiego. Ta praca jest wyjątkowa i ma wielkie znaczenie publiczne, jak ujawnił prawdziwą istotę usług hotelowych i restauracyjnych.

Pomysł został kupiony przez kanał telewizyjny „piątek”. Na początku wiodących chcą zrobić O. Freimuth, ale potem pochylił się ku opinii Elena, która dokonała zmian w jej wizerunku i odzieży wyglądać kierownictwa ukraińskiego. W tym czasie, Die przyjmuje doświadczenie naszych ukraińskich kolegów, studiowała i przeanalizował wiele kwestii.

Transfer Ważne tematy

Jej prace zostały przeprowadzone w wielu miastach, z których jeden był Twer, gdzie hotel, kawiarnia i hostel badano. W pokoju znaleziono brud i włosy ludzi, którzy żyli tam wcześniej. Cafe również nie jest zadowolony, ponieważ jest niewłaściwie przechowywana żywność i nie spełniają norm sanitarnych.

Pozytywnie zdobył ostatni punkt, który był czysty i dobry zespół uczestniczył. Kilka instytucji przyjemność powitać w jego murach programu Helen, bo grzechy, duże czy małe, jest ich wiele. Jednak ona nie zwraca na to uwagę, ponieważ wie, że dotyczy ważnej kwestii, dzięki którym usługi te instytucje będą lepsze.

romans

Po prostu nie można pomóc, ale być zainteresowany innymi i nie pociąga za sobą taką ciekawą osobowość i jasny Lena latać. Biografia i życie osobiste jego zainteresowania wielu. Uhlestyvat jej fanów, ale odnosi się do relacji bardzo poważnie. Sprawy serca dla niego – jest częstą przyczyną dwóch ludzi, którzy są gotowi do wspólnych wysiłków w budowaniu ich zjednoczenie.

Również ona nie chce iść na temat stereotypów. Nigdy nie miała na celu umieścić pierścień na palcu Lena latać. Biografia, osobista strona życia dziewczynki wskazują, że w każdej akcji stara się pokazać, roztropność i ostrożnie ważyć każdą decyzję.

Teraz prezenter telewizyjny 37 lat i stopniowo stało realizację, że jest gotowa do zawarcia znaczącej małżeństwa. Ona ma jej zdjęcie odpowiedni mężczyzna i działań, że jest gotowy do jej część ma w rodzinie.

hobby

Jeszcze nie znalazł swojego człowieka Lena latać. Biografia i życie osobiste z jej książek są strony, które są w środku pisania punkt kulminacyjny w historii tej dziewczynki. Jest zaangażowany w samodoskonalenia poprzez sport, fitness, joga, tak że wygląda dobrze.

W domu zawsze czyszczone. Ten dom-dumny pani, która na tle jego burzliwej miłości działa przez jakiś czas i być w atmosferze komfortu i przytulności. Ona ma make-up, ponieważ ma niezwykły smak artystyczny. Można ją ubrać jako elegancki i łatwy i romantyczny. Takie piękno jest prawie wszystko.

Jest to bardzo utalentowana dziewczyna, których praca przyczynia się do przeprowadzenia ważną i pożyteczną pracę. Jej postać łączy w sobie wytrwałość i urok, powagę i zdolność dawać dobre emocje, dla których tak lubi widzowie.