873 Shares 4489 views

Oparty na prawdziwych wydarzeniach, a nie tylko to: najlepsze filmy o Trójkącie Bermudzkim

Trójkąt Bermudzki – jedna z tajemnic ludzkości. Rozwiąż to wciąż nie jest to możliwe dla każdego. Oprócz wielu różnych powodów, w wersji hipotez. A jeśli wszystkie z nich są całkowicie charakter wiarygodny, oficjalna wyjaśnienie utraty statków w tym rejonie Atlantyku nadal brakuje.

To jest niesamowite i różnorodny sfera science fiction, który można znaleźć odzwierciedlenie w filmie. Filmy o Trójkącie Bermudzkim są jednymi z najbardziej interesujących projektów. Od kilku lat, firma Folia oferowana widzom uderzających przykładów tematu. Pomimo faktu, że wszyscy są zjednoczeni przez podobne działki, każda z nich jest oryginalna i interesująca. I dlatego zasługuje na szczególną uwagę. Więc jakie są filmy o Trójkącie Bermudzkim? Najjaśniejsza z nich zostały omówione w dalszej części tego artykułu.

Tajemnice powinny być przechowywane na dnie oceanu

Jednym z pierwszych pełnometrażowego filmu o zniknięciu statków i dziwnych anomalii występujących w rejonie Trójkąta Bermudzkiego, jest tytułowy zespół produkcji włoskiej, meksykańskiej w 1978 roku. Narracja zbudowana jest wokół nurków i archeologów, próbując znaleźć dno oceanu żadnych dowodów. Wszystkie one pokazują – to dziwne lalki, dryfuje na falach morza. Ku ich zaskoczeniu, że jest w stanie ujawnić tajemnice i nie pozwalają im wejść na giełdę … jednej z ról w filmie wykonywanej Marina Vlady.

Nie przesadzone „Trójkąt Bermudzki”

BBC kanał dokumentalny różni się tym, że nie zwraca się do widza obraz, który został stworzony na idei pisarzy i prawdziwego materiału zebranego w ciągu kilku lat z różnych źródeł. Nie jest wojskowym archiwa, wywiady z członkami wyprawy, naocznego świadka. Kilku naukowców, którzy badają ten teren, dzieląc swoje poglądy na podstawie danych analitycznych. Czy będą one w stanie ujawnić prawdę? Ten opowiada film dokumentalny „Trójkąt Bermudzki”.

Powody detektywem i horrory – Arcane

USA Wzór 1996 jest przygodą w przyrodzie, że na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego z tajemnicy nietypowym miejscu. Fabuła opowiada historię młodej rodziny relaks na jachcie. Oglądając dziwny zaćmienie słońca z burzy i huraganu, wszyscy jej członkowie, w tym małych dzieci, budzi się na tajemniczej wyspie. Jej mieszkańcy byli tu podobny sposób. Intryga polega na tym, że jest niemożliwe, aby dostać się na wyspę …

Filmy o Trójkącie Bermudzkim, a to bardziej nowoczesną adaptację – tę samą nazwę taśmy w 2001 roku. Wielki liniowiec „Królowa Korony” zniknął w 1972 roku. Kilkadziesiąt lat później zespół odkrywców znajdzie go w środku oceanu. Nakhodka zamienia się w uczucie! Dziennikarze z całego świata, pęd do przechwytywania nieożywionej statku, nie wiedząc, co zmusza go rozliczane …

Mini-seria w 2005 roku, składający się z trzech odcinków, opowiada historię miliardera Eric Benirolla. Był zmęczony, że wszystkie jego statki, dzięki czemu zysk, stracił w głębi wody morskiej. On gromadzi grupę naukowców, którzy są wysyłane do tajemniczego miejsca. Wkrótce zespół przestaje rozumieć, kim są i że zapomniał w okolicy … Ten obraz różni się imponująca dla takich filmów Budżet – 22 milionów dolarów, a wykorzystaniem efektów specjalnych w ponad 800 różnych scen. Mini-seria „Trójkąt Bermudzki” z pewnością powinny być uwzględnione w kategorii „najlepsze filmy o Trójkącie Bermudzkim.”