100 Shares 8476 views

Najbogatsze fikcyjne postacie: lista

fikcyjne często pomaga sprzedać produkt lub usługę. Dlatego są one częścią kultury popularnej, charakterystycznej burżuazyjnego społeczeństwa. W życiu kulturalnym Związku Radzieckiego po prostu nie wymyślić. Wyjątkiem jest chyba tylko murziłka kurczak, który przedstawia ilustrowany magazyn dla dzieci „Fun”. Jednak dla konsystencji Murzilki jego twórcy nie zgłosić. „Universal równość” bogaty charakter nie było możliwe w kraju. Jednak ten brak równowagi, to iluzja nie istnieje w krajach gospodarki rynkowej. W praktyce ludzie nie mogą być równa którejkolwiek z jego umiejętności, bez ludzkich cech. W związku z powyższym, na świecie od czasów starożytnych nie było biednych i bogatych.


Know-how z forbs

Bolszewicka próba zneutralizowania tej różnicy zakończył awarię cywilizacyjnego. Być może dlatego, fikcyjne postacie współczesnej kultury popularnej, a na planie ich twórców, mają różne stany. Kto wie dlaczego forbs firmowe wraz z rzeczywistym bogatych od 2002 roku tworzy wirtualny rating, wymyślone obrazy? Być może, jego pracowników nie jest uważane za kompletne bułkę tartą. Być może do dodają subtelnego humoru w zestawieniu nowoczesnych szczytów gospodarczych. Kim są najbogatsi fikcyjne postacie? Reprezentujemy następujące analitycy forbs ich ocena i dostarczenie czytelnikowi z krótkim opisem ich.

wujek Sam

Ten obraz dawna nazwa gospodarstwa domowego. Reprezentuje ona jedynym supermocarstwem dzisiaj, którego stan charakteryzuje się nie tylko silna gospodarka, ale także możliwość importowania resztę świata norm społecznych i nowoczesnej technologii. Obraz Wuja Sama jednocześnie odzwierciedla bogactwo i potęgę kraju gwiazdy i paski. Zdaniem ekspertów, jest to obecnie bogactwo narodowe w Stanach Zjednoczonych jest około 100 bilionów dolarów. dolarów. Może to być formalnie oceniana jako warunek Wuja Sama? Technicznie – tak.

Ta postać z powodu ich statusu początkowo pozostaje bezkonkurencyjny. Jest oczywiste, dlaczego nie pasuje do „forbsovskie” postacie fikcyjne. Lista miliarderów nie może konkurować z bogactwem całego kraju – Stanach Zjednoczonych. Jak i kiedy ten znak? Jego twarz jest znana na całym plakaty przypominające obliczu pewnej Samuel Wilson, handlowców żywności, która dostarczyła armii USA w 1812 roku. Na polach i bele dostarczonych im na podstawie umów podpisanych z rządem tego kraju, nosił USA (Stany Zjednoczone) skrócony napis. Żołnierze żartobliwie interpretować napis na swój sposób przez wuja przez Sam (Uncle Sam). Mówi się, że ta marka wprowadziła na świecie analfabetów Irlandczyk za bramkarza, rozładunek żywności. Szczerze myślałem, że symbole oznaczają inicjały dostawców amerykańskich.

fikcyjne czasami uzyskać nazwę pierwszego, a dopiero potem – look. Sto lat później, w 1917 roku, artysta Dzheyms Montgomeri Flagg stworzył plakat, który przedstawił pan o wyglądzie Samuel Wilson w gwiazdy i paski kapelusz. Jego wizerunek nadano charakterystyczny gest weteran Walter Botts. Malowane Wuj Sam wezwał rodaków do wojska, walczył w I wojnie światowej W czasie wojny z Hitlerem obraz Wuj Sam zyskał ogromną popularność.

Skrudzh Makdak

To nie zawsze jest najbogatsze fikcyjne postacie przedstawiają ludzi. Przykładem jest animowana postać Skrudzh Makdak Disney. Został on stworzony przez znanego ilustratora Carl Barks Disney jako bohater komiksu w grudniu 1947 roku. Według specjalistów „Forbes” państwowy najbogatsza kaczka na świecie ponad 64 mld. Dolarów. Dlaczego on sobie szkockie imię? Budując swój wizerunek artysty Barks popchnął prawdziwą osobą. Byli biznesmen Endryu Karnegi, znany w Ameryce szkocki przemysłowiec, założyciel imperium stalowego. Skrudzh Makdak sama nazwa adaptacją twórczości Charles Dickens' "A Christmas Carol". fikcyjne czasami paradoksalnie ich nazwisk.

Jednak Drake, którego nazwisko stało się słowo gospodarstwa domowego w sensie świadomości biznesowej, powodzenia, ale to zbiorowy charakter. Jego maniery, niepowtarzalny chciwość, zaradność w biznesie, jak również niektóre zwroty skopiowane z Disneya najbardziej znanym w świecie inwestor Warren Buffett. To on pierwotnie należący catchphrase Scrooge „zapisywane dolar -. Zarobione dolara”

Na przykład zjawiska cud-Drake może tylko zastanawiać się, w jaki sposób fikcyjne postacie z kreskówek może stać się ulubieńcami narodu. Kultowy serial animowany „Kacze opowieści” – to dowodów.

smok Smaug

Drugi jest dla bogatych fikcyjnych obrazów jest również zakaz istota ludzka – smok Smaug. Według szacunków ekspertów finansowych, należy do państwa przekraczającej 54 mld. Dolarów. Ten ziejące ogniem istota jest postać z sagi „Hobbit:. Iz powrotem” Żył w Samotnej Góry, wyrzucając z niego krasnoludki inny sprytny i hipnotyzujący wpływ na ludzi. Smok złapał gnomów biżuterii w centralnej grocie Lonely Mountain. To wzgórze z diamentów i złota można używać jako łóżko. Ponadto, ten wspaniały Marauder zniszczonym i splądrowali miasto Dale.

Mag Gendelf Grey opracował plan zniszczenia Smauga. Aby wdrożyć go, zwrócił trzynastu krasnoludów i hobbita Bilbo Baggins. Ostatni, używając Ring, udało mu się przemycić niepostrzeżenie do legowiska stworzeń ogniem i wydobył dwuręczny puchar. Potem ponownie wszedł do smoka, a nie tylko udało się to, ale tylko zawiadomienie rażące łuski w zbroję.

Następnie smog zaatakowany Lake City, uderzyć łucznika Barda magiczną czarną strzałkę. Tak więc umarł ten fikcyjny charakter. gra komputerowa „The Hobbit”, stworzona na podstawie filmu, w opinii graczy, wyraźnie korzyści z charakteru smoka.

Flinthard Glomgold

Taka nazwa jest inna postać – Drake z „Kacze opowieści”. Jego firma – wydobycie diamentów. Jednak to bez skrupułów charakter nie stroni i kradzież. Jego bogactwo, według „Forbes”, z 51.9 mld. Dolarów. On jest głównym konkurentem Sknerus McKwacz biznesu. Bez skrupułów Drake stara się prześcignąć bogactwa Wujek Scrooge. Zatem Flinthard nie obciążone zasad moralnych. W swej działalności, często ucieka się do pomocy łajdaków. Na przykład, takie jak bracia Gavs banditstvuyuschie psy.

Jeśli za pierwszym razem to oszust próbował zniszczyć Sknerus McKwacz fizycznie, a następnie w przyszłości wybierze inne sposoby. Na przykład zastąpić swojego rywala przed prawem. Cechą charakterystyczną tego ushlogo Drake to rodzaj psychologicznej reakcji na innej awarii jego podstępów. Sfrustrowany Flinthard że prezentuje listę najbogatszych fikcyjnych postaci, zaczyna jeść czapkę.

Carlisle Cullen

Ten żywy obraz zapamiętany przez czytelników trylogii „Zmierzch”. Założył pisarz Stefani Mayer. Jego majątek szacuje specjalistów „Forbes” jest 38,2 mld. Dolarów. Według fabuły trylogii, urodziłem się w Carlisle lat 40. XVII wieku. Był synem kapłana, ale ugryzienie wampira zwrócił mu życie przekształcając go w złego podmiotu. Początkowo próbował popełnić samobójstwo, aby nie doprowadzić do katastrofy ludzi. Ku jego zadowoleniu, po zabiciu jelenia i pijany jego krew, Carlisle czuł, że nie martwi się o pragnienie ludzkiej krwi. Cullen mógł osiedlić się w społeczeństwie ludzkim. Wampir stał nawet społecznie użyteczne, chirurg pracujący. Bogactwo przyszedł do niego w wyniku inwestycji. Adoptowana córka Alice, bycia wizjonerem, skłoniło go do kupna papierów wartościowych Google sieci firmowej i sklepów Wal-Mart. Oczywiście, szef klanu wampirów, a wszystkie postacie są fikcyjne w tej sagi. Chociaż blisko fikcji i pracy posiada elementy prawdziwego życia.

Jet Klampett

Wreszcie, mamy możliwość zaprezentowania przez człowieka jak postacie fikcyjne. Jego majątek szacuje specjalistów „Forbes” na 9,8 mld. Dolarów. Bohaterem komedii „The Beverly Hillbillies” kierowane przez Penelope Spheeris nagle stać się miliarderem. Na swojej ziemi nagle trafia fontannę oleju. Jet ekscentryczna rodzina (córka, matka i bratanek), zdając sobie sprawę, że nagle stał się bogaty, postanawia przenieść się do elitarnej dzielnicy Los Angeles – Beverly Hills.

Tutaj, zamożny farmer postanawia ożenić. Jego bogactwo próbuje opanować oszusta imieniem Laura Jackson, wystawił w swoim domu jako guwernantka. O jej matka intryguje domysły nowo bogaty, ale ushlaya kandydat jest oblubienicą wysyła ją do domu opieki. Tyler pomaga jej wspólnika. Plany przestępcy frustrujące konsultant finansowy Jed – Dzheyn Hetevey. Matka wróciła do domu, zdenerwowany ślub, Laura i Tyler przejść strażników prawa. Jak Jet Klampettu imiona bohaterów fikcyjnych kochał Amerykę wszystkie kategorie widzów.

Tony Stark

Postać ta jest również wytworem fikcji. Jest on generowany przez komiksy, które są połączone w serii „Iron Man”. Jego stan jest prawie taki sam jak poprzedniego znaku – 9,3 miliarda dolarów .. Jednak Tony Stark to postać, charakterystyczna prawdopodobnie bojowników niż komedii. On mieszka w kalifornijskim mieście Malibu, jako profesjonalista w dziedzinie technologii wojskowej. Można to opisać jako prawdziwy Superman: Genius IT – technologia, genialny fizyk, filantrop, miliarder.

Richie Rich

Wizerunek dziecka neobdelennogo miliardera intelektualnej nad scenariuszem filmu ma majątek 8,9 mld. Dolarów. Bogactwo odziedziczył w jego wczesnych latach. Młody człowiek jest „twardy orzech” dla tych, którzy chcą zarabiać przez swoje bogactwo. Umiejętnie i konsekwentnie prowadzi swoją firmę „Rich Industries”. I nic dziwnego: jego firma produkuje wyroby, w których naprawdę to jest ekspertem ze względu na ich wiek: pączki ze sproszkowanym złotem, sług, roboty, skutery.

Charles Foster Kane

Postać ta została stworzona przez reżysera Orsona ścianach. Jego osobisty majątek, według rankingu Forbes, przekracza 8 mld. Dolar. On jest panem imperium mediów: telewizji, prasy i radia. Foster zajmuje się dziennikarstwem według typu tabloidów.

wniosek

Na krajowym rynku komercyjnym nie przedstawiła jeszcze mnóstwo bogatych fikcyjnych postaci. Wymień je ubogim. Dlaczego tak się dzieje? Cała materia w postsowieckiej mentalności cywilizacji. Rola społeczna, bogatego filantropa, inwestora, o prawdziwej odpowiedzialności społecznej, nie jest jeszcze niezbędne rekwizyty społeczeństwa. Wśród bogatych, nowobogackich wiele oszustw, ludzie anty-społeczne. Być może więc, w kulturze narodowej dominują obrazy „nowej rosyjskiej” nad projektem, rodzaj Sknerus McKwacz.

Jednocześnie, coraz bardziej komercyjna rolę odgrywa sztucznie eksploatowanych biznesowych fikcyjne opowieści bohaterów. Są coraz bardziej obecne w reklamie, znaków towarowych, w logo.