159 Shares 7250 views

Motocykle Kawasaki Ninja "1000": opis, charakterystyka, cena

Corporation „Kawasaki” jest jednym z największych na świecie w produkcji różnych produktów. To działa już od ponad stu lat, w ciągu których statek powietrzny jest w trakcie budowy, traktory, statki, pociągi, robotów, broni i narty wodne. Japoński okręt podwodny został właśnie stworzony przez tę firmę. A jet ski, navedshy tak wiele hałasu w 1973 roku, jest także tutaj.

Top motocykl "Kawasaki"

W naszym kraju, firma znana bardziej jako motoproizvoditelya. To rozpoczęła produkcję motocykli od 1975 roku w Stanach Zjednoczonych.

Przez dziesiątki lat, nie zostały przeprowadzone badania i były nowe elementy. Wiele technologii stworzonej przez ręce inżynierów „kawasaki”, są otwarte na cały świat.

Firma zawsze był znany z doskonałych wyników i wiele razy lepiej.

Tak więc, na przykład, legendarny „Kawasaki Ninja”, a mianowicie modelu ZX-12R Ninja, było potężne motocykle na świecie do 2006 r. Jego silnik miał 1199 metrów sześciennych. Jest to 4-suw wbudowane urządzenie 4-cylindrowy wytwarzania 185 KM. Jego moment obrotowy wynosi 134 Nm przy siedmiu tysięcy obrotów na minutę. Seria nie raz zostały zaktualizowane i poprawione.

Innym znanym modelem jest Ninja ZZR 1400 sport i turystyczny nachylenia, silnik, który może być kontrolowany. To jest 4-cylindrowym, 4-suwowy pojemność jednostki 210 koni momentem 162,5 Niutonometrach i 7500 obr./min.

Nie mniej słynny "Kawasaki Ninja 1000" lub Z1000SX. Model 2014 otrzymał kwotę silnika w 1043 sześcianu i mocy 142 koni mechanicznych.

Porozmawiajmy o tym najnowszym modelu w sposób bardziej szczegółowy, ale najpierw – trochę więcej historii.

seria Z

Z1000 – neyked rower lub Streetfighter, został po raz pierwszy wprowadzony do publicznej wiadomości w 2003 roku i od dziesięciu lat swego istnienia, aby prawdziwie kochać zawodników.

Jest to duża pojemność jednostki 138 KM, z mechaniką z sześć kół zębatych, zawieszenia przedniego i tylnego 120 mm do 135 mm.

Warto takie urządzenie nie jest tanie, ale chęć do jazdy amatorów warto.

To właśnie z tego modelu przyjęto jako motoru Kawasaki Ninja „1000”.

Seria Z był popularny i inne modele, na przykład, Z250. Enduro i motocross były również bardzo często, ponieważ, oprócz doskonałych właściwości technicznych, firma była w stanie dokonać modele tanie, dostępne nawet dla zwykłych rolników.

"Kawasaki Ninja 1000"

Motocykl doskonale łączy w sobie jakość roweru sportowego i pojazd na codzień. Wysoka kierownica, niskie stopnie i szeroki kokpit sprawia jazdy wygodne przy każdej prędkości. Model pojawił się w 2014 roku system anti-lock, różne tryby pracy silnika i innych opcji, które są specyficzne dla sportu i klasy turystycznej.

W silniku o mocy dawny układ dolotowy zostaje zmieniony tak, że silnik dynamiczny ujawnione już przy niskich i średnich prędkościach obrotowych silnika. Rozszerzanie ostatni szósty bieg na instrukcji, możliwe było zmniejszenie zużycia paliwa i wibracje.

Zawiesina ta jest taka sama z tym samym regulować. Członkostwo w sport turystyka pokaż łatwo zdejmowane siodłach, znajduje się na noszach.

Ta wersja jest prawie nie do odróżnienia od srednekubaturnyh rowerach sportowych. Popyt na Motocykle Firma nie spadnie w ciągu ostatnich kilku lat. Motor-fani nie znudzi podziwiać, a konkurenci – do przestrzegania „kawasaki ninja 1000”. W modelu tym cena jest utworzona na podstawie zapotrzebowania. Biorąc pod uwagę sukces, to po prostu nie może zejść.

Ceny oraz części zapasowe

Tak więc, dla nowych modeli „Kawasaki Ninja 1000” cena jest o trzysta pięćdziesiąt tysięcy. Odnosi się do wyjścia, a nieco mniej 2015 – 2013 r.

Głównie na rynku można spotkać nowych motocykli. Ale, pokazując pragnienie i spędzać trochę wysiłku, aby odnaleźć można znaleźć modele, takie jak edycja 1995. Ich cena, oczywiście, jest znacznie niższa, co sto tysięcy rubli z trochę. Inną kwestią jest to, czy wśród tych używanych motocykli znaleźć dobrze zachowane „kawasaki ninja 1000”. Ale to zależy od doświadczenia kierowcy i trochę – na szczęście.

Bardziej niezawodny rozwiązaniem byłoby zakupić urządzenie bezpośrednio z Japonii, bez przebiegu całej rosyjskiej off-road. Jazda takiego zakupu z dobrym wyborem firm pośredniczących zawsze są przejrzyste, a szansa na wadliwy rower jest znacznie wzrosła.

Jak każdy modelu motocykla to firmy „Kawasaki Ninja 1000” doskonałe właściwości. Jednak rower jest z pewnością ważne, że części w razie potrzeby można łatwo kupić. Ze względu na dużą popularność tego modelu w naszym kraju na zamówienie i zakup części zamiennych w krótkim czasie, nie stanowi żadnej trudności.

Recenzja o „Ninja 1000”

Ze względu na swoje unikalne właściwości, jak również wspaniałą mieszankę sportowego stylu i dostępności dogodnych opcji rozważanych motocykli klasy turystycznej „Kawasaki” zdobył sympatię wielu kierowców. Prawie wszyscy właściciele zgłosić doskonałe parametry techniczne. Dlatego popyt na nie wciąż nie ustąpi.