177 Shares 6429 views

Bar proteza – najbardziej estetyczne i niedrogie rozwiązanie w nowoczesnej protetyki

Kto nie zna problemów stomatologicznych? Niestety, czasami iść tak daleko, że zęby muszą być usunięte. Powstałe „luki” nie tylko zepsuć uśmiech, ale także niekorzystnie wpływać na proces żucia, co z kolei powoduje problemy z żołądkiem. Dlatego brakujące naturalne zęby muszą zostać zastąpione przez sztuczne. Jeśli nie tyle z jednego, dwóch, maksymalnie trzech zębów w rzędzie, możliwe jest zainstalowanie specjalnych mostów. Jeśli nie ma marginalne zęby lub zęby, które są planowane do wprowadzenia przez most nie jest w stanie wytrzymać duże obciążenie stosowane protezy. Im istnieje kilka rodzajów. Według stomatologów, klamra protezy jest najlepszy ze wszystkich dostępnych na rynku.


Niezupełnie zdecydowane „zapięcie” przyszedł do nas z języka niemieckiego i oznacza tylko „łuk w kształcie litery”. Jest to taki kształt geometryczny ma metalową ramę, tworząc podstawę konstrukcji. Jest on wykonany z wytrzymałego stopu Alergię, który pozwala, aby to na tyle cienkie, tak, że pacjent jest praktycznie nie czuł w ustach obcego ciała, i wystarczająco mocne, aby zapięcie proteza służył przez długi czas. Zazwyczaj, pacjent wykorzystuje taką protezę co najmniej pięciu lat. Byłoby to możliwe, aby używać go dłużej, ale, niestety, dziąsła bez zębów jest stopniowo zdeformowane i proteza musi albo naprawić lub wymienić na nowy.

Do ramy za pomocą technik precyzyjnych dołączonych części z tworzywa sztucznego imitującego dziąsła i zęby. Ich kolor i kształt są tak dobrane, że proteza zapięcie odróżnienia od rzeczywistego zębów jest prawie niemożliwe. Pacjent dostaje uśmiech Hollywood, oraz możliwość posiadania ich ulubione potrawy bez problemów.

Do tej pory, istnieją trzy rodzaje protez zapięciem. Proteza do Klamer, z zamkami i korony wymiennych. Klamer – są specjalne występów haków. Są przedłużeniem ramy, tak też jest bardzo silna. Gdy proteza jest zainstalowany w jamie ustnej, w tym miejscu, Klamer sprzęgają się z zębami na strukturze. Mocowanie bardzo stabilny. Tak stabilny, że usunięcie proteza jest wystarczająco trudne. Konstrukcja ta jest najbardziej delikatne, więc nie wymaga instalacji koron na zębach sąsiadujących z protezy. Jedyną wadą – z uśmiechem Klamer widać, że wpływ na piękno uśmiechu.

Zapięcie na protezę zamków wspaniale z tym problemem. Zamek jest idealne dopasowanie rowek i głowa. Głowice są na obu końcach protezy, a rowki na zębach, który przychodzi do protezy, gdy jest on zainstalowany na swoim miejscu. Gdy proteza jest noszona, głowica wchodzi w rowek i pewnie zamocowane w tym położeniu. Zdaniem ekspertów, jest to najlepszy sposób na konsolidację. Z uśmiechem zablokować całkowicie niewidoczny, więc imitacja naturalnych zębów uzyskuje się 100%. Dla wszystkich jego zasług, braki w tym projekcie też. Po pierwsze, musimy dokonać koron na zęby, które zostaną dołączone do rowka. Ponieważ jest wykonana z metalu, korony metalowe-ceramiczne są umieszczone, a więc mamy wiele do szlifowania zdrowych zębów. Po drugie, ta praca wymaga dużej precyzji, to znaczy, że powinny być przeprowadzane wyłącznie specjalista na wysokim poziomie. Dlatego cena takich protez nieznacznie nad resztą.

Zapięcie protezy na wymiennych koron teleskopowych składa korony ceramicznych, to wynika z tytułu oraz metalowej nasadki. Noszenia takich protez istniejących zębów w jamie ustnej, a także pokryte metalową korony.

Wszelkie opinie klamra protezy zainstalowany jest pozytywna. Ale tylko wtedy, gdy jest prawidłowo zainstalowana. W celu dokładnego dostosowania protezy, konieczne jest kilka razy, aby dojść do protetyczka do skorygowania. Nie ma nic złego, bo nie ważne jak wysoko kategoria nie był lekarzem, to nadal jest struktura zagranicznych w ustach po raz pierwszy będzie powodować dyskomfort. Należy również być przygotowany na to, co może być uszkodzony dykcję. Aby ją odzyskać szybko, trzeba będzie dużo głośno mówić. Żuć z protezy też trzeba się przyzwyczaić, i zrobić to od razu, jak powstała. W pierwszych dniach, pożądane jest proteza na kilka godzin, aby strzelać, aby dać swoje zęby i dziąsła pobyt. W żadnym wypadku nie można pozostawić bez protezy wody. W tym przypadku, sztuczny plastikowy dziąseł może zmienić swój kształt i nie nosić protezę i nie zostaną skorygowane. Musimy zrobić nowy. I oczywiście, proteza należy myć codziennie. Najlepiej jest to zrobić za pomocą szczoteczki i pasty do zębów. Ale można zwykłe mydło. Wreszcie, co najmniej raz na tydzień, proteza powinna znajdować się na kilka godzin w roztworze przygotowanym z tabletek „Dentipur”.