731 Shares 6190 views

"Cardio Slim" (trener): opinie, rekomendacje, cena

Najlepszym sposobem na utrzymanie się w kształt – to jest sport. Ale zdarza się tak, że regularne wizyty w siłowni lub na zajęcia w zajęciach fitness nie działa. Podręczne się rano pobiegać nie zawsze pozwala na to pogoda, albo po prostu lenistwo. Zaznajomieni z tej sytuacji? W tym przypadku, nadszedł czas, aby pomyśleć o zakupie bieżni domu. Jeśli nie można oczekiwać, aby zorganizować w swoim mieszkaniu siłowni i przeznaczyć dla tej sprawie osobny pokój, a następnie spojrzeć na małe, ale funkcjonalność urządzenia. Wielu z nich są przeznaczone dla określonych grup mięśni. Ale musimy jeden – ten, który pomoże utrzymać kształt całego rysunku.


"Cardio Slim": funkcjonalność

Symulatory do domu „Cardio Slim„jest właśnie taki – wielofunkcyjne, wydajne, wygodne, niezawodne i jednocześnie czas zwarty. W razie potrzeby można je łatwo złożyć i schować w szafie. „Cardio Slim” – symulator (sugerują), który nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, początkujących i profesjonalistów. Trenować to możliwe dla każdego, aby pociągnąć za figurę, schudnąć lub po prostu poćwiczyć. Kompaktowe wymiary, solidna konstrukcja, siedem poziomów oporu. Jest również wyposażony w mikrokomputer, który jest na idei projektantów, pokazujący ile kalorii straciłeś i jak daleko. Ćwiczenia na „slim” Cardio przejść bez obciążenia kręgosłupa i stawów, a więc nie tylko wykonywać mięśnie, ale również wzmocnić swoje serce. Dlatego nadaje się nawet dla ludzi, którzy mają problemy sercowo-naczyniowe. Aby osiągnąć pożądany efekt wystarczy zaledwie 20-30 minutowe sesje dziennie.

„Cardio Slim”: jak korzystać

Jak wygląda szkolenie na „Cardio Slim” (trener)? Opinie mówią, że przypominają one przyjemny spacer, lekki jogging i jazda na rowerze w tym samym czasie. Wykonywać proste ruchy naturalne i organizm otrzymuje niezbędne obciążenie. Dynamiczny rytm maksymalnych pracujących mięśni ramion, klatki piersiowej, pleców, brzucha i ud i pośladków. Jesteśmy krok prawą nogą, obrócić ciało w lewo. Następnie odwrotnie. Krok po kroku skonsolidować ponad 20 grup mięśniowych. „Cardio Slim” jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy prowadzą siedzący tryb życia, pracując cały dzień w biurze lub spędzić wiele godzin na końcu przy komputerze. Połączyć przyjemne z pożytecznym. Obejmują ulubiony film lub program, a zamiast kanapy i dostać pyszne bułki na symulatorze.

"Cardio Slim" (trener): Opinie

Wszystko, co obiecuje producentom, brzmi dobrze i obiecująco, ale to jest naprawdę? Jak mógłby opisać to urządzenie są ci, którzy mają już zakupiony „Slim” Cardio – symulator. Opinie na ogół korzystne. Wiele sugerują, że może on być stosowany do podciągnąć ciało i wzmocnić mięśnie.

Żeńska połowa kupujących jednogłośnie zaleca ten symulator przynieść rysunek do formy po ciąży i porodzie. Jednocześnie jako panaceum dla utraty wagi nie jest odpowiedni. Do tego nie możemy zajmować się tylko codziennie przez 30-40 minut, ale w diecie. Z drugiej jednak strony, można zauważyć jego kruchość. Jeśli waga użytkownika wynosi od stu kilogramów, mechanizm życia potrwa około roku. Po tym rozpoczyna łamanie. Ale biorąc pod uwagę, że symulator „Cardio slim” cena około 2500 rubli, to nie jest problem. Roczna subskrypcja na siłownię kosztuje wielokrotnie droższe, a nie jest faktem, że będzie tam iść.