515 Shares 2120 views

Jabłko EarPods – Słuchawki dla "ayfon 5"

EarPods słuchawki można kupić osobno lub razem i dostać z „iPhone 5” zakup telefonu. Gadżet sprzedawane niezależnie, bez użycia narzędzi, jest tylko walizka.


Cena słuchawek jest tylko 29 $, więc za dużo nie ma konieczności wymagać gadżet. Konstrukcja jest minimalne, ale piękne, a co można było oczekiwać od producenta. Sprawa niewygodne w prawdziwym życiu jest rzadko używany. Sklep w oknie daje wrażenie ze względu na spektakularne, ale nic więcej.

projekt

Nadal patrzeć na oryginalnych słuchawek. „IPhone 5” wygląda dobrze z nimi, więc projekt powinien zwrócić szczególną uwagę w przeglądzie. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego, do montażu na najwyższym poziomie. Piski, bez luzów, wszystkie szczegóły doskonale pasują do siebie. Według oświadczenia producenta, projekt został stworzony za pomocą specjalnych technologii, które zapewniają dodatkowy komfort podczas noszenia. Niestety, nie ma roszczenia do budowy sztucznego. Gdyby była gumą, byłoby lepiej mocowane w uszach.

Drut jest wbudowany kontroler, który pozwala zrobić jakąś manipulację. Na przykład, regulację głośności, zmiany składu. Jest zbudowany do mikrofonu.

sondaż

Należy zawsze brać pod uwagę brzmienie, które oferują słuchawki danych. „IPhone 5”, cena (oryginał znajduje się w sprzedaży w żadnym z oficjalnego sklepu), która wynosi około 15 tys. Rubli, to jest najczęściej używany do modelowania EarPods. Źródło zawsze wpływa na jakość dźwięku, więc pod uwagę wszystkie niuanse.

W przypadku korzystania z zestawu słuchawkowego z piątym „iPhone”, można usłyszeć brzęczenie. Przyzwyczaić się do tego, można jednak trochę czasu. Dolna częstotliwość określona w porządku. Szczegóły na średnim poziomie, ale jest to konkretny model. Dostępne rezonator jest lejek. Pozwala to na niższe częstotliwości, aby stać się najbardziej. Lekkie utwory w tym samym czasie grał dobrze, ciężki – trochę „luzem”. Czasami wydaje się, że zbyt dużo basu.

Słuchawki te są dla „ayfon 5” nie mają wyjątkową potrójną koronę. Oni nie mają wyróżnić pewne szczególne cechy. Głuchy, ostrość jest praktycznie nieobecny. Można to przypisać do poważnych wad gry.

Mids brzmi dobrze, ale czasami nie dość naturalne. Ostrość, sybilanty i gwizdy nie okazało się, że szczęśliwych właścicieli na tle istniejących niedociągnięć.

Stereo ma masę, narzędzia ułożone są słabo. Co więcej, jest wąskie i praktycznie nic nie robi podczas dokonywania ustawień. Błąd ujawnia się z dobrej strony, jeśli nie korzysta z niższego segmentu częstotliwości.

W ogóle można nazwać uniwersalne słuchawki na „iPhone 5”. Oryginalny gadżet znacznie różni się od fałszywych. Dlatego konieczne jest jedynie nabyć w oficjalnych punktach sprzedaży. Porównując odgrywać różne melodie, trudno jest odróżnić gatunki, które są zbyt dobre, czy złe. Szczególnie, jeśli pamiętamy, że słuchawki są ustawione jako urządzenie do „iPhone 5”.

zgodność

Jak wynika te słuchawki dla „ayfon 5” są idealne. Jednak model ten może być używany z wieloma urządzeniami z zupełnie innego producenta. Trzeba sprawdzić przed zakupem jakość dźwięku i ocenić wszystkie możliwe cechy.

Pracując razem z „iPhone 5”, słuchawki pokazują wielką objętość Reserve, stabilną pracę i wspaniałą odpowiedź dostępnych kluczy.

Słuchawki apple

Na piątym „iPhone” przed konsumentów korzystne jest stosowanie modelu słuchawki. Jaka jest różnica między tymi dwoma słuchawkami z „apple”?

Oczywiście, pierwsza różnica jest uderzająca – design. Zmieniona konstrukcja z rurek. W EarPods są znacznie mocniej ścisnąć przewód, co zwiększa trwałość gadżetu. Rurki izolacyjne dostępne są również w pobliżu konsoli, która stała się większa. W obu modelach, to mieści się mikrofon. EarPods akustyczne znacznie lepszym wskaźnikiem starym modelu. Sadzenie również został zmieniony. To kupujący zwrócić uwagę po pierwszym kontakcie ze słuchawek.

A co z dźwiękiem? Słuchawki dla „ayfon 5» EarPods model «przylgnąć» niskiej jakości reprodukcji częstotliwości i konkurencyjnej gadżet – średnich i wysokich zakresów. W rezultacie, w ostatnim jasnym i dźwięcznym dźwiękiem bez basu. „Dirt” może pojawić się w niektórych miejscach toru.

Porównując te dwa modele, konieczne jest, aby powiedzieć, że wyraźnie wygrywa EarPods. Projekt jest znacznie lepsze dane lepsze i wygodniejsze i odtwarzać dźwięk jako całość znacznie się poprawiło.

wyniki

Słuchawki te są dla „ayfon 5” są idealne dla tych, którzy chcą posłuchać dobrej muzyki, naprawdę nie wydając pieniędzy. Gadżet, który kosztuje około 30 $, wykazał przykład właściwej równowagi jakości i cenie. Rosyjska sieć sklepów można znaleźć te słuchawki za 2500 rubli, co nie jest bardzo drogie.

Jeśli mówimy o użyciu urządzenia z innymi urządzeniami, odtwarzaczy lub różne chińskie, amerykańskie i tak na smartfony, to akcesorium jest idealnie dopasowane do nich. Dźwięk jest dobry, wygodny w użyciu, a panel sterowania ułatwia wszelkie manipulacje. Konsumenci powinni kupić gadżet.