684 Shares 2675 views

„Nokia 220”: opinie, ceny, zdjęcia i dane techniczne

Stylowy telefon komórkowy, który obsługuje dwie karty SIM i możliwość zainstalowania zewnętrznego dysku – to „Nokia 220”. omawiane są inne ważne parametry opinie, napełnianie programu, specyfikacje sprzętowe i szczegółowo w tej małej materiału.


Zawartość opakowania

Cokolwiek to było, urządzenia te są entry-level, więc imponujący pakiet nie może się pochwalić. Czymś wyjątkowym na tle podobnych urządzeń, niestety, nie wyróżniać, i ten telefon jest „Nokia 220”. Instrukcje na końcu której znajduje się karta gwarancyjna oraz świadectwo zgodności – jest to pełna lista dokumentacji dostarczonej wraz z tym gadżecie. Dodatkowo do telefonu komórkowego, w pudełkowej wersji urządzenia zawierają żadnych akcesoriów:

  • Adapter z wyjściem USB-micro, aby naładować baterię.
  • Prosty stereo poziom początkowy
  • Akumulator o nominalnej pojemności 1100 mA / h.

Producent wyraźnie postanowił zaoszczędzić na tym telefonem komórkowym. Zwykły kabel do połączenia z komputerem nie jest obecny. Taka sama sytuacja z napędem zewnętrznym (również), ekran ochronny do etykiety i pokrycia. Ale jeśli ostatnie trzy akcesoria konkurenci są nieobecne, to jest to format string micro-USB / USB – obowiązkowym elementem kompletnego zestawu. W naszym przypadku będzie musiał kupić oddzielnie. To jednak drobiazg, ale wciąż nie może zapisać się z producentem w tak ważnym akcesorium.

Wygląd i łatwość obsługi

Podobnie jak większość urządzenia klasy podstawowej, obudowa tego telefonu jest wykonana z tworzywa sztucznego, z typową powłoką matową. Jakość jego montażu nie wnosi sprzeciwu. Wymiary jak urządzenia są następujące: długość – 116,4 mm, szerokość – 50,3 mm, grubość – 13,2 mm. Waga telefonu wynosi 83.4 gramów. Na ogół okazuje znajome klawiatury telefonu. „Nokia 220” informacji zwrotnej na temat konstrukcji i ergonomii jest w większości pozytywne, choć znacznie gorsze od nowoczesnych gadżetów z wielu wbudowanych funkcji. Jednak programiści pracowali dobrze na tym komputerze, co pozwala konkurować z najlepszych modeli tego samego producenta.

Hardware i pamięć

Producent nie określa typ procesora używanego w „Nokia 220”.

opinie sami właściciele devaysa powiedzieć, że poziom jego wydajność jest dopuszczalne. Problemy z gładkiej interfejs i zastosowanie oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu nie występuje. Podobnie wyciszono wewnętrzny napęd pojemności. Przez analogię, możemy powiedzieć, że jego objętość wynosi do kilkudziesięciu megabajtów. Nie wystarczy do wygodnej pracy. Dlatego też, bez karty flash w tym przypadku nie jest po prostu za mało. Jak wspomniano wcześniej, pakiet nie jest wliczone w cenę, i trzeba go kupić oddzielnie za dodatkową opłatą. Pojemność pamięci zewnętrznej może być 32 GB.

Układ graficzny i aparat

Przekątna ekranu wynosi 2,4 cala, co jest w zgodzie z takim telefonie jako „Nokia 220 Dual SIM». opinie Wskazują oni, że jest to zupełnie wystarczające dla łatwej i wygodnej obsługi tego urządzenia komórkowego. Rozdzielczość wynosi 240×320 pikseli. Z kolei kolory reprezentowane przez 262 tysięcy ton. Wiele pytań nasuwa się w odniesieniu do aparatu w tym urządzeniu. Opiera się on na element czujnikowy 2, Mn. To nie wystarczy produkować wysokiej jakości obrazy. Ponadto istnieje żaden system stabilizacji obrazu oraz podświetlenie LED AF. Nawet więcej problemów z nagraniem wideo. Odpowiadają one do rozdzielczości ekranu – 240 x 320 pikseli. W tym przypadku obraz odświeżania z zaledwie 15 klatek na sekundę. W rezultacie film nagrany przez telefon komórkowy, z innymi urządzeniami nie lepiej uruchomić. Obraz składa się z kwadratów, i to będzie niemożliwe, aby się czegoś.

bateria

1100 mA / h – jest nominalną pojemność baterii na „Nokia 220”.

charakterystyka na autonomii jej na akceptowalnym poziomie. Podczas ładowania mierny pełne ładowanie powinno trwać przez okres 4-5 dni. W przypadku urządzenia z dwoma kartami SIM, jest dość duży ekran – jest to świetny wskaźnik. Przy maksymalnym obciążeniu wymaganej do rozciągnięcia akumulator 2 dni. I przy minimalnym wykorzystaniu tego telefonu może być obsługiwany za tydzień.

miękki

Dosyć ciekawa sytuacja jest otrzymywany z oprogramowaniem urządzenia. System operacyjny jest tutaj Nokia OS. Jaki system operacyjny, to trudno powiedzieć. Ale możemy założyć, że tego zmodyfikowanego systemu Symbian 40, w którym istnieje pełne wsparcie dla java-aplikacji, w wyniku czego znacznie rozszerzona funkcjonalność urządzenia. Wśród innych ważnych rzeczy można wyróżnić obecność ustalonych aplikacji społecznościowych Facebook i Twitter. Również nie jest komunikator Yahoo Messenger. Ale krajowych odpowiedników usługi socjalne nie są dostępne, więc zamontować je w tym przypadku byłoby dość problematyczne.

Obsługiwane interfejsy

To urządzenie jest bardzo skromny zestaw interfejsów. Wśród całej listy można określić następująco:

  • Stabilne i niezawodne działanie w sieci GSM zaledwie 2 karty sim. Działają w trybie przełączania. Oznacza to, że w urządzeniu istnieje tylko jeden moduł, który stopniowo przemieszcza się z jednej sieci do drugiej i vice versa. Podczas gdy na drugim jednej karcie znajduje się poza zasięgiem. Aby rozwiązać ten problem, można albo za pośrednictwem poczty głosowej, lub przez rekonfigurację systemu przekazywania urządzenia. Szybkość przesyłania informacji po podłączeniu do internetu jest 85,6 kbit / s. To będzie na tyle tylko do przeglądania zasobów Internetu lub sieci społecznych. Ale utwór muzyczny przy tej prędkości będzie trudny do pobrania.
  • Drugim ważnym interfejs bezprzewodowy – Bluetooth. Może być używany do wymiany danych z tych samych urządzeń mobilnych podłączyć do urządzenia zewnętrznego lub bezprzewodowego głośnika.
  • Istnieje również możliwość podłączenia do komputera poprzez port micro-USB. Bardzo mobilny w tym przypadku będzie działać jako dysk flash. Jak wspomniano wcześniej, przewód do połączenia będzie trzeba kupić oddzielnie.
  • Ostatnim ważnym interfejs drutu – 3,5 mm jack do podłączenia przewodowego systemu głośników.

Prawdziwe mocne i słabe strony

Poglądy ekspertów i właściciele partii w taki sam niż na „Nokia 220”. Przegląd ustawień technicznych telefonu wskazuje, że jest to urządzenie klasy podstawowej, a wiele ważnych punktów deweloperzy zostały zwolnione z oczu. Aparat jest bardzo słaba, mała ilość pamięci wewnętrznej, niestandardowy system operacyjny – nie jest to pełna lista wad tego urządzenia. Ale on ma takie zalety: trwałą obudowę, wysokiej jakości dźwięku i stopień autonomii. Cena tego urządzenia do chwili obecnej wynosi około 40 $. Za te same pieniądze można kupić chiński smartfon entry-level, ale jego funkcjonalność jest znacznie wyższa.

streszczenie

To powoduje, że wiele skarg „Nokia 220”. opinie liczne użytkowników, to po raz kolejny potwierdza. Zbyt wysoki koszt tego telefonu, a poziom funkcjonalności nie jest wyraźnie przywołać ideału. Jedynymi ludźmi, którzy to urządzenie naprawdę ciekawe – to fani pchania urządzeń o dużym stopniu autonomii. To koncentruje się na nich i do tego gadżetu.