562 Shares 8203 views

Opony zimowe Hankook „”: opinie, specyfikacje, testy

Jeśli wszystkie zmiany w tym sezonie – to tylko toczenia nad arkuszem kalendarza, wówczas kierowca – czas zmiany opon letnich na zimowe i odwrotnie. W poszukiwaniu „buty” jakościowych dla Twojego samochodu, wiele wyglądać lub prowadzenia własnej gumę testową. „Hankook” – jest jednym z światowych marek, które testowane guma pokazuje satysfakcjonujące efekty. Wśród trzech największych producentów na świecie. Aby zdecydować, czy kupić takie opony w samochodzie, trzeba dowiedzieć się więcej o jej formach, producent i dowiedzieć się, który z jej opinie.

marka

Opona „Hankook”, którego cena cieszy portfel (średnio około 2000 pkt.), Jest dostępny w wielu krajach na całym świecie. Trzy główne fabryki znajduje się w Korei Południowej. Z tych samych roślin współpracować niektórzy producenci samochodów, które czynią „Hankook” jako oficjalny dostawca opon. Wśród tych marek – Firmy samochodów "Opel", "Ford", "Audi", "BMW" i inne. To wyraźnie jest niezaprzeczalnym dowodem jakości gumy.

Drugi kraj pochodzenia – to Chiny. W produkcji wysokiej jakości materiałów i najlepszych technologii. Z grubsza to samo można powiedzieć o Węgrzech, około pięciu innych krajach.

W tej chwili zarząd spółki jest dość optymistycznie zwiększenie liczby sprzedaży i opracowuje plany współpracy, otwierając oddziały w USA i niektórych krajach europejskich. Niemniej jednak głównym produkcji jest nadal w Korei, który ma wyraźnie pozytywny wpływ na jakość produkowanych wyrobów dzięki stałej kontroli i wysokich standardów publicznych.

Do dyspozycji „Hankook” zespole jest ponad 20 ośrodków badawczych. Ze względu na ich ciągłe wysiłki, kupujący jest zawsze ogromny wybór nowoczesnych opon do samochodu.

popularność

Te same opony zimowe Hankook „” otrzymała znakomite recenzje od początku. Ale to było w 1941 roku! To właśnie wtedy po raz pierwszy pojawił opony marki i prawie natychmiast lubiłem kierowców. A wszystko dzięki temu, że firma już uważa za priorytet używać tylko najnowszych technologii i najlepszych materiałów. Niektórzy twierdzą, że „Hankook” próbując utrzymać się na czele postępu. Być może mają rację.

Oprócz jakości i szczególnie zadowoleni z ceny. Dla takiej jakości i różnorodności wielu wiodących marek wymagają znacznie więcej. Jest to rzadki przypadek, gdy cena odpowiada jakości, a zakup nie zawiedzie.

funkcje

Przede wszystkim, wszystkie produkty z „Hankook” przeznaczone do prowadzenia samochodu odbyła się jak sprawnie i bezpiecznie. Inżynierowie uaktualnić budowę opony, w celu uczynienia go doskonała „współpracować” z każdej powierzchni.

Jak dziwne, jak się może wydawać, wiele osób zakochał się w tej opony i jej unikalnej konstrukcji. Pomijając fakt, że nie ma nic zbędne, jest bardzo gustownie urządzone. Każda krzywa jej wzór ma dużą funkcjonalnością.

Mieszanina, która wykorzystuje firma ściśle sklasyfikowany, ale to jest zupełnie nieszkodliwe. Co jest znane w wiarygodny sposób, więc to jest obniżona zawartość olejów WWA. Jego właściwości sprawiają, że guma nie tylko do maksymalnych obciążeń i różnych rodzajach nawierzchni drogowej, ale także do pracy w różnych warunkach, w tym suchym powietrzem lub silnym mrozem. Ponadto, skład mieszaniny do gumy znacznie zwiększa żywotność opony.

Dzięki specjalnej formie opony zimowe „Hankook” ma bardzo dobre recenzje. Takie opony zapewniają maksymalną przyczepność na lodzie i nawet przy bardzo niskich temperaturach. Koreański opona „Hankook” pozostaje elastyczna i nie ulega deformacji.

Winter „buty”

Jak wspomniano wcześniej, istnieje opona „Hankook” zima, dla których – w trakcie użytkowania. W rozwoju tej technologii stosuje się opony z kolcami, które zwiększa się układu wycięć gęstości. Co to znaczy? Że oprócz poprawy trakcji o gładkiej powierzchni lodu jest znacznie zmniejszona drogi hamowania. Ze względu na zmiany, jak to jest możliwe?

  1. 3D-lamele. Ta część gumy sprawia hamowania trudniejsze, ponieważ warcaby bieżnika tracą sterowność.
  2. Trójwymiarowa struktura rowków. Ze względu na szczególny wody wzór praktycznie nie pozostaje w rowkach i opona jest bardziej stabilny w kierunku poprzecznym.
  3. Wskaźniki szwy kolce śniegowe. Miniaturowe rysunek płatki śniegu na oponach pomaga kierowcy zidentyfikować gumy gotowy do pełnego wykorzystania.
  4. Podwojenie warcaby ochraniacze i przez kanalizacji. Taki etap jest możliwość zwiększenia trwałości opony, w celu zwiększenia jej sztywności i zmniejszyć procent zatrzymanego śniegu. Okazuje się, że w autobusie prędkości sama czysta.
  5. Ślady husky. Liczba ta znajduje się w środkowym żebrem i poprawia przyczepność.

A to jeszcze nie wszystko. Opony te nie mają żadnych dodatków. Każdy zakręt, a nawet rysunek miecz ma praktycznego znaczenia. Ta opona zimowa „Hankook” opinie i oceny wynosi nie mniej niż 8 z 10, który jest doskonałym wskaźnikiem. Symetryczne i gwarantuje mocne centralne żebro maksymalną przyczepność i rowki – stała usuwanie strumienia wodnego i śniegiem.

Niektóre funkcje kolca z opony zimowe

Na każdej stronie żeber nośnych są wyraźnie widoczne z ośmioma rzędami kołków. Dobrą wiadomością jest to, że są one uzasadnione lokalizacja sprawia, że opony zaskakująco cichy. Sama forma ostrza jest umieszczona tak, że przy wysokim ciśnieniu (czytaj: ciężki hamowanie), ich kształt nie ulega zmianie. Jest to szczególnie przydatne podczas jazdy na zakrętach oraz w nieprzewidywalnych sytuacjach. I z tym wszystkim kupić opony zimowe „Hankook” możliwe i bez kolców.

W każdym przypadku, niezależnie miał opony zimowe Hankook „opinie”, to jest w stanie spełnić życzenia nawet najbardziej wymagających kierowców.

Demi „buty”

Jeśli chodzi o tego, czy opona całoroczna jest dobra „Hankook”, notatka jest warta kilku czynników. Po pierwsze, musisz uświadomić sobie i zaakceptować fakt, że ten rodzaj gumy nie jest tak ustalone, że nie można zmienić. Taka opona musi zostać wymieniona nie jest dużo mniejsza niż w sezonie. To co jest w nim wyjątkowego?

Fakt, że opona całoroczna ma postać sypkiego oraz wysoki ochraniacz. Delegacja dodane elementy, które zwiększają elastyczność i uczynić go bardziej miękkie. Tak więc, to „buty” nie boi się wysokich temperaturach opony letnie i „przyjaciół” z zamarzaniem zimą.

Zalety Całoroczne gumy

To ciekawe, że taki wszechstronny opony. Od pogody w ostatnich latach staje się coraz mniej przewidywalny, kierowca nie będzie musiał martwić się o to, co zima rozpocznie się wcześniej i zdolność do pełni kontrolować jego pojazd spadać.

Cena – jest to argument, że wiele sił, aby dokonać wyboru na rzecz vsesezonok i lepsze opony Hankook „”. Producent twierdzi, że mimo ceny, znacznie różni się od opony zimowe i niemal pokrywa się z latem, jakość tego „buta” nie będzie powodować piętnuje.

Trzecią zaletą gumy cały sezon można uznać za znaczącą redukcję w czasie do „pereobuvaniya” maszyn. Niemniej jednak, istnieją również wady.

wady vsesezonki

Jeśli mówimy o tym, co może być argumentem przeciwko zakup gumy, to przede wszystkim fakt, że nie jest tak ekonomiczny. Dlaczego? Wygląda więc na to, aby przejść wokół niego dość szybko zużywa się i wymaga wymiany.

Ponadto, jako opona całoroczna jest panaceum na ciągłe zmiany „buty”, to nie jest tak skuteczne, jak, powiedzmy, „zimowe opony Hankook nabijane”. Dlaczego? Jest uniwersalna dla umiarkowanych warunkach klimatycznych i jazdy po drogach miejskich. Drogach i agresywny styl jazdy nie jest dla vsesezonki.

opony letnie „Hankook”

Ponad 30 typów opon letnich codziennie wychodzić produkcji Fabryki Maszyn „Hankook”. Opony 16 i większe rozmiary są sprzedawane na całym świecie i ma długą żywotność.

opony letnie w większości przypadków mających na drogach miejskich. Producenci koncentrują się na jak pomóc kierowcom, aby znacząco zredukować zużycie paliwa. W jaki sposób? Specjalna struktura gumy do zmniejszenia poziomu walcowania. Takie opony łatwo zarządzalne na asfalcie. Więcej sportu i modele terenowe mają solidną ramę, która ma pozytywny wpływ na komfort jazdy.

opon deszczowych

W miastach, w których regularne opady deszczu, opon deszczowych „Hankook” będzie bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ został specjalnie zaprojektowany do mokrej nawierzchni i pozwala łatwo i sprawnie kontrolować maszynę. W niektórych popularnych pojazdów można znaleźć w podstawowej konfiguracji.

ciężkich maszyn

Mile zadowolony i ładunków opona „Hankook”. Jego dość dużo gatunków. Niektóre z nich są przeznaczone dla ruchu regionalnego, podczas gdy inni – tylko dla ciężkich pojazdów. Wśród różnych gumy można wymienić jako letnich lub zimowych opon i całorocznych.

Każda opona jest wyjątkowy na swój sposób. Na przykład, AL15 przeznaczone do osi skrętu, a podwozie ma zwiększoną wytrzymałość. Jest łatwo sterowalne na mokrej drodze i nie zawiedzie w suchej pogody. Guma sama DH15 zdolny do samooczyszczające i ma zmniejszone opory toczenia. Wśród sezonu bardzo kochałem AM06 do pracy w kamieniołomach.

Podstawowe zasady dotyczące wyboru gumy

Przed zamówić opony w samochodzie, upewnij się, że prawidłowo go wybrać. Przede wszystkim konieczne jest, aby ustalić, czy prawidłowy typ opony jest najważniejsze:

  • szosowa. Jest to idealne rozwiązanie dla twardych i gładkich drogach.
  • opony zimowe. Takie opony mają szczególny wzór, który ma na celu maksymalnej przyczepności z oblodzonej lub zaśnieżonej drodze. Jeśli używamy go w lecie, oprócz hałasu można uzyskać szybsze zużycie opon oraz słabą obsługę.
  • Opony całoroczne. Zaprojektowany przez bardzo umiarkowany klimat – ciepły zimą i chłodny latem.
  • Lato. Cieńsze i lżejsze. Użyj na oblodzonych nawierzchniach może prowadzić do tragicznych skutków.

Dobrze dobrane opony sprawiają, że samochód jest łatwy w prowadzeniu i cichy. Jazdy odbywa się wygodnie.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na oznakowania opon. Wszystkie litery i cyfry – to o tej gumy. Można tam znaleźć średnicę obręczy, wskaźnik przyczepności na mokrej nawierzchni, szczegóły konstrukcyjne opony, indeks obciążenia, szybkości, wytrzymałości, odporności cieplnej, data wydania, adres producenta, i wiele więcej. Z figur jest to marka, kierunek, znak zewnątrz.

prawo opieki

Przedłużyć działanie gumy może być ze względu na właściwą opieką. W jaki sposób? Na przykład, trzeba w miesiącu, aby sprawdzić, czy zużycie jest jednolita, czy w bieżniku ciał obcych. Wszystko nadmiar należy usunąć. Ponadto, jeżeli tarcza nie jest wystarczająco wysokie ciśnienie, eksploatacja gumy zostanie skrócony do czterech razy. Jeżeli ciśnienie opada na własnej cały czas, opona musi zostać usunięty z obręczy i lekarzy.

odkrycia

Wymiana gumy nie tylko pozwala dokonać jazdy komfortowe i wygodne. Od tego procesu zależy od życia kierowcy i pasażerów pojazdu. Ponadto terminowe wymiana opon wydłuża żywotność innych, nie mniej ważnych części samochodu, takich jak uruchomiony.

Kolejnym faktem na rzecz wymiany gumę można zakładać, że opony zimowe negatywnie wpływać na warunki drogowe i jazdy po mieście w samochodzie z oponami poza sezonem, podlega karze grzywny.

Zatem koreański firma „Hankook” oferuje niedrogie wysokiej jakości gumy, która ma zwiększoną żywotność. Szeroka gama pozwala na każdego kierowcy z najbardziej złożonych zapytań wybrać odpowiedni model dla atrakcyjnej cenie.