779 Shares 2159 views

Jak dobrać akcesoria do wieczór panieński?

Urlop był sukcesem, trzeba wybrać odpowiednie akcesoria dla wieczór panieński. Który z pewnością należy wziąć pod uwagę?


Większość panieńskie

Hen party – zabawne wydarzenie, które pomaga oblubienicę na odpoczynek trochę i uciec od zgiełku sprzed ślubu. Podczas tego święta można spędzić czas z najlepszych przyjaciół, zabawić i zapomnieć o doświadczeniach związanych ze zbliżającym się ślubem. Że wszystko poszło dobrze, ważne jest, aby wybrać odpowiednie akcesoria dla wieczór panieński. I to jest możliwe, jak zorganizować wieczór tematyczny i użyć ich jako dodatkowych dekoracji, mających na celu rozweselić gości.

Jeżeli obecność scenariuszu zakłada wyposażenie musi być zgodny z kierunkiem wieczorem. Jeśli więc postanowiliśmy trzymać imprezie piżamy, uzyskać wystarczającą ilość miękkie dywany i poduszki, usunąć albumy ze zdjęciami, wybierz odpowiednie filmy. Ważne jest, aby okulary były wygodne i zgodne z tematyką strony. Ponadto, jeśli zdecydujesz się spędzić wieczór panieński w domu, ostrzec przyjaciół, że zabrali ze sobą wygodne ubranie – legginsy, jasne piżamę lub koszule nocne z różnymi zabawnymi nadrukami. Naczynia papierowe jasne kolory również uzupełniać partii. Dalsze plastikową koronę dla oblubienicy i dodatkowych akcesoriów odpowiednich dla wieczory kawalerskie. Na przykład, dla druhen kupić magiczne różdżki i dla świadka – Fairy skrzydeł.

Dobry pomysł, aby zorganizować wieczór w duchu ceremonii „Oscar”. na panieński akcesoria firm są w następujący sposób: zasłony, improwizowane sceny, figurki, koperty. Druhny powinny nosić eleganckie sukienki. Po „ceremonii” powinno zostać zmienione w prosty strój i postępowania „afterparty”. Można zamówić koszulki, które zostaną przekazane powielony „powołanie”.

Na stole jest lepiej wolą lekkie posiłki i napoje alkoholowe raczej słaby. Na statywie, należy umieścić kamerę.

non-tematyczny wieczór panieński

Jeśli nie zdecydujesz się wymyślić specjalną atmosferę i tematu na wakacje, można kupić klasyczne akcesoria. Na przykład, kupić wieniec z serca, balony, hel wypełnione, piękne poduszki i miękkimi matami. Pożądane jest, że stół został doręczony i utrzymane w tym samym stylu. Korzystać z tych samych naczyń i piękne świece i serwetki.

Należy zauważyć, że świece są właściwe w niemal każdej sytuacji. Pomogą one sprawiają, że atmosfera bardziej uroczysty i emocjonalny. Najważniejsze – je zorganizować. Świece mogą być umieszczone w eleganckich świeczników, zarówno niskie i wysokie, lub umieścić je w wodzie wśród konfetti błyszczące i płatków róży.

Ważne jest również, aby dbać o dobry akompaniament wakacje. Wybierz utwory, które chcesz, z góry. Starają się uwzględniać gusta dziewczyn. Aby panieński było jeszcze więcej zabawy, przygotowanie przetargów lub gry planszowe. Pożądane jest, że zwycięzcy będzie mała nagroda. Można również grać „wielki nagrodę” na koniec wieczoru.