179 Shares 2001 views

Czekolada ślub niezapomnianym przeżyciem


Dzień ślubu – to jest najbardziej znaczącym wydarzeniem dla nowożeńców. Każdy ma tendencję do przenoszenia przez życie atmosferę tego święta tak długo, jak to możliwe. Naturalne pragnienie, aby zrobić coś wielkiego, imponujący i wyrafinowany w pełni zgodne z prowadzeniem stylizowane uroczystości. Osoby starsze często nazywany jest „słodka para” życzymy im dużo „słodkich” momentów w życiu razem, więc obchody w stylu „Chocolate Wedding” rośnie jego popularność.

Przytrzymaj dzień ślubu w nadzwyczajnej sytuacji, w której nawet nazwa wesela jest przeniknięta z romantyzmu i oryginalności, marzenie wielu nowożeńców. Różne odcienie czekolady świetnie wyglądają w połączeniu z wielu kwiatów. Zapewnia nieograniczone możliwości projektowania pokoju.

Czekolada ślub. Dekoracja sali i akcesoriów ślubnych

Możesz zaskoczyć swoich gości z oryginalnego zaproszenia do świętowania. Advance powinien rozważyć, czy jest to zaproszenie na ślub lub standardową próbkę na zamówienie batony. Jeśli drukowane w Drukarni zaproszeń nie są zaskakujące, a następnie przekazanie gościom czekoladki, na okładce którego mogą być zdjęcia młodych i informacji o czasie i miejscu uroczystości zostanie zapamiętany na długie lata. W związku z tym, że lot wyobraźni nie ma granic.

Sala urządzona jest w stylu „Chocolate Wedding”, pozostawić młodych gości i niezatarte wrażenie. Nawiasem mówiąc, temat powinien brzmieć delikatnie, nie należy do każdego zakątka hali w fabryce cukierniczej.

Chocolate Fountain ozdobią tę uroczystość. Będzie to zarówno uczta dla łasuchów, a dodatkowe twist, które podkreślają styl „Chocolate ślubu.” Jet topiony traktuje zadowoli wszystkich zaproszonych. Wokół fontanny zwykle są różne świeże i suszone owoce, herbatniki, które uraczyć gości zanurza je w czekoladzie. Można go zamówić na każdy gust: od czerni do kolorów odcieni.

tort weselny, który bez żadnych kosztów, nie może zastąpić małżeństwo fontannę. Zwłaszcza, jeśli pasuje do stylu „Chocolate ślub”. Jak stary jest ogromny tort jest stałym towarzyszem i dekoracji stołu weselnego? To pytanie trudno odpowiedzieć, wydaje się, że zawsze była.

Rozrywka nabywać oryginalność

Najprostszą rzeczą, jaką można wymyślić, jeśli masz czekoladowy ślub – to wiele oryginalnych małe prezenty z czekolady i pięknie urządzone. Są one szczególnie aktywne goście, którzy biorą udział w grach i konkursach.

Ale jeśli chęć zaskoczy i zachwyci Twoich gości nie zatrzymują się na niezwykły wybór stylu uroczystości, można zaprosić profesjonalny zespół. Oryginalna zabawa, że zostanie zapamiętany na zawsze zostanie organizuje klasę mistrzowską na tworzeniu czekoladki. Goście będą zachwyceni możliwością, aby ich własne różnorodne słodycze z czekolady. W takich chwilach trudno ustalić, kto jest związany z dużym bezpiecznikiem w Rozrywka: dorosłych i dzieci.