607 Shares 2733 views

'21 życie razem – opal ślub: Gratulacje, prezenty

Obchodzi rocznicę ślubu – Ważnym wydarzeniem w rodzinie. Każdego roku przechodząc przynosi radość i smutek. Jest to okazja, aby wyciągnąć wnioski i dokonać korekt.


21 lat małżeństwa – data nie jest okrągła, ale znaczące. W wielu krajach, wiek większości uważany jest być człowiekiem. I rodzina, założona 21 lat temu, może być uznana za osobę dorosłą i trzymał rozprawie głównej.

Żyliśmy razem w '21: Jaki ślub?

Najczęściej, przez ten czas staliśmy dzieci, a para może sobie pozwolić na ich związek.

Symbolem tej rocznicy jest uważany za opal. Kamień, urodzony w kraterze wulkanu, ostatni ogień i stał się piękny, prawdziwy symbol wytrzymałości i niezawodności rodziny.

W mitologii różnych ludów Opal jest kamieniem miłości, zaufania i mądrości. Nie ma wątpliwości, że małżonkowie wszedł za granicą, o nazwie „21 lat małżeństwa,” przeszedł tygiel z trudnościami życiowymi, mieliśmy miłość i zaufanie.

Te lata opuścić swoje piętno na stosunkach między małżonkami. Namiętna miłość młodości przechodzi w cichej kanału. Pasja opada, ustępując cichej przyjemności rodzinnych. Dlatego obchody tego dnia często pozostaje niezauważone. Psychologowie uważają, że to jest złe. Okazja, aby uczcić ślub w '21 – jest okazją, aby zaktualizować uśpione uczucia i tłumaczyć relacje rodzinne na wyższy poziom.

uroczystość

Tradycyjnie opal ślub świętować razem. Romantyczna kolacja przy świecach lub chodzić do restauracji ma swój urok. Ale możliwe jest, aby pamiętać, że zdarzenie jest znacznie jaśniejsze. Na przykład, aby stać się czarodziejem za mąż (lub żona) i spełnić swoje marzenia. Zazwyczaj, kochająca żona 21 latach małżeństwa mają czasu, aby zbadać swoją bratnią duszę w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego też wybór prezentu nie sprawia większego problemu. Oczywiście, nie każda rodzina może sobie pozwolić na koszty drogich samochodów i podróży. Ale jest to możliwe, aby pokazać wyobraźnię i dać prezent, który nie kosztuje pieniądze, ale kosztowne dla stosunków małżonków.

  1. Pamiętam pierwsze spotkanie i starają się odtworzyć okoliczności.
  2. Wybierz się na spacer w miejsce miłości.
  3. Zorganizować piknik country razem.
  4. Wycieczka w pewnym symbolicznym miejscu.

Świętuj '21 wspólnego życia: co dać?

Opal ślub oznacza, że prezenty powinny zawierać ten kamień. Daj dekorację, a może nawet jest to konieczne, ale nie każdy jest odpowiedni.

Wielu mężczyzn nie uważają, że można nosić biżuterii z kamienia, a kobiety przywiązują dużą wagę do ich symboliki. Dlatego też w większości przypadków należy odmówić drogich zakupów. Lepiej jest dać co śni drugą połowę.

Co dać mężowi?

Najczęściej ludzie są mało wymagające, aby prezenty. I na pewno uważają, że żona nie może wiedzieć, co to rodzaj wędki (naboje, narzędzia i dodatki) niezbędne do hobby małżonka. Chcąc zaskoczyć męża, aby udowodnić, że 21 lat małżeństwa nie żył na próżno, warto rozwagą i obecny absolutnie niespodziewane rzeczy.

Prezentowane licencję połowową lub subskrypcji hokej (soccer) mecz, zaplanowanego na najbliższy weekend, najprawdopodobniej spowoduje szczęśliwego życia rodzinnego tygodnia. I wspólna wizyta w wybranym wydarzeniu z pewnością dodać nową notatkę w relacjach rodzinnych.

Uzupełniać obecny małżonek potrzebują dobrego powitanie. Na przykład dopasować ten wiersz:

Gratulujemy rocznicy!

Kocham ciebie, jedynego człowieka!

Jestem z wami nie smutny i nie puścić.

Szczęśliwi gratulacje jubileuszowe,

Wszystkiego najlepszego dla was życzę!

Co dać do żony?

Ponieważ może to brzmieć banalnie, ale kwiaty są wymagane dla każdej kobiecej prezent. W związku z datą trzeba wybrać odpowiedni bukiet. Symbolika kolorów powinien odzwierciedlać uczucia dawcy:

  • Aster – symbol miłości i wyrafinowania;
  • mieczyk – szczerość lojalności;
  • Iris – wiara, nadzieja, poświęcenie;
  • Niezapominajka – lojalność, wspomnienia;
  • Chryzantema – niezawodność, zaufanie, miłość.

Gratulacje, zastosowany do kwiatów, powie o wszystkim małżonka myśli. Na przykład, żona się gratulacje, co następuje:

Dziś nasza rocznica –

Dzień ślubu w kalendarzu.

Jestem jedynym człowiekiem!

sam kochasz.

W dniu naszego ślubu gratulacje,

Wszystkie dobre rzeczy, szczerze życzę!

Nie jest konieczne, aby dać kosmetyki, ubrania i buty. Wszystkie te elementy są zbyt indywidualne, i to jest bardzo trudne do zrozumienia ich konieczność. Nie jest konieczne, aby dać waga narzędzia do utraty wagi i inne drobiazgi, które mogą wskazywać zgodności standardów żonę. Kobiety są wrażliwe na symbolikę. Dlatego lepiej jest wybrać coś, co ujawni prawdziwe uczucia żony mężowi.

prezenty

A jeśli są zaproszeni, aby uczcić ślub dnia (21), które dają do znajomych?

Główną zasadą jest obecny: to musi być umiejętnie przedstawił. Warto zauważyć, że jest to wspólne wakacje z małżonków. I dać pewne prezenty możliwe tylko wtedy, gdy prawo do towarzyszenia swoje gratulacje. Na przykład, aby zbierać kosz małych pamiątek, symbolizujących 21 lat.

Co może zrobić wesele bez muzyki? Zmontować album z piosenkami z młodości. Taki prezent będzie miło dostać małżonkom 21 lat wspólnego życia. Gratulacje dla męża i żony muszą mówić szczerze. Można również towarzyszyć komiks życzenia. Taki prezent nie zostanie niezauważone, nawet na tle dużej liczby gości.

magia tradycja

Miłośnicy magii ludowej i przekonań może zorganizować ceremonię mającą na celu dobrobyt i wzmocnienie więzi rodzinnych.

Aby to zrobić rano przed rocznicą ślubu musi wziąć kamień opal i umieścić w kryształowym wazonie. Wlać czystą wodę, wlać łyżkę cukru, aby wyrazić swoje życzenia na przyszłość. Umieścić wazon na parapecie, aby to zastrzyk energii słońca w dzień i energii księżyca nocą. Rankiem w dniu ślubu do wody ulubiony kwiat.

To jest niemożliwe do przeprowadzenia rytuału w złym nastroju po skandalu lub lęku. Musisz się uspokoić i ustawić się do pozytywnych emocji.

Niebezpieczeństwa małżonków

Minęło wiele lat razem – nie jest gwarancją szczęśliwego życia w przyszłości. Jest to wiek rodziny podczas opuszczania jednego z głównych ogniw. Dorosłe dzieci, tym razem ubraniowy do własnego losu, nie może rozpraszać rodziców z problemów, jakie niewątpliwie wynikną w związku małżeńskim. Ważne jest, aby pamiętać, że małe dokuczliwy siebie tworząc niekiedy przeszkodę nie do pokonania do dzielenia się szczęściem. Tak, starannie zaaranżowane przez łodzi rodziny jest w stanie natychmiast zerwać z rude słowa lub nie zostanie dostarczony kubek. Łatwy do zerwania stosunków i utrzymać je przez dłuższy czas warto wyniszczająca praca. Miłość, sprawdzone przez lata, wymaga opracowania i wsparcia niezależnie od okresu. Czy będą żyć szczęśliwie, jak w bajce, albo pożałujesz nietrwałe lat – zależy od samych i ich gotowość do wspierania się nawzajem w każdej sytuacji małżonków.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak obchodzić '21 ślub, co dać do tej uroczystości. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie znaleźć właściwą rzecz zaskoczeniem.