460 Shares 7166 views

Ciasto „Pirate”: pomysłów, wskazówek gotowania

Idziesz na imprezę mają dzieci lub imprezę w stylu pirata? Tak więc, nie może obyć się bez tortu! Co to będzie? Może masz ochotę na ciasto „Pirat” w postaci statku z żagle? A może to wypełnione skarb? Lub zabawny kubek pirata z przekłutych uszu i bandaż na oczy? Spójrzmy na niektóre popularne pomysłów, które można wdrożyć na własną rękę. I jednocześnie mówić o materiały, które mogą być wykorzystywane do dekoracji ciast.


shortcakes

Łatwy w użyciu ciastko. Z nim można łatwo wyciąć szczegóły pożądanego kształtu i skleić je razem ze śmietaną. Jest dobrze nasączone syropem i połączone z kremem maślanym smaku beza, owoców, galaretki, czekolada i wiele innych produktów, które mogą się przydać w projekcie. Ciasto „Pirate” można piec i na podstawie wielu ulubiony przepis „Zebra”, ponieważ deser dla dzieci musi być piękna nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz.

Świetny pomysł – ciasta na receptę „Brownie”. Bogaty czekoladowy aromat i smak zrobić przyzwoitą porcję niezwykły design. I dodanie do ciasta kokosowego przyniesie klimat tropikalnych wysp, które są tak lubi wszystkich piratów.

Ale z puff Korzh nie warto eksperymentować. Są zbyt kruchy dla naszych celów. Mało prawdopodobne, aby być w stanie zebrać torcie „Pirate” i na podstawie przepisu beza. W skrócie, wybrać przepis, który produkuje stabilne bujne ciasta.

szkuner pirat

Być może, ta opcja może być bezpiecznie podana na pierwszej pozycji w górę. Ciasto „Pirate Ship” będzie głównym danie swojej partii.

Nie bój z jego skomplikowanych kształtach. Zbierz to nie jest trudne. Odbywa się to w ten sposób:

Papier będzie użyteczne kije bambusowe, szaszłyki, które działają nie tylko jako masztów i masztów, ale daje dodatkowe elementy mocujące statku. A najlepsze jest to olej stosowany do dekoracji pokładzie krem czekoladowy. Mimo że garnitur i wszystkie znane lany, które będą musiały być malowane w kolorze brązowym. Jest on również przydatny w celu uczynienia figury na torcie dla naszego szkunera – statek wojskowy, a nie statek widmo.

I jak zrobić flagę? To bardzo proste. Banerów dla żagli i odpowiedniego rozwałkować uszczelniającej warstwy lub zwykły papier. Ona, nawiasem mówiąc, można napisać pozdrowienia bohater okazji.

Piraci skarby

Świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy rzemiosło wydaje się zbyt skomplikowane. Mimo to, lakoniczna forma piersi jest łatwiejsze, a to wygląda deser nie mniej wyraziste. Gotować to naprawdę proste. W tym celu musimy prostokątne placki. Z nich są bieżąco pierś, obficie pokryta kremem czekoladowym. Korzystanie z wykałaczką zrobić wiele małych zespołach – tak powierzchnia będzie podobny do drewna. Aby wypełnić klatkę piersiową, zapasy słodyczy w postaci złotych monet, perełek żelki, słodycze Decor „pereł”. A kto powiedział, że wszyscy piraci cenione tylko złoto i kamienie szlachetne? Może ktoś bardziej do gustu piersi wypełnione cukierkami M & M? To ciasto będzie wyglądać nie mniej niż super!

Lewa pokrywa i obficie posmarować jej krem. Lany, barwione w kolorze żółtym, można zbudować zamek i wykończenia kątów.

osobiście

Następne ciasto „Pirate” będzie odwoływać się do tych, którzy nie lubią kit. Szczerze mówiąc, gotować to pestka! Musimy się rękaw cukierniczy lub strzykawki z dyszy. A jako podstawę bierzemy żadnej ulubiony przepis, który został przygotowany na torcie okrągłej formie.

Najpierw umieścić na bokach i wierzchu białym kremem, beżowy, różowy lub lekkim czekoladowym kolorze. Jego powierzchnia jest po prostu spłaszczyć szpatułki silikonowego. A następnie ciasto śmietaną etui ściskanie kontrastowym kolorze dostać chustka. Aby narysować twarze można dostać niewielką ilość rozpuszczoną czekoladą. Od tego dołożymy bandaż na utraconej pirata oka.

Jolly Roger

Kolejny spektakularny deser, który nie wymaga obecności dyplom uczelni Creator kulinarnego – ciasto „Black Jack”.

W tym przypadku praca kucharz jest tylko w tworzeniu baneru z „Jolly Roger” i umieszczenie go w dowolnym ciasta. Chcemy osiągnąć maksymalną wiarygodność? Użyj czarno-białą pastę. Aby efekt był maksymalny, przed podjęciem flagę, praktyka czaszki malowanie na papierze, a następnie wyciąć części i wykorzystać je jako wzorzec.

Nie zapominaj, że piracka flaga nie jest zarejestrowaną marką i nie są zmuszeni zrobić to z czarnym. Można to zrobić w pomarańczowy, różowy, fioletowy. Szczególnie cieszą się tym wzorem młodych piratów. Przy okazji, jak można nie wspomnieć kolorami malowane czaszki cukru! Pasują również do koncepcji pirata.

Treasure Island Mapa

Świetnym rozwiązaniem byłoby ciasto „Pirat” w postaci mapy. Nie próbuj go na kontury kontynentów ziemi, to lepiej wymyślić coś własnego. Aby dokonać powierzchni morza, idealne borówki galaretka rozcieńczona dwa razy silniejszy niż zalecane przez producenta w instrukcji na opakowaniu. I kontynenty i gór może położyć zieloną lub żółtą śmietanę.

Bądź kreatywny i eksperyment, to wynik z pewnością cię zadowolić.