493 Shares 5796 views

Smaczny krem czekoladowy przygotowany tylko

Wiele ciast i innych gatunków pieczenia zawdzięcza swój wyrafinowany smak kremu, który je smaruje. Istnieją setki różnych receptur dla niego, ale jednym z najbardziej ulubionym jest krem czekoladowy. Ten smaczny przysmak często podawana jako samodzielny deser.


Przygotować ten produkt może każdy gospodyni, stosując następujące przepisy. Krem czekoladowy z placka kakaowego wytworzonego z następujących składników: 375 ml mleka pasteryzowanego mleka; 20 g proszku kakaowego; 100 ml śmietanki kremówki; 40 g cukru; 30 g sproszkowanego cukru; 25 g skrobi; 2 jajka; szczypta soli.

Skrobia i kakao rozcieńcza się w 100 ml mleka. Do pozostałego cukier mlekowy i sól dodaje się, po czym całość ogrzewa się, a następnie mieszano do rozpuszczenia soli i cukru. Do tej mieszaniny dodano rozcieńczony skrobi i kakao. mieszanie mleka stale, doprowadzić ją do wrzenia. Do tego dodano zmiękczonego masła i roztrzepane żółtka. Kiedy czekolada krem do schłodzenia do temperatury pokojowej, dodano do niej ubite białka. Do dekoracji wyrobów cukierniczych z kremem służy bitą śmietanę z cukrem pudrem, który doskonale iść z nimi do smaku.

można wytworzyć w klasycznym kremem czekoladowym do gotowania biszkoptu. Dla niego, potrzebne są następujące produkty: 3 płytki z gorzkiej czekolady; 400 g masła; 0,5 kg cukru lodowatego; szczypta soli; 2 jajka; opakowanie cukru waniliowego. Startego czekolada powinna stopienia za pomocą łaźni wodnej, po czym ochłodzono ją w pewnym stopniu. Zmiękczona masło waniliowe bita z cukrem i solą. Masa oleistą Wolno wlewa się cukru pudru podczas dalszego bicz śmietanę. Otrzymaną masę wprowadza się do komórki jajowej, nadal ciągłą bicia. Ciepło topi czekolady dodaje się do mieszaniny oleju cukru i mieszać kilka minut, a następnie czekolady tort mogą być stosowane do chłodzonych ciasta.

Pyszne krem na słynnej francuskiej receptury zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Ten przysmak jest serwowane w szklanych kieliszków, filiżanek i innych form. Jego wytwarzania muszą 100 g ciemnej czekolady; 50 g cukru; 3 jaja; 100 g masła; jedna skórka cytryny; bita śmietana.

Proces rozpoczyna się od tego, że topią się czekoladę w kąpieli wodnej. Do tego dodano cukier, masło, wszystko dokładnie wymieszać. Dodać żółtka do masy czekoladowej i bitą jej trzepaczki lub miksera elektrycznego. Dodano i część skórki z cytryny. Białka należy przeniesiono do puszystej piany, po czym były one dokładnie wprowadzono do przygotowanej masy. Krem czekoladowy jest rozłożona na miseczkach i chłodzi. Przed podaniem, jest ozdobiony skórki, bitą śmietaną i wiórkami czekolady.

Bardzo dobre krem czekoladowy przygotowuje się z następujących składników: 100 ml śmietany; 125 ml masła; 50 g ciemnej czekolady; 120 g cukru; 3 jajka.

Stopionych przy czekolady do kąpieli wodnej w połączeniu z masłem i pół pobranej cukru. Otrzymaną masę przeniesiono do stanu powietrza, a następnie dodano do niej żółtka i białka przeniesiono. Ubij śmietanę z pozostałym cukrem. Krem rozprzestrzeniania warstw do form i ochładza się nieco przed podaniem.