456 Shares 7588 views

„Adzhisept” Medycyna: instrukcje, wskazania i skutki uboczne

Efektywny syntetyczny lek antyseptyczny jest lekarstwem „Adzhisept”. Instrukcja wskazuje, że lek ten jest szeroko stosowany w stomatologii i otolaryngologii.


właściwości farmakologiczne

Składniki aktywne powodować miejscowe środki znieczulające, przeciwzapalne, przeciwbólowe leku, który jest aktywny przeciwko wielu bakteriom Gram-dodatnim i Gram-ujemnych mikroorganizmów. Dodatkowo, lek ma działanie anty-grzybicze. Skutecznie łagodzi uczucie zatkanego nosa, zmniejsza ból i złagodzić podrażnienia w gardle. W czasie karmienia piersią oraz w trakcie ciąży, lek „Adzhisept” instrukcja zaleca biorąc na świadectwie, ponieważ substancji czynnych do krążenia jest praktycznie nie wnikać.

Formularz uwolnienie

Produkowane przyswajalne lek w postaci tabletki, która może posiadać inny smak (ananasy, pomarańcze, cytryny, itd.). Każda kapsułka zawierała 600 mg substancji 2.4 mg amylometakrezolu i alkoholu dichlorobenzylowego. Te elementy aktywne składniki i aktywny „Adzhisept” preparatu. Instrukcja wskazuje, że lek jest uwalniany w postaci pasków, które znajdują się na 6 tabletek.

wskazania

Lek podaje się do leczenia schorzeń zapalnych, zakaźnych i gardła, krtani, jamy ustnej i jamy. Lek stosowany jest w:

  • zapalenie migdałków;
  • zapalenie błony śluzowej jamy ustnej i dziąseł (w tym zapalenia dziąseł i grzybica owrzodzenia);
  • przeziębienia i zapalenie zakaźne;
  • chrypka;
  • zapalenie gardła.

Lek pomaga w chorobach gardła związanego z aktywności zawodowej pacjenta. Został mianowany nauczycieli, nadawców, pracowników przemysłu chemicznego węgla.

Przeciwwskazania

„Adzhisept” Instrukcja leki zakazuje stosowania w nadwrażliwości na jego składników, które mogą powodować objawy alergiczne. Dzieci lek, pożądane jest, aby dać, od piątego roku życia. Na ciążę i laktację środków wykorzystywanych wyłącznie do wizyt lekarskich.

Lek „Adzhisept”: instrukcje użytkowania

W początkowych stadiach choroby, gdy jej objawy silnej ekspresji lek należy co 2 godziny w kapsułce 1-2. Dzienna dawka nie powinna być większa niż 8 jednostek wytwarzania. Dla złagodzenia objawów bólowych, dzieci otrzymują 1 tabletkę co cztery godziny. Po zmniejszeniu zapalenie dawkowania jest zwiększana. Aby uzyskać maksymalny efekt, tabletka „Adzhisept” potrzebna do rozpuszczenia, aż do ich całkowitego rozpuszczenia. Aby osiągnąć większy wpływ może być jednoczesne przyjmowanie leków przeciwwirusowych.

efekt uboczny

Instrukcje i informacje zwrotne wskazują na dobrą tolerancję leku oraz u pacjentów dorosłych i dzieci. Ze zwiększoną wrażliwością może spowodować niewielkie reakcje alergiczne. Jeśli nadmierne przyjmowanie leków może wystąpić biegunka, nudności, wymioty.