505 Shares 9306 views

Jak narysować włosy naturalnie i pięknie.


Draw człowiek jest trudne, zwłaszcza jeśli jest to portret. Jednak nic nie może równać się pod względem złożoności z wizerunkiem obrazu włosów. Wydaje się całkiem proste szczegół, aż zaczniesz je malować. Aby nadać naturalny wygląd włosów na głowie, konieczne jest, aby spróbować. Nie ma nic skomplikowanego narysować dziwny kolor Koltun że nie będzie wyglądać zbyt naturalne. Jednak, aby stworzyć wdzięku zamków płynących – nie jest łatwym zadaniem.

Od czego zacząć?

Ucz się od klasycznych lekcji, jak narysować włosy. Zacznij od małych nici stopniowo zbierając swoje fryzury. Nie wahaj się zamknąć pewną część twarzy: jak obraz będzie wyglądać bardziej naturalnie. Po klasycznych lekcji, będzie znacznie łatwiej zrozumieć jak rysować włosy w photoshopie. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania – włosy są ułożone prostopadle do powierzchni głowy, ale z powodu grawitacji upadku na ramionach. Dowiedziawszy się tego, można zauważyć, jak wiele będzie łatwiejszy do reprezentowania włosy.

Włosy w anime

Po opanowaniu najczęstsze style rysowania, każdy prędzej czy później do czynienia z pytaniem, jak narysować postacie z anime włosy. Jeśli w przypadku edytorów graficznych wiesz już informacje będą bardzo przydatne, jest pokazanie manga, to lepiej spadać już znać zasady. Zacznij rubbings, próbując na zmiany pen fryzury i fryzury. Ilość zmienia się jakość, a wtedy zrozumiesz jak rysować włosy prawidłowo.

Włosy w Photoshopie

Z edycji obrazu obrazów i oprogramowanie do przetwarzania wzrosło zapotrzebowanie na różnych częściach obrazu korzystania z nich. Włosy nie jest wyjątkiem. Często wszystkie techniki związane z rozumieniem struktury włosa i wielką starannością. Oto przykład jak rysować włosy, korzystając z programu Adobe Photoshop:

  1. Schematycznie przedstawia rysunek fryzura Bay zwykły kolor.
  2. Korzystanie z funkcji „palec”, aby dać nasze włosy więcej zobacz esteestveny utwórz spiczaste końce nici, spłaszczyć nieprawidłowości. Aby to zrobić, należy przytrzymać pędzel wzdłuż naturalnego wzrostu włosów.
  3. Teraz najważniejsze – dzieło „osadnik” i „ściemniacz”. Po pierwsze, podjąć pierwsze narzędzie o średnicy 2-4 remisy i zamki w „średnim tonem”, a następnie zrobić to samo z „light”. Powtórzyć ze wszystkimi „ściemniacz”. Użyj zdjęcie i prawdziwe włosy – więc lepiej zrozumieć jak rysować włosy.
  4. Uzyskany obraz nie jest realistyczny. Konieczne jest, aby nadać objętość włosów. W tym celu stosujemy te same narzędzia, ale o większej średnicy. Obszary, które są bliżej nas, będziemy rozjaśnienia i przyciemnienia długa (tutaj i może być przydatna wiedza klasycznego malarstwa).

Jest to jedna z najprostszych technik, które tylko wydaje się skomplikowane na początku. W rzeczywistości, z doświadczeniem można łatwo nauczyć się szybko rysować piękne fryzury. Warto zauważyć, że praca w programie Photoshop muszą zdać co najmniej podstawowy kurs na wstępie do tomu, w przeciwnym razie praca będzie nienaturalny.