755 Shares 5068 views

Film "I Spit on Your Grave 3": recenzje, opinie, działka, aktorzy i role

Brutalny thriller-horror „Pluję na twój grób 3» Recenzje Critics zwane niespodziewanie udany sequel uznanych «tortury» Powieści, do pewnego stopnia, przewyższając poprzedni obraz.


Zmiana dyrektora

W trzeciej części, opublikowane w wypożyczalni 1 października 2015 roku, w celu zastąpienia ulubieńcem publiczności thrash-maker, reżyser Steven R. Monroe przybywa R. D. Braunstein, który decyduje się zerwać ze stereotypami na całym franczyzy. Kierowane przez R. D. Braunshteyn znany wąskiego kręgu widzów pracy otwarcie skromne „100 stopni poniżej zera” (film katastroficzne), którą nakręcony pod auspicjami studio azylowego. Obraz, zgodnie z wiodących krytyków filmowych, nie był zbyt udany, więc grupa producentów filmu „I Spit on Your Grave 3” uwzględniła uwag, ale ufał w prawo „nie mogę uwierzyć w stereotypy” i umożliwił Robert D. Braunstein usprawiedliwione w oczach widza. Producenci nie straciły, trzecia część w wielu punktach lepszy od dwóch poprzednich. Dilogy Monroe była solidna pryamolineyschinoy z niedokończonych i niespełnionych skłonnościach. praca braunstein jest stresujące i bardziej skomplikowana historia, bardziej subtelny wyraz żywy systemu znaków, Atrakcje dla poszczególnych scen i wiele ultra-przemocy. Nic dziwnego, że opinie z filmu „I Spit on Your Grave 3” pełna charakterystyka poziomu Masakra, zwracając uwagę na obecność małego ułamka CGI, wrodzonej stylu Braunstein. Rzeczywiście, sceny związane metagenre Guro, dostarczane z wielkiej oryginalności i wyrafinowania, bez ograniczeń.

historia

Trzecia część pochodzi, gdzie kończy się pierwszy obraz. „Pluję na twój grób 3” fabuła jest prostolinijny i przewidywalne. Według zapisu, aby uniknąć kary za uchinonnuyu masakry gwałcicieli, bohaterka Jennifer (Sarah Butler) stara się powrócić do normalnego życia. Nazwa zmiany, dostaje pracę i zaczyna uczestniczyć w terapii grupowej dla ofiar przemocy seksualnej. Tam bohaterka podchodzi z tego dzikiego dziecko, dziewczyna rocker Marla (Jennifer Landon). Marla podkreślał, że osoby odpowiedzialne powinny być karane, powodując ich nie mniej bólu. Recenzje filmu „I Spit on Your Grave 3» podkreślić, że w tym momencie traci się co intrygujące obrazy, nawet zwykły widz jest dość łatwe do odgadnięcia temat przyszłego rozwoju fabuły. Rzeczywiście, mimo że Jennifer i nie chce po raz kolejny zwracamy się do przemocy, ale pojawienie się nowych okoliczności zmusza dziewczyna po raz kolejny poczuć ochotę na to.

odlewania żeliwa

Film "I Spit on Your Grave 3" (aktorzy: S. Butler, J. Landon, D. MakKien, G. Hogan, M. Hurd) wypada korzystnie w porównaniu z dobrze określonymi postaciami bohaterów, co nie jest typowe dla współczesnego horroru. Fani oryginalnego filmu powinna proszę powrócić do roli Jennifer Hills walki piękności Sarah Butler. Łatwość i szybkość, z jaką bohaterka nowo reinkarnacji z szanowanej dziewczyny w podstępnego i bezlitosnego myśliwego na gwałcicieli, wpływa na widza. Marla, sprightly dziewczyna rocker grana przez Jennifer Landon – jak mówią, z hukiem. Ich oddziaływanie jest oszałamiająca mieszanka wybuchowa, prawdziwa bomba. przydzielone Dzhoshua Kovalchik, grający artystów detektywistycznych role drugoplanowe. Inni aktorzy odegrali mniej jasne, ale szczerze mówiąc, nie pozostają mierne dekoracje z przerażeniem.

Łamanie reguł gry

Film "I Spit on Your Grave 3" zdobył wiele opinii. Jeden z cenzorów nazwie fanów filmowych filmu porno „tortur”, nakręcony na prostej formule. Podstawą takich filmów jest podział działki na dwie części – na początku sadystycznego seksualnie prześladowane przez nie pozbawione odwołania, dziewczyny ofiary, po bohaterki zemsty przestępców zazwyczaj dość trudne. Rzeczywiście, w tym obraz przewidziane przez system można prześledzić, być może, ponieważ twórców: – pokazać społeczeństwu, że nie gloryfikowania przemocy i zemsty, ale ostrzec tylko przed nim, zdecydowanie potępiła producent, reżyser, scenarzysta, „Pluję na twój grób 3”. Dwa poprzednie franczyzy filmu dokładnie i precyzyjnie, tak ślepo tej formuły (jako kultowego filmu o tym samym tytule w 1980 roku), ale twórcy trzeciej części gry zmienia. Tradycyjna dla poprzednich filmach kpiny głównej bohaterki, zostawili za kulisami. W pierwszej części pasa zaprezentowali widza kilka ofiar gwałtu (terapia grupowa), natomiast druga część Jennifer skazany pojawia odwetu anioła i dostarcza różnego rodzaju narzędzi przebijających cięcia.

obraz dualizm

Z artystycznego punktu widzenia, trzeci film w najbardziej solidne i mocne z cyklu. To nie jest strona techniczna obrazu, profesjonalny i naturalistyczny, ale raczej z ufnością, z jaką twórcy zbudowali dramat. Analizując strukturę historii malarstwa „I Spit on Your Grave 3”, opinie kinomanów wskazują, że twórcy przynieść wiele argumentów za tym, że nigdy, w żadnych okolicznościach być pokornie nadstawić drugi policzek. Jednak główną atrakcją jest fakt, że przemoc podobna do narkomanii, penetrując człowieka, to pali duszę, niszczy człowieka. Niemniej jednak, scenarzysta Daniel Gilbey ponownie stara się przekazać publiczności stary kinoistinu stwierdzające, że zbyt dobre, aby być z pięściami.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że wiadomość autora jest realizowany w filmie nie jest głębsza niż w tym samym „Death Wish” i objawienia we współczesnym przemyśle filmowym jako całość nie jest. Ze względu na wspaniałą pracę aktorską, Jennifer Landon, Sarah Butler, Dzhoshua Kovalchik i Doug McKeon, zawarte ojca na ekranie o dziewczynce, która popełniła samobójstwo po ataku, film może twierdzić, że jeden z najlepszych przerażeniu swojej orientacji.

Oskarżenia o feminizmie

Sporo opinii widzów krytykowane malarstwa w obecności różnych idei feminizmu. Użytkownicy, napisać recenzję, w ten sposób powiedzieć, że teraz wszystkie feministki świata mogą spać spokojnie, patrząc błogie sny nieuchronnego masakry mężczyzn. Nazywają nowa trzecia część bezużyteczne, pozbawione sensu i niepotrzebnie okrutne. Opowiadanie nazywa historia stopniowego szaleństwa głównego bohatera, historia obwiniają brak semantycznej obciążenia. Po określeniu Picture Motion jako demonstracja krwawego linczu gwałcicieli, kategorycznie poglądach widzowie oferują zmienić projekt głośnym hasłem: „Przemoc rodzi przemoc.” Zwolennicy tej oceny dyrektora R. D. Braunshteyna powiedzieć, że dosłownie od pierwszych minut czasomierz tnie imponującą częścią zdrowej oglądalności. Wyjaśniają, że dalszy rozwój fabuły jest interesująca tylko prawdziwe feministki, nie są one awersję do oglądania sadystyczny prześladowanie kobiet-przedstawicieli silnej połowy ludzkości.

Oryginalny przebieg

Oprócz sztuczek autora w filmie „I Spit on Your Grave 3» opinie widzów powiedzieć jakość muzyki. Wszystkie utwory, które brzmią w filmie, stworzone przez austriackiego kompozytora Edwin Wendler. Co więcej, ich zakres zależy od zubodrobitelnogo agresywnego hard rock do melodycznych utworów instrumentalnych. Te wstawki muzyczne uzupełniają podstawowe skręty w fabuły filmu, zmieniając atmosferę narracji i wizualną część obrazu Richard J. operatora. Vialeta. Operator zaprojektowany plan gry udało się utrzymać uwagę widza wokół głównego wątku. To jest naprawdę niezwykły profesjonalista i innowacyjne podejście.

wynik

Horror okazał się nie najgorszy w serii. Kierowany przez R. D. Braunshteyn przyjął projekt zgodnie z podstawowymi postulatami zemsty filmu (filmów o zemście), tak znudzony widzów podczas oglądania nie trzeba. Oczywiście, wszystkie rodzaje lurid w filmie tam (gdzie bez nich), a nadzienie jest bardzo kontrowersyjne, ale film z pewnością zadowolić publiczność reinterpretacji i aktualizowane spojrzeć na franchising i dość zużyte pomysł w ogóle. I to jest plusem. Ale biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie sceny przemocy bardzo okrutne i raczej trywialny, zaleca pomysłem Braunstein renderowane możliwe tylko dla tych, którzy zwykle niesie ekranem przewrotne okrucieństwo łatwiejsze – „mięso”.