581 Shares 4615 views

Co jest svayp: Case, klawiatura

Swype w zakresie ich stosowania jest najlepszy, jeśli nie najbardziej stosowaną metodą pisania wiadomości tekstowych. Jest on przeznaczony wyłącznie dla ekranów dotykowych. Główną zaletą tej inwestycji w smartfonie, tablecie, to funkcja, która pozwala wprowadzić słowo, przesuwając palcami na wyświetlaczu urządzenia.

Aplikacja działa szybko i łatwo: wystarczy przesunąć palcem od litery do litery, a słowa same zostaną przedstawione do ciebie na ekranie. Trzymaj palec powinien być tylko do różnic między tymi samymi słowami. Aby tego konkretnego sposobu wprowadzania informacji był najskuteczniejszym producenci stosują technologię o nazwie Swype. Program ten posiada specjalny algorytm wprowadzania znaków, jak również poprawki błędów. Aplikacja nazywa swipe klawiatury. Program jest duże zapotrzebowanie na całym świecie. A teraz bardziej szczegółowo o tym, co machnięcia.

Swype: Technologie

Rozważmy to pytanie w szczegółach. Jaki jest bezstykowa, interesujące dla wielu ludzi, ponieważ program jest bardzo nowy i bardzo niewiele osób wie o niej wszystkie szczegóły.

Język tzw standardowego wejścia, co jest popularnie zwany T9, wspólne z newfangled technologicznych wejściowych literat słów. Ta cecha jest to, że sam program stara się przewidzieć, słowa, które zostały napisane na pierwszych liter wejściowych. Nasza nowa technologia pozwala nie tylko na łatwe wybieranie wiadomość tekstową, ale robią to bardzo szybko doskonale na każdym ekranie wideo. Z powodu tej nowej technologii, nawet najbardziej neprodvinutye w tej materii ludzi zyska około 45 słów na minutę kosztem prostego ruchu palców na klawiaturze smartfona. Stosowanie tego typu jest przeznaczony do telefonów komórkowych, różnych gadżetów do gier, telewizorów i innych urządzeń z przyciskami dotykowymi.

To nie jest dziwne, że to właśnie ten rodzaj technologii jest najszybszy wśród swoich rówieśników. A wszystko za sprawą intelektu, który jest wbudowany w systemie i pomaga przewidzieć słowo.

Zalety nowej technologii

W porządku, że taki machnięcia, rozumiemy, a następnie rozważyć jego natychmiastowe korzyści:

  • Można wprowadzić słowa w urządzeniu w ilości większej niż 40 na minutę. Pozwoli to zaoszczędzić czas podczas wpisywania wiadomości i aktywnie komunikować się z innymi ludźmi.
  • Ta metoda jest najbardziej wygodne dla różnych tabletek i komputerów osobistych.
  • Technologia ta pozwala na korzystanie z wielu czcionek.
  • Może również wspierać układ standardową klawiaturę.
  • Błędnie napisane słowa, będzie można łatwo i szybko zmieniać.
  • Tekst można wprowadzić jako palcem lub rysikiem.
  • Wyświetlacz staje się raczej bardziej wrażliwe.

SZCZEGÓŁOWY OPIS „Simon bezstykowa”

To jest gra, w formie elektronicznej. Aplikacja została zaprojektowana przez znanego Hasbro. Zasady tej gry są proste i dostępne dla każdego.

Gracz musi powtórzyć wcześniejsze dźwięczne sygnały dźwiękowe i świetlne, a tym samym nacisnąć odpowiedni przycisk. Za każdym razem, gra przenosi się wycięcie, stając się coraz trudniejsze. Przejście do następnego poziomu jest ze specjalnym sygnałem. Pojawienie się czerwonego sygnału i Bing traci. „Simon swipe” przyczynia się do uwagi dziecka, ale nie powinny być nadużywane.

Zabawa przyciąga nie tylko dzieci, ale także całkiem dorosłych. Zabawka zasilana jest trzema bateriami AA od rodzaju wyposażenia standardowego dołączonego w zestawie z grą.

Aby zakupić grę elektroniczną „Simon machnięcia” w niskiej cenie, należy korzystać z zasobów internetowych. zazwyczaj zorganizować dostawę wszędzie w Rosji kurierem lub listem poleconym. Jest również często można wysłać do innych krajów.

klawiatura

Jak na klawiaturze znane wielu, to nie jest złe, ale w porównaniu do ideału nowego typu, to musi jeszcze rosnąć i rosnąć. To z tego powodu, że absolutnie wszyscy deweloperzy starają się dostarczyć standardu oznacza coś nowego i ciekawego.

Na przykład, bezstykowa klawiatura jest alternatywą klawiatura dla Androida i iOS.

Sztucznej inteligencji pozwala na tworzenie tzw unikalny model językowy na inteligentnego telefonu lub innego gadżetu. Liczne cechy aplikacji pozwala szybko wprowadzić nie tylko słowa, ale również wszelkie inne znaki. Dzięki wbudowanego słownika podczas pisania na klawiaturze będzie „sugerować” możliwe opcje.

Svayp okładki

Ponieważ koszt smartphone „Samsung Galaxy Nout 5” jest dość wysoki, to on potrzebuje dodatkowej ochrony obudowy i ekranu. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do niepożądanych spotkania z twardych powierzchni, wody, brudu i pyłu. Zadbać o dobry telefon bezpieczeństwa można tylko przesuń pokrywę. Produkowana jest z prawdziwej skóry i będzie trwać przez długi czas.

W tym artykule dowiedziałeś co machnięcia na niektóre z jego przejawów, a także spotkał się z nową technologią.