490 Shares 2058 views

Neverlock: co to jest i jakie są różni się od iPhone'ów Miękkie Unlock?

Każda osoba, która chce kupić pierwszy iPhone w swoim życiu, aby przejść na forum i poinformowała przyjaciół, aby określić, który model najlepiej kupić. Oczywiście, każdy chce zrobić „trochę krwi” i dostać newfangled telefon za niewielką opłatą. To było wtedy, że wchodzą one do sztuczki oszustów, którzy sprzedają iPhone, nie do końca spełniają wymagania użytkowników.

Nie mylić z wyboru, trzeba zrozumieć, co to jest – NeverLock, i dlatego konieczne jest, aby nabyć zupa z takimi oznaczeniami. W przeciwnym razie, można zatrzymać się z telefonem, który będzie praktycznie niemożliwe do wykorzystania. Rozważmy tę kwestię bardziej szczegółowo.

NeverLock: co to jest

Przed zakupem sprzętu konieczne jest nie tylko studiować charakterystykę wybranego urządzenia, ale również zwrócić uwagę na etykietach produktów. W naszym przypadku NeverLock oznacza, że urządzenie będzie pracować z dowolną kartą SIM. Jeśli tłumaczone dosłownie, to nie jest „zablokowany” przez operatorów komórkowych. Choć nadal nie jest jasne, co to jest – NeverLock.

To bardzo proste. W sprzedaży jest kilka rodzajów telefonów. NeverLock iPhone sprzedawany przez Europę, gdzie urządzenia są procedurę ostrzegawczą. W związku z tym takie prace jak iPhone'y europejskich operatorów telefonii komórkowej i rosyjskim.

Jak wiecie, wszystkie modele iPhone made in USA. Amerykański producent „wyostrza” Soup wyłącznie dla ich operatorów komórkowych. Takie urządzenia są oznaczone Zablokowany telefon komórkowy. Ale podobne telefony mogą być również używany na terytorium danego państwa, i będą kosztować 30% taniej. Chociaż jest jeden ogromny zastrzeżenie. Aby korzystać z zablokowanego telefonu komórkowego, mają w ciągu ostatnich 2 lat płacić za usługi operatorów komórkowych w USA. Jeśli łamiemy umowę z dostawcą, trzeba będzie zapłacić odszkodowanie, które będą wszystkie te same 30%. W związku z powyższym, kupić te Soup absolutnie nie opłacalne.

Mając do czynienia z faktem, że jest on – NeverLock, – przenieść się do innego oznakowania jednego, który jest często spotykany na nowoczesnych urządzeniach.

miękkie Unlock

Jeśli telefon pyszni się napis „softanlok”, to mówi się, że urządzenie zostało zhakowane oprogramowanie i „odblokowany”. Zazwyczaj te telefony są sprzedawane na Ukrainie.

Jednak zakup „softanlok” jest tylko w wyjątkowych okolicznościach. Faktem jest, że bardzo często „odblokowania” wyprodukowany metodą niemal rzemieślnicza, dlatego może to być trudne do iTunes dostępu. W rezultacie, użytkownik będzie stale do czynienia z faktem, że w procesie aktualizacji „aytyuns” awarii nastąpi. W rezultacie konieczne jest znalezienie nowego firmware, która czasami przychodzi dopiero tydzień później, a telefon będzie bezużyteczny.

Więc trzeba tylko kupić NeverLock. Zobaczmy, jak to poprawnie odróżnić od podróbek i innych modeli.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie NeverLock

Przy wyborze telefonu, trzeba najpierw go włączyć. Jeśli przed tobą prawdziwy Apple iPhone Neverlock, a następnie na ekranie startowym pojawiać znanego logo.

Na telefonach Zablokowany telefon komórkowy zazwyczaj pojawia się przerażający obraz czaszki. Oznacza to, że smartfon jest klasyfikowany jako zablokowany i używać będzie musiał zapłacić operatorowi USA. W związku z powyższym, aby kupić urządzenie, które pochodzą bezpośrednio z USA, to nie ma sensu.

Ponadto, należy rozważyć kilka sposobów, które pomogą sprawdzić, czy sklep znosić iPhone 4S Neverlock czy nie.

Jak szybko dowiedzieć się, czy telefon jest zablokowany?

Jeżeli kupujący jest w sklepie, to najprostszy sposób, aby wstawić dowolny iPhone karty SIM i czekać na urządzenie łapie Sieć. Jeśli wszystko jest w porządku, i to działa, to można bezpiecznie kupić telefon.

Można także wybrać połączenie do sprawdzania wagi. Jeśli telefon daje saldo konta, to Neverlock, aw przypadku sygnałów dźwiękowych i niejasne urządzenia manipulacji go kupić, i nie warto.

przez IMEI Check

Innym prostym sposobem sprawdzenia iPhone. Aby to zrobić:

  1. Przejdź do ustawień telefonu.
  2. Wybierz „na urządzeniu” sekcji i przejść do zakładki „IMEI”.
  3. Skopiować kod i wpisać go na oficjalnej stronie serwisu.
  4. Kliknij «Sprawdź» (kilka informacji na temat pojawi się na stronie telefon później).
  5. Kliknij na zielony przycisk «SlimLock i gwarancja».
  6. Uzyskać informacje techniczne, które w końcu będą zapisywane, gdy telefon jest zablokowany, czy nie.

W tym fałszywym słowem oznacza, że smartfon został ponownie lampę błyskową, a prawda potwierdziła, że „Neverlok”.

Jak widać, wiedząc, co to znaczy Neverlock można zakupić telefon jakości, który będzie działał z każdą kartą SIM.