587 Shares 9219 views

Recenzje "The Tale of carze Sałtanie" – nazwa gry MGADMT N. I. Sats

Każdy z nas prędzej czy później spróbuj dotknąć piękną sztukę opery i odwiedzić przynajmniej raz w życiu, aby poszerzyć swoje horyzonty reprezentacji. Kochać lepiej zaszczepić kulturę od dzieciństwa, kiedy powstającego świata dziecka. W Moskwie, można to zrobić odwiedzając słynny pokaz „The Tale of carze Sałtanie” (CAC), który podsumowuje przyczyna tylko pozytywne emocje i zainteresowanie w tej muzycznej produkcji.

Historia opery

Ta niezwykła opowieść Aleksandra Sergeevicha Pushkina został stworzony w gatunku muzyki i jest dedykowany do stulecie wielkiego rosyjskiego poety. Ta myśl przyszła słynna i genialnego kompozytora rosyjski Nikołaj Rimski-Korsakow.

Pierwsze recenzje „The Tale of carze Sałtanie”, które pojawiły się już w gatunku operowego, słychać w stolicy w 1900 roku, po premierze na 21 października tego samego roku. Chociaż nie był to najłatwiejszy okres w życiu kompozytora, jednak opera była bardzo spokojna i pod wrażeniem wszystkich krytyków czasu.

Po tym występ odbył się na wielu scenach teatralnych iw różnych ogrodów zimowych.

Ogólne informacje na temat nazwy MGADMT N. I. Sats

Ten teatralny instytucja jednego z pierwszych na świecie, stał się prawdziwym profesjonalnym teatrem dla młodego widza. Jego otwarcie miało miejsce w stolicy, dzięki staraniom Artysty Ludowego Związku Radzieckiego, jest laureatem wielu nagród państwowych i tylko utalentowana aktorka, – Sats Natali Ilinichny. Na jej cześć został nazwany później.

Już pierwsze występy na deskach teatru w 1965 roku, była opera „Jack Frost”. W przyszłości, zespół zaczął działać w tym kierunku. W rezultacie, istnieje wiele nowych operetek i baletów, oparte na klasycznych dzieł słynnych kompozytorów, stworzonych dla widowni dziecięcej.

Repertuar teatru jest przeznaczone dla różnych grup wiekowych: tu może przyjść jako dzieci w wieku 5-7 lat i starszych dzieci, młodzieży. W murach tej uczelni można usłyszeć różne rytmy muzyki, począwszy od muzyki klasycznej do nowoczesnych motywów. To właśnie dzięki tym teatrze opinii „The Tale of carze Sałtanie” było słychać w całym Rosji i za granicą.

premiera

Wiele dziecko czytać ten wspaniały Puszkina bajkę, ale niewielu otrzymać tę wyjątkową okazję – aby zobaczyć wszystkie działania z pracy na własne oczy. I personel teatru imienia Natalii Sats postanowił zrealizować marzenie młodych widzów i umieścić na swojej scenie opery „Bajka o carze Sałtanie”. Premiera odbyła się w 2008 roku i była poświęcona setnej rocznicy śmierci wielkiego rosyjskiego kompozytora – Rimskiego-Korsakowa.

Zespół teatru dokonał właściwego podejmowania leczenia w tej muzycznej koncert „The Tale of carze Sałtanie” (opera) decyzji. Recenzje spektakli baletowych zawartych w preparacie, były oszałamiające. Publiczność zachwycił realistycznej scenerii.

Opowieści opis postoju

Teatr próbował uczynić to wspaniałe operowe słynne dzieła A. S. Puszkina dostępne do pełnej świadomości i percepcji nawet najmłodszych widzów. Dyrektor producent spektaklu był w stanie wyciąć niektóre części epizodnye działce. Dlatego, krótki przegląd „The Tale of carze Sałtanie”, który można usłyszeć od rodziców, którzy uczestniczyli w tej wydajności wraz ze swoimi dziećmi, mówi, że w tej opery klasyczne baśni nie jest uproszczone i stają się po prostu bardziej zrozumiałe dla dziecka.

Ten spektakl odbywa się w dwóch aktach i trwa dwie godziny i dwadzieścia minut. Wielu uważa, że publiczność dzieci jest trudne do podjęcia tak długo operę, ale scena również usłyszeć wiersz, który każde dziecko zna od dzieciństwa. Dlatego stwierdzenie to nie tylko słyszany przez młodych widzów, ale również otrzymał prawidłowo.

Wszystkie kolorowe kostiumy aktorów i piękne dekoracje w postaci statku lub beczki tylko uzupełniony ogólne pozytywne wrażenie spektaklu. Recenzje „The Tale of carze Sałtanie” powiedzieć, że ta opera jest zasadniczo pomaga dołączyć szerokich mas odbiorców młodzieży do sztuki i klasyki.

obsada

Wynik ten jest wykonywany przez zawodowych śpiewaków operowych i utalentowanych zespołów baletowych.

Tale opera wykonywana w tym oryginalny styl muzyczny, dzięki kierownictwem Olega Beluntsova, stają się bardziej w niepełnym wymiarze godzin i jeden z przewodów. Podczas wykonywania spotyka jednego z najzdolniejszych reżyserów Federacji Rosyjskiej – Victor Ryabov.

Aby stać się drugim dyrygentem gry został wyróżniony uczestnik wielu konkursów poziomie międzynarodowym Alevtina Joffe. W roli dyrektora artystycznego wykonane Czczony Artysta Rosji i doskonałą scenograf Elena Kachelaeva, aby stworzyć taką wspaniałą scenerię. Dyrygent został Honorowy Artysta Rosji Vera Davidova i Ruslan genu. Reżyser spektaklu – Aleksander Leonow i jego asystenci byli Nadezhda Levina i Julia Aynetdinova.

Realizatorzy ról i reszta aktualnego zestawienia osób wiele zaszczycony Artyści Rosji, takie jak Vladislav Golikow Michaiła Chesnokov, Zarina Samadov i Tatiana Khanenko, a także różne inne utalentowani śpiewacy operowi i aktorów. Dzięki tej wspaniałej obsady opinii „The Tale of carze Sałtanie” podbił serca wielu rodziców i przyczynił się do odwiedzenia tego spektaklu całą rodzinę.

W jakim wieku jest obliczana wydajność?

Bilety na tej opery są nabywane z przyjemnością publiczność różnych kategoriach wiekowych. Kup je jako rodzice dla niemowląt i starszych dzieci, które niewątpliwie będą mogli cieszyć się w pełni wszystko to magiczną atmosferę i poczuć historię Sałtanie i jego syna guidon.

Wśród wielu uczniów otrzymał doskonałą ocenę „Bajka o carze Sałtanie”. Klasa 3 – to z pewnością najbardziej docenia publiczność wszystkich widzów. Chociaż ustawienie i twórcy mówią, że opera jest przeznaczony dla dzieci w wieku od pięciu lat. Jednak najbardziej odpowiedni wiek – dziewięcioletni chłopcy, którzy mogą nadać sens całej miejscu działania biorąc na scenie w całości.

opinie

Po premierze, można było usłyszeć różne opinie widzów. Jeden lubi to, inni nie w pełni zrozumieć, ale w ogólnym przeglądzie ( „Opowieść o carze Sałtanie”) W skrócie następująco: muzyki mile zaskoczony przez całą publiczność, która zdecydowała się odwiedzić ustawienie. Orkiestra gra z godności, profesjonalizmu i jakości, a wokale, które można usłyszeć w murach teatru, nie jest gorsza od poziomu innych produkcjach kapitałowych.

Twórcy udało się ucieleśnieniem żywe, dynamiczne i spektakularne działania odbywające się na pseudonimem MGADMT N. I. Sats.

Gdzie indziej wystawił operę?

Ten występ w 1902 roku odbył się w Petersburgu konserwatorium w 1906 roku, grał na scenie Opery Zimin. Dopiero w 1913 roku, „Bajka o carze Sałtanie” osiągnął szkół stolicy i została przeprowadzona w Moskwie.

Ta opera więcej niż raz pozowała dla publiczności Leningradzie, Rydze i innych miastach ZSRR. Ta praca nie przeszedł niezauważony przez zagranicznych odbiorców, a jego występy odbyły się w Brukseli, Barcelonie, Mediolanie, Aachen i Sofii.

Ta opera baśń z pewnością będą przydatne i zabawne dla wszystkich grup wiekowych.