94 Shares 4515 views

Kino „Florence” – wszystko dla filmu, rozrywki, rekreacji

Kijów jest bogata w tradycje kulturowe, to doceniają sztukę i różnorodności jej wcieleniach. Przechodzenie do dnia premiery i kino wędrówki do ulubionego filmu jest częścią aktywnego wypoczynku mieszkańców stolicy Ukrainy. Znawcy komfort oglądania filmów i cieszyć się czasem wolnym cieszyć odwiedzenie kina „Florencja”.


Nie tylko film

Troyeshchyna – region z wyjątkową atmosferą i niepowtarzalny nigdzie indziej, jeśli o to chodzi, i każdym innym miejscu stolicy. Odpocząć, spędzić czas z ukochaną osobą, baw się dobrze, organizowania czasu wolnego dzieci i może być ustawiona w „Florence”. udogodnienia administracyjne dla spędzania wolnego czasu dla turystów wszystkie warunki przedstawione niezwykłą troskę o widzów i gości.

Jeśli nie jesteś zainteresowany którymś z wielu filmów prezentowanych w salach kinowych, możliwe jest, aby grać w gry w bilard, odwiedzenia kawiarni lub baru. Głodny teatr publiczny „Florence” oferuje szeroki wybór opcji na szybką przekąskę. Można wybrać pizzerię z doskonale gotowane włoskiej pizzy, sałatek i napojów. istnieje szereg dań w barze sushi, ale jest mała niespodzianka dla miłośników sushi – karaoke. Uprzejmy personel będzie spełniać wszystkie życzenia obrębie zakładów menu i usługowych.

Oczekiwać na początku sesji i dokładnie przygotować się na oglądanie filmu stoi w popcorn bar. Pełna gama smaków swoje ulubione smakołyki, a la carte pakiet prezentuje asortyment popularnych napojów i batony – wszystkich usług fanów filmu i odwiedzających.

Na każdy gust

Kino „Florence” – jedno z centrów kulturalnych. Co tydzień uaktualniany billboard oferuje widzom popularne i inteligentne kino. Podejmują publiczne cztery sale:

  • Red Hall, największy w teatrze, 370 osób może jednocześnie oglądać film na dużym ekranie.
  • Niebieski Hall, zaprasza widzów na codzień 235 do komfortowego korzystania z ulubionego filmu.
  • Zielona Hall, otworzył swoje podwoje dla 140 kinomanów.
  • Mała sala, format Chamber dla fanów ambitnych filmów, mieści 40 kinomanów.

dla kinomanów

Wysoka jakość dźwięku zapewnia Dolby cyfrowy system, w połączeniu z akustyką JBL. Filmy w formacie standardowym oraz w popularnych formatach 2D i 3D, publiczność ogląda ekrany Perlux, zapewniając panoramiczne filmy oglądać. Dostępne okulary, aby uzyskać efekt osobistej obecności w filmie, dostaje wygodne i każdy, kto chce, aby przyzwyczaić się do znaków. Kino "Florence" (Kijów) – nowoczesny Format wypoczynek.

Wszystkie sale kinowe są wyposażone w krzesła ergonomiczne siedzisko i oparcie, które pomaga odwiedzających do oglądania filmów bez rozpraszania się dyskomfortu długiego pobytu w jednej pozycji. Ostatnia seria, według tradycji, zachęcając do oglądania pary razem na siedzeniu miłości. Znajduje się w pobliżu, bez słowa, można dzielić emocje, popcorn i szczęśliwy widząc siebie. Kino „Florence” (Kijów) – miejsce do wypoczynku, spotkania z przyjaciółmi, terminach.

Wysokiej jakości komfort

Oprócz sal kinowych, barów, kawiarni i strefy gier jest ważna atmosfera komfortu i beztroski. Latem pod schronieniem kinie jest zawsze fajne, można uciec z wyczerpującym ciepła, dostać ładunek żywością, dobry nastrój filmu. W zimie, ściany pokoi i komfort siedzenia jest zawsze ciepły, uspokajający, a wybór jest szeroki filmy – każdy pokój jest inny, jeśli chce myśleć lub na stres, znaleźć odpowiedniego klipu wideo. strefa sanitarna myślał, schludny i nieskazitelnie czysty.

Kup bilety łatwo pozagiełdowym, gdzie personel poprosi najlepsze miejsce dla Twoich potrzeb. Działa również usługę rezerwacji biletów za pośrednictwem Internetu. Zapoznanie się ze stroną plakat oferuje „Florence”. Kino utrzymuje stały kontakt z widownią, opublikowane zwiastuny filmowe, repertuar w ciągu tygodnia. można znaleźć na stronie internetowej o promocjach, atrakcyjnych ofert, kosztów biletów w dni powszednie i weekendy.

Dodatkowe korzyści

„Florencja”, kino na Troyeschina, terenu, gdzie nie ma wielu miejsc, gdzie można pójść odpocząć w miłej atmosferze, łagodzi zmęczenie i ładunek dodatni. Kompleks sąsiaduje z parkiem Desna, gdzie można pójść przemierzają alejki po pokazie filmu, na placu zabaw z dziećmi i po prostu cieszyć się świeżym powietrzem, ciesząc się przyrody.

W niegościnnej pogody, dodatkową atrakcją dla turystów i widzów teatru są automaty z nagrodami bezpretensjonalny. Dzieci mogą dostać ładny pluszaka, a dorośli – aby cieszyć się więcej gier mobilnych i inteligentnych.

Kino "Florence". Jak się tam dostać?

Odwiedzić kino będzie zadowolony do mieszkańców i gości stolicy.

Adres: Kijów, avenue Majakowskiego, budynek 31. Można tam dotrzeć środkami transportu publicznego od dowolnej stacji metra w Moskwie:

Trasy transportu publicznego
stacja metra środek transportu, trasa numer
„Las” taxi № 191; № wózek 37
"Darnitsa" taxi № 7, 504, 221
"Beresteis'ka" numer taksówki 573
"Left Bank" taxi № 222
„Obszar Kontraktova” numer taksówki 288
"Petrovka" № wózek 30, 31; № autobus 106, 153, 192
"Shulyavska" taxi № 192d, 550; autobus № 550
"Obolon" numer taksówki 180
"Heroes of Dniepr", "Mińsk" numer taksówki 485
„Dorohożyczi” taxi numer 550, 192d, 573, 597, 598d
"Lukyanovskaya" numer taxi 597, 598d

Czas spędzony w miłym towarzystwie i wspaniałe miejsce do jednoczenia ludzi, czyni ich zwolenników i oglądania filmów wzbogaca świat wewnętrzny.