189 Shares 5200 views

„Dura” (wydajność): opinie, aktorów i czas trwania

Coraz więcej widzów kupiło bilety do pracy teatralny Vadim Golovanov – „Dura” (play). Opinie na temat tego preparatu zróżnicowane. Ale wszyscy widzowie wierzą w jedno – bohaterów rassmeshat każda.

kryminał

Akcja zaczyna się od monologu jednego z głównych bohaterów. Ire ponad trzydzieści lat, a ona zastanawia się, jak ona by ustalić jego życia prywatnego. W związku z powyższym, publiczność natychmiast zrozumiał główną ideę autora.

Ten charakter – krótkowzroczne wojewódzkich, którzy cudem dostał pracę u znanego biznesmena. Kobieta postanawia pomóc jej przyjaciel Tanya i sprawiają, że gotowanie w domu swego szefa. Ale okoliczności grał przeciwko dziewcząt. Tego samego dnia, bogacz, Oleg Pawłowicz traci cały swój majątek. Co więcej, teraz polowanie na niego nie tylko urząd skarbowy, ale również, że zabójca.

Każda replika z głównych bohaterów jest śmiech na sali. W związku z powyższym, łatwo i naturalnie publiczność postrzega pracę „Dura” (wydajność). Widzowie gości o języku bohaterów są pozytywne. Dialogi choć prosty, ale ukryć prawdę.

Plan światło

Jednakże, dobroduszny szef postanawia co najmniej kilka godzin, aby zatrudnić zabawa gotować Tanya. Ale człowiek nie ma czasu, żeby zjeść kolację w swoim domu zabójca pochodzi. Według śmiertelnego wypadku – zabójcy byłego chłopaka Thani. Między parą starych uczuć powstać ponownie. Jednak okazuje się, że najemnik nie lubi zabijać ludzi.

W celu ratowania życia i pracy głównego mordercy, kobiety odgrywają prawdziwego detektywa, a nawet chce iść do klienta …

Intrygi, ekscytująca fabuła i przygody – to wszystko może zaoferować „Dura” (PLAY). Odpowiedź na ustawienie zawartości jest często pozytywne. Widzowie lubią to, co dzieje się na scenie jest bardzo łatwe do naśladowania. Ci, którzy brakowało ostrości w produkcie mogą w pełni cieszyć się wydajność wspaniały aktora, mówi publicznego.

Zespół gwiazda

Autor komediowe pracy – Vadim Golovanov. Ten teatr-nawiązań rozległe doświadczenie w pisaniu satyryczne i ironiczne historie. Oświadczenie dyrektora Petr Vins. Te dwie osoby znające przez długi czas. Los przyniósł je do domu KVN. W związku z tym każdy z nich musiał zmierzyć się na scenie z występów komediowych. Golovanov dawna rozmyślałem nad ideą pełnoprawnym dzieł teatralnych i dopiero niedawno ostatecznie zakończył play „Dura”. Moskwa, warto zauważyć zaakceptował ideę i intencji autora „z hukiem”.

Nie tylko założyciel i reżyser związany z KVN. Prawie wszyscy aktorzy – mieszkańcy tej rozrywki. Na przykład, że Tanya Dorofeeva reinkarnacji jako niestrudzony Irina, bierze udział w komediowym Kobiety. Kolejny aktor – Oleg Vereshchagin. Valentina Mazunina i Mary Shekunova można zobaczyć w ramach projektu „Real chłopców.”

W związku z tym powiedzieć, że widzowie oglądać sceny podwójnie zadowolony, ponieważ głównych bohaterów – ich ulubione postacie.

Luka w

Wiele osób skarży się, że fabuła jest bardzo fascynujące. Jako pisarzy i reżyserów i aktorów pracować w zupełnie innym kierunku, który jest bardzo daleko od teatru. KVN, gdzie zdobył doświadczenie w zespole, zwrócić większą uwagę na dialog. Zgodnie z tym, fabuła jest prawie zbudowany.

Setki ludzi oglądaliśmy spektakl „Dura” w TSDKZH. Recenzje aktorów były pozytywne. Jednak nawet ci widzowie, którzy rzadko chodzą do teatru, stwierdził: pomysł jest zbyt proste. Wydawało się, że autor nie myśleć zbyt wiele o tym, jak wydarzenia będą rozwijać. W jaki sposób produkcji, który będzie głównym czarnym charakterem, jak i linia miłość rozwinie – łatwe do zrozumienia. Musimy cieszyć się niezwykle ciekawe rozmowy, które aktorzy na scenie.

Ale jeśli zwolennicy klasyki i filozofii nie podoba mi się ustawienie, widzowie, którzy lubią KVN, ekstatyczny. Goście pamiętać, że po koncercie mieli wrażenie, jakby byli na ukochanego, długo znanej grze zespołu, który doskonale spełnia „pracę domową”.

Historia dla dorosłych

Oczywiste wydajności przerwie „Dura”. Ustawienie czas – 1 godziny i 40 minut. Podczas gdy widzowie mówią, że krótka przerwa powinna zrobić. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że fabuła można łatwo podzielić na dwie części. Ale wydarzenia rozwija się tak szybko, że publiczność nie ma czasu na nudę.

Podobnie jak publiczne, a głównym tematem prac. Heroes – dwa pojedyncze kobiet, które są nieco ponad 30 lat. Oni niestrudzenie, że ich życie osobiste bardziej idzie. Ta idea jest bardzo blisko do każdego widza. Dlatego, aby zrozumieć żarty są wszystkie osoby, niezależnie od wieku i płci. Chociaż należy zauważyć, że sformułowanie kategorii zalecanej przez ponad 12 lat ze względu na kilka przekleństw i nieprzyzwoitych scen świetlnych. Jednak takie działania nie robią wulgarne spektakl „Dura”. Aktorzy wykonują swoje zadania znakomicie.

Publiczność zauważyć, że nacisk należy do bohaterek. Goście dzielą się na teatrze: mężczyzna role tylko skomplikować fabułę. Gdy są one zaangażowane w dialog, publiczność ma okazję odpocząć od żartów. W ogóle, ogólna wydajność może być zbudowany na uwagach głównych bohaterów, publiczność myśli.

negatywna krytyka

Aktorzy często przesadził, która scena z zewnątrz sztuczne i przewidywalne. Szczególnie silny w niektórych widzów nie podoba drugą część pokazu. Fabuła staje się długie i nieciekawe. Publiczność od razu wie, czego się spodziewać w finale. Inną wadą tego spektaklu – aktorzy czasami zapomnieć robić przerwy, kiedy w pomieszczeniu jest głośny śmiech. Dlatego nie możemy usłyszeć kilka następnych replik.

Ma inne negatywne aspekty produkcji „Dura”. Spektakl (istnieje wiele wskazań) składa się z prostych dialogów. Prawie każde wypowiedziane zdanie opiera się na podstawowej sarkazmu i ironii. Większość dowcipów dawna znane wszystkim, a nie za każdym razem aktorzy udaje się prawidłowo zastosować widowni stare dowcipy. Niezadowoleni goście mówią, że są występy gdzie zabawne sceny i sytuacje, świeże i aktualne.

oklaski

Niektórzy ludzie lubią proste, płytkich bohaterów replik. Postacie są znane każdemu, a prawie wszyscy goście są wśród bohaterów swoich przyjaciół. Aby zrozumieć żarty aktorów, nie trzeba starać. Każde zdanie wesoły znajomych Tanya i Irina – rodzaj anegdoty, po którym publiczność wybucha oklaskami głośno i beztroski, śmiech zaraźliwy.

Każde miasto jest postrzegane w jego spektaklu „Dura”. Perm zostawić pozytywne opinie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ region ten jest szczególnie kocha KVN.

aktorki głosowe wydały się bardzo dobrze. Komik od dawna pracuje w tym gatunku, więc jest łatwy tekst służy. Prawie każdy bohaterki zdanie może być skrzydlaty. Publiczność zachwycona z wykonanej pracy.

Pokaż imiennik

Dla niektórych bardzo słaba i skąpy wyglądać dekoracje i kostiumy aktorów. Ale gra aktorów jest tak jasna, że nie brak dodatkowych elementów niemal czuł, goście stanem teatru. Odzież chociaż nadaje się do ról, jednak mogłoby być bogatsze.

Innym negatywnym aspektem gry – brak doświadczenia zespołu. Niektóre poszczególne sceny wyszło źle, widzowie skarżą. Profesjonalni artyści mogą wygodniej i dokładnie odzwierciedlać poszczególne momenty skryptu.

Często oko potencjalnych widzów, recenzje spektaklu „Silicon głupca”. Warto zauważyć, że są to dwie zupełnie odmienne występy z różnych grup podmiotów. Tytułowy pokazuje – muzycznych.

Wielu powie, że oni najpierw przestraszony brzmiące nazwisko. Po tym wszystkim, aby przejść do komedii o tej nazwie nie chce jeden. W związku z powyższym, widz czeka na coś oryginalnego i filozoficznej. Ale patrząc oświadczenie, publiczność przez długi czas ładowania pozytywne nastawienie. Panuje przekonanie, że możliwość po raz kolejny iść na koncert. Co więcej, ludzie następnym razem chcesz iść do teatru wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi.